PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах

17 июня
PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах
Вперше, на українському ринку послуг зі зв’язків з громадськістю з’явилась можливість запустити власне PR-агентство під відомою франшизою однієї з топових комунікаційних компаній. PointeR Agency запустило таку послугу для партнерів у регіонах. Ними можуть стати як місцеві агентства, так і менеджери, які відчувають в собі сили почати власну справу.
«Підготовка була довгою та виснажливою: розробка фінансових моделей, юридичних пакетів, маркетингових фішок – і врешті три планових місяці перетворилися фактично у пів року» – розповідає власниця PointeR Agency Олеся Стойко.
Стойко пояснює, що партнером комунікаційного агентства абихто стати не зможе. Відбір проходить ретельно, бо найважливіше тут – не нашкодити репутації самого агентства. Передбачається, що в одному регіоні працювати під брендом PointeR Agency зможе тільки один франчайзі. Вимоги до нього високі, проте й переваги франшизи чималі.
За умовами співпраці регіональний партнер отримує напрацювання агентства та стандарти надання послуг, підсилення експертизи, допомогу в розробці пропозицій для клієнтів, консультації при роботі над складними продуктами (аудити, стратегії, антикризові комунікації тощо), промо на національному та локальному рівні, фінансову та юридичну підтримку і, звісно, саму торгову марку PointeR Agency для роботи.
«Ми бачимо, що у регіонах є сильні і мотивовані люди та компанії, яким інколи бракує досвіду чи імені. А разом ми можемо сприяти розвитку галузі та прививати культуру Public Relations іншим бізнесам. Щоб вони сприймали якісну комунікацію як норму і дієвий бізнес-інструмент, а не як якісь екзотичні «витребеньки», – каже Стойко.
 
Комунікаційне агентство PointeR Agency працює на ринку маркетингових послуг із 2012 року. Згідно з останнім галузевим дослідженням видавництва «Економіка» PointeR Agency входить у ТОП-10 PR-агенцій України. Загальний портфель компанії складає 100+ клієнтів, серед яких – BOSCH, NIVEA, Luxoptica, ABInBev Efes, Subaru, Socar, Wargaming тощо.
Ключові спеціалізації компанії: просування послуг у сегменті В2В, складних продуктів у В2С, побудова комунікацій «з нуля».
Основні продукти: репутаційний аудит та комунікаційна стратегія, антикризові комунікації, робота зі ЗМІ та лідерами думок, PR у соцмережах.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • ENSO и PointeR Agency начали сотрудничество ENSO и PointeR Agency начали сотрудничество
  Агентство PointeR стало PR-партнером девелоперской компании ENSO в 2021 году. В рамках сотрудничества агентство разработает PR и SMM стратегии зонтичного бренда, а также обеспечит работу внешнего пресс-офиса компании.
 • НМГ объявляет о покупке 50% доли в Hype Agency НМГ объявляет о покупке 50% доли в Hype Agency
  Национальная Медиа Группа объявляет о закрытии сделки по покупке 50% доли в агентстве Hype Agency, занимающемся созданием цифрового контента и проведением рекламных кампаний в сети интернет. Стороной по сделке выступила «НМГ Студия». Сделка позволит НМГ войти на новый для нее рынок инфлюенсер-маркетинга, один из самых быстрорастущих в сфере видеорекламы в интернете.
 • Вперше на Atlas Weekend для активних відвідувачів з`явиться незвичайна сцена - Active Borjomi Stage Вперше на Atlas Weekend для активних відвідувачів з`явиться незвичайна сцена - Active Borjomi Stage
  «Боржомі» вдруге стала партнером міжнародного фестивалю Atlas Weekend. Цього року вода з характером має свою окрему сцену - Borjomi Active Stage, яка стане однією з найактивніших атракцій музичного фестивалю.
 • PointeR Agency стало PR-партнером NIVEA PointeR Agency стало PR-партнером NIVEA

  Агентство PointeR выиграло тендер по комплексному PR-обслуживанию ТМ NIVEA в Украине в 2015 году. NIVEA является торговой маркой компании Beiersdorf Украина – одного из лидеров рынка средств по уходу за кожей.

 • В России резко вырос спрос на франшизу фастфуда В России резко вырос спрос на франшизу фастфуда
  Как выяснил "Ъ", с начала этого года втрое увеличился спрос на франшизы в сегменте общественного питания. Рестораторы объясняют это тем, что инвесторы ищут альтернативные способы сохранить накопления во время падения курса рубля. Сейчас одно заведение фастфуда может приносить в два раза больше доходов, чем банковские вклады.
 • PR-агентство PR Partner запустило первую в России франшизу в сфере PR услуг PR-агентство PR Partner запустило первую в России франшизу в сфере PR услуг
  PR Partner (Москва) и «Медиатрон» (Краснодар) заключили договор франшизы, по которому агентство передает франчайзи право на использование своей торговой марки, накопленные знания в области PR, ноу-хау, разработанные технологии и инструменты.
 • Аптечная сеть А5 готовит франшизу Аптечная сеть А5 готовит франшизу
  A5 group решила сделать программу франчайзинга для своих аптек. Об этом сообщил гендиректор компании Сергей Солодов.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Влада в регіонах стає толерантнішою до медіа Влада в регіонах стає толерантнішою до медіа
  Органи влади стали більш толерантними до критики в медіа, а власники приватних ЗМІ не припинили лобіювати свої інтереси через інформаційний простір. Такі висновки регіонального  моніторингу Лабораторії законодавчих ініціатив, Громадянської мережі ОПОРА та Комітету виборців України, що здійснювався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Про це 25 липня повідомив Ігор Когут, голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив, під час презентації результатів моніторингу. 
 • "Магазин готового бизнеса" продаваст франшизу австралийской сети Churinga "Магазин готового бизнеса" продаваст франшизу австралийской сети Churinga
  Группа "Магазин готового бизнеса" объявила о том, что начинает продавать франшизу австралийской сети магазинов одежды, обуви и аксессуаров Churinga. Помимо "родительского" бренда Churinga, в них представлено несколько марок, в том числе Sandugo, Jacaru, Alpha Industries Inc и uggs.

Твои Объявления