Новинка відеомаркетингу – навіщо бізнесу Streaming Video Ads

4 сентября
Новинка відеомаркетингу – навіщо бізнесу Streaming Video Ads
На ринку з’явився новий інструмент для підвищення впізнаваності бренду та залучення користувачів. Для його розробки використані технології штучного інтелекту.
RTB House створив Streaming Video Ads — рішення нового покоління для таргетування користувачів на ранніх етапах воронки продажів. З цим інструментом стримінгові рекламні відео стануть персоналізованими і точно відповідатимуть запиту і потребам потенційного клієнта.
Відеопродакшн допомагає підкреслити маркетингові повідомлення, покращити взаємодію з клієнтами та підтримувати цілісний  і заманливий імідж бренду. Згідно з останнім дослідженням компанії Wyzowl, що спеціалізується на створенні відеоексплейнерів, 66% маркетологів та пересічних споживачів відеоконтенту зазначають, що для перегляду вони б обрали радше коротке відео. Також 84% опитаних вказали, що перегляду бренд-відео було б достатньо, щоб переконати їх придбати товар чи послугу.
Для досягнення більш сильного ефекту Streaming Video Ads постійно оновлюється, щоб рекламодавці могли створювати яскраві, помітні і цілісні стратегії брендів. Засновані на бренд-відео та підсилені найновішими рекомендаціями глибинного навчання від RTB House, Streaming Video Ads налаштовуються відповідно до вподобань користувачів, щоб представити бренд у найбільш привабливий спосіб та з максимальним залученням.
За відгуками рекламодавців використання відеореклами показує надзвичайну ефективність під час таргетування користувачів на ранніх етапах воронки продажів. Щоб визначити, які саме користувачі знаходяться на цих етапах, алгоритми глибинного навчання аналізують тисячі вхідних даних. На основі цих розширених розрахунків потокова відеореклама відображається аудиторії, до якої можуть належати користувачі, які ще не знайомі з брендом.
«Створення стійкого зв’язку зі споживачами вимагає глибокого розуміння поведінки користувачів. Кожен цикл взаємодії з клієнтом унікальний тим, що кожен користувач відрізняється своїм власним набором особистих обставин, потреб, уподобань та поведінки. Ось чому наша високоточно персоналізована стрімінгова відеореклама Streaming Video Ads є ефективним рішенням для будь-якої стратегії цифрового маркетингу», — зазначає Олександр Марусяк, головний менеджер із розвитку бізнесу RTB House в Україні.
Streaming Video Ads доступний в усіх популярних відеоформатах для різних типів пристроїв. Щоб забезпечити показ оголошень у бажаному та безпечному для бренду контексті, місця розміщення аналізуються за допомогою власного контекстного таргетування та механізмів brand safety, які застосовують природну мову для аналізу контексту сайту перед кожним показом. Для забезпечення цілісної комунікації Streaming Video Ads також може комплектуватися іншими форматами рекламних оголошень RTB House, включно з Social banners, Dynamic Display Ads, Snippet Ads, рекламними кампаніями у мобільних додатках тощо.
Усі формати Streaming Video Ad мають KPI для вимірювання ефективності впливу на бренд. Удосконалена аналітика розробника відстежує взаємодію користувача з брендом і надає цінну інформацію, яка дозволяє маркетологам відкоригувати їхні стратегії та створити оптимальний цикл взаємодії з користувачем.
Побачити приклад Streaming Video Ad можна за посиланням: https://videoads.rtbhouse.com/showcase
Більше інформації за посиланням: videoads.rtbhouse.com.
 
 
---
Про нас
 
RTB House – глобальний постачальник сучасних маркетингових технологій для провідних брендів в усьому світі. Завдяки запатентованому механізму купівлі реклами, заснованому на алгоритмах глибинного навчання, RTB House допомагає рекламодавцям збільшувати продажі і досягати як короткострокових, так і середньо- та довгострокових цілей.
 
Заснована у 2012 році, компанія RTB House зібрала команду з більш ніж 500 фахівців у понад 30 локаціях по всьому світу: Нью-Йорку, Лондоні, Токіо, Сінгапурі, Сан-Паулу, Москві, Стамбулі, Дубаї та Варшаві. Вони забезпечують роботу понад 2000 кампаній для клієнтів з Європи, Близького Сходу та Африки, а також Азії, Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки.
 
У 2018 році, після успішного застосування алгоритмів глибинного навчання у 100% своїх кампаній, створила два незалежних від R&D команди підрозділи, робота яких зосереджена на розробці провідних інноваційних рішень у сферах маркетингу і технологій. Підрозділ AI Marketing Lab створює середовище для винайдення та поліпшення маркетингових і технологічних продуктів. Підрозділ Creatives Lab був створений для дослідження та покращення результативності креативів, а також розширення підтримки таких форматів, як динамічні банери та відеокреативи, які можуть бути надточно налаштовані під персональні потреби клієнтського бренду. 
 
На український ринок RTB House вийшли у липні 2013 р. Основні клієнти — Каста, Intertop, EVO Group (до неї належить Prom.ua), Allo, Comfy, Eldorado, Foxtrot, Citrus, Moyo, 27.ua, Нова Лінія, RIA Group, Hotline, Yakaboo, Золотий Вік.
Детальніше на www.rtbhouse.com
 
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи


Доска объявлений Ктова.ру