МакДональдз підтримує Гендерний баланс та Різноманітність

11 марта 2019 г.
МакДональдз підтримує Гендерний баланс та Різноманітність
Нова Стратегія МакДональдз «Краще разом: Гендерний баланс і Різноманітність» спрямована на покращення представництва жінок на посадах різного рівня та ґендерної рівності у питаннях кар'єрного зростання. Щоб засвідчити це зобов’язання Компанія підписала Принципи ООН про Розширення прав і можливостей жінок.
Сьогодні, коли громади в усьому світі святкують Міжнародний день жінок, корпорація МакДональдз оголосила про запуск нової стратегії «Краще разом: Гендерний баланс і Різноманітність». До 2023 року компанія прагне поліпшити представництво жінок на посадах на всіх рівнях бізнесу МакДональдз, досягти гендерної рівності в питаннях кар’єрного зростання, а також підтримати вплив жінок на бізнес. Крім того, компанія МакДональдз підписала Принципи ООН про Розширення прав і можливостей жінок, щоб відзначити прагнення компанії до подальшого прогресу у цьому питанні.
 
 "Гендерний баланс та Різноманітність роблять МакДональдз сильнішим", – сказав Виконавчий Віце-президент з персоналу  корпорації МакДональдз Девід Фейрхарст. «Разом з франчайзі МакДональдз забезпечує роботою майже 2 мільйони людей по всьому світу і є одним з найбільших роботодавців для жінок у світі. Ми прагнемо створювати робочі місця, де всі – від співробітників до керівництва – отримують рівну підтримку та наділені повноваженнями для повноцінної реалізації свого потенціалу. Але ми також хочемо сприяти прогресу в глобальному масштабі, заохочуючи франчайзі, постачальників та інших партнерів до реалізації ініціатив, які сприяють покращенню Гендерного балансу та Різноманітності, з метою охоплення мільйонів жінок у всьому світі. Наша нова стратегія допоможе втілити у життя це зобов'язання і засвідчить, що ми ставимо перед собою чіткі цілі і день у день працюємо, щоб їх досягти».
 
Чотири принципи Стратегії допоможуть МакДональдз у розробці ключових етапів її реалізації:
Представництво: прагнути до того, щоб представництво жінок на посадах на всіх рівнях нашого бізнесу було однаковим із чоловіками  або кращим, ніж представництво жінок на посадах поза межами нашої компанії
Підвищення: покращити рівність у питаннях кар’єрного зростання для чоловіків і жінок.
Визнання: відзначати вплив жінок у бізнесі та говорити про прогрес у цьому питання в усьому світі.
Досягнення: досягати прогресу в глобальному масштабі шляхом заохочення франчайзі та постачальників до реалізації стратегій, які сприятимуть Гендерному балансу та Різноманітності, з метою охоплення мільйонів жінок у всьому світі. 
МакДональдз сприятиме програмам освіти та розвитку для підтримки жінок. Компанія запровадить нову ініціативу «Жінки в техніці» в рамках програми підтримки освіти та навчання Archways to Opportunity. Це дасть можливість працівникам з ресторанів, що належать компанії та франчайзі, отримати знання у сферах науки про дані, кібербезпеки, штучного інтелекту тощо. Метою цієї ініціативи є більш широке представництво жінок у технологічних галузях та підтримка працівників на шляху до успіху – у МакДональдз та за її межами. Програма розпочнеться у США вже цієї весни і в подальшому розгорнеться на інші країни світу.
 
В даний час на глобальному рівні 30% найвищого керівництва МакДональдз і 41% співробітників директорського рівня та вище – жінки.
 
Ключові дії, які втілить МакДональдз для подальшого прогресу: використання нейтральних посадових інструкцій в англомовних країнах для офісу та ресторанів, використання принципу Різноманітності при запрошенні кандидатів на роботу та використання штучного інтелекту для уникнення упередженості у процесі відбору кандидатів. МакДональдз також перегляне коло співробітників, які мають найвищий потенціал, з метою покращити гендерну рівність та прискорити кар’єрне зростання завдяки навчанню та менторству.
 
Щоб привернути увагу до цих планів корпорації CEO МакДональдз, Стів Істербрук та інші керівники найвищого рівня корпорації змінили фото своїх профілів у  LinkedIn на перевернутий логотип МакДональдз. Таким чином лідери прагнуть підвищити рівень обізнаності про несвідоме упередження та важливість його уникнення.
 
На даний момент 10 000 працівників корпорації пройшли навчання щодо уникнення упередженості. МакДональдз бере на себе зобов'язання щодо подальшого глобального розгортання та інтеграції  даного навчання в існуючі освітні платформи, процеси управління талантами, розвиток лідерства.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Юлия Бадритдинова назначена на должность генерального директора МакДональдз в Украине Юлия Бадритдинова назначена на должность генерального директора МакДональдз в Украине
  29 марта 2019 компания МакДональдз объявила о назначении Юлии Бадритдиновой на должность генерального директора МакДональдз в Украине. Ранее Юлия занимала позицию директора по маркетингу и коммуникациям. Гжегож Хмелярський, генеральный директор с 2014 года, завершил контракт с украинским офисом МакДональдз.
 • Журналисты в сердце Deadline. Баланс-Агро, Факты и Комментарии, Maanimo названы лучшими в июле 2018 Журналисты в сердце Deadline. Баланс-Агро, Факты и Комментарии, Maanimo названы лучшими в июле 2018
  Deadline назвал имена лучших экспертов и СМИ июля. Самыми активными оказались представители печатной и электронной прессы, обозреватели финасово-экономических тем среди медиа. Молодой эксперт по коммуникациям из Украинского Института Будущего возглавил список экcпертов.
 • МакДональдз представляет лимитированный выпуск коллекционных монет MacCoin для празднования 50-летия Биг Мак МакДональдз представляет лимитированный выпуск коллекционных монет MacCoin для празднования 50-летия Биг Мак
  MacCoin - это первая глобальная валюта, привязанная к продуктам питания. Сегодня, по случаю празднования 50-летия бургера Биг Мак, компания МакДональдз представила MacCoin. Эту лимитированную серию мировой валюты*, полностью привязанной к легендарному Биг Мак, поклонники бургера по всему миру смогут получить, начиная со 2 августа.
 • Баланс рисков и преимуществ киберпространства – наибольшее беспокойство вызывают покупки в интернет магазинах Баланс рисков и преимуществ киберпространства – наибольшее беспокойство вызывают покупки в интернет магазинах

  Как показало исследование Experian – пользователи осознают риски киберпространства, но не собираются отказываться от гаджетов.

 • Баланс нужно не удерживать, а создавать Баланс нужно не удерживать, а создавать
  Что такое синдром выгорания, и как распознать сигналы этой проблемы на ранней стадии?Понятие «синдром эмоционального выгорания» ввел в обиход американский психиатр Герберт Фрейденберг в 1974 г. Этот синдром появляется в виде нарастающего эмоционального истощения и может приводить к развитию глубоких когнитивных искажений, то есть довести человека до такого состояния, когда в определенных ситуациях он начинает делать систематические ошибки в мышлении или шаблонные отклонения в суждениях.
 • Обновленная консультационная линия «Баланс-Клуб» Обновленная консультационная линия «Баланс-Клуб»
  Начала свою работу обновленная Консультационная линия Издательско-консалтинговой компании «Баланс-Клуб»
 • «Баланс-Клуб» начинает сотрудничество с PR-агентством Starget «Баланс-Клуб» начинает сотрудничество с PR-агентством Starget
  Агентство Starget и компания «Баланс-клуб» заключили договор на PR-обслуживание в 2009 году. Агентство будет отвечать за создание и поддержку насыщенного информационного поля вокруг деятельности компании, а также окажет помощь в подготовке и проведении 3-го Всеукраинского бухгалтерского конгресса.
 • Издательство «Баланс Бизнес Букс» представляет книгу «Маркетинговые показатели» Издательство «Баланс Бизнес Букс» представляет книгу «Маркетинговые показатели»
  Наша новая книга «Маркетинговые показатели: Более 50 показателей, которые важно знать каждому руководителю» представляет собой серьезный сборник данных и способы их внедрения, необходимые маркетологам в повседневной практической работе.
 • Британська Рада підтримує Всесвітній День без Авто Британська Рада підтримує Всесвітній День без Авто
  22 вересня у всьому світі відзначається «День без Авто», метою якого є привернення уваги до проблеми надмірної залежності людини від автомобіля. Звичка користуватися авто, навіть коли у цьому немає особливої потреби, призводить до руйнівного впливу на навколишнє середовище. Автотранспорт спричиняє третину всіх викидів парникових газів у світі! Цього року Київ долучається до цієї важливої акції.
 • Київський медіа холдинг підтримує славетних українців Київський медіа холдинг підтримує славетних українців
  Київський медіа холдинг виступив генеральним медіа-партнером загальнонаціональної програми «Людина року-2007». Такій видатній події, як вшанування найзначніших персон в житті України, що визначаються за участі понад 700 незалежних експертів, провідні столичні ЗМІ приділяють особливу увагу. За роки свого існування премія «Людина року» стала престижним і впливовим лідером думок в українському суспільств, унікальною подією такого кшталту.

Твои Объявления