Карта професій у рітейлі - проект стартує у Київських школах

31 января 2019 г.
Карта професій у рітейлі - проект стартує у Київських школах
В січні Центр «Розвиток КСВ» спільно з компаніями Leroy Merlin, Watsons Україна та Winner Group Ukraine розробили буклет «Твоє майбутнє у сфері торгівлі». Публікація створена в рамках соціально-освітнього проекту «Карта професій», щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості сфери торгівлі та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі.
В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру в ритейлі.
Публікація призначена для школярів, студентів, батьків та всіх, кому цікаво дізнатися більше про сферу торгівлі. Буклет буде поширено для закладів загальної середньої освіти, що є учасниками спільноти «Кар’єра мрії», для використання під час занять із учнями 5-10 класів.
Буклет знаходиться у відкритому доступі на порталі careerhub.in.ua у розділі – «Вибір професії».
«Ми надзвичайно раді першим результатам проекту «Карта професій» у галузі ритейлу. Тепер кожен учень зможе дізнатися особливості цієї сфери, які умови роботи, які вимоги до фахівців, а головне – як зробити перші кроки до успішної кар’єри. Ми закликаємо батьків та вчителів користуватись можливостями проекту і  разом із нами допомагати дітям зробити свідомий вибір свого майбутнього», – зазначила  Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».
«Для компанії «Віннер» люди – це одна із наших п’яти цінностей. Тому підготовка та розвиток професіоналів, що згодом стануть частиною команди переможців, важливий напрям корпоративної соціальної відповідальності. Процеси автомобільного рітейлу дуже відрізняються від тих, що ми звикли бачити в онлайн-магазинах чи супермаркетах. І тепер завдяки нашому спільному профорієнтаціному проекту і школярі, і студенти, зможуть побачити і уявити себе частиною складного, але захопливого автомобільного бізнесу», - сказала Анастасія Войткевич, менеджер із корпоративних комунікацій та корпоративної соціальної відповідальності «Віннер». 
«Ми сподіваємося, що цей проект - як буклет, так і впровадження занять з проф орієнтації в школах і університетах, буде дійсно корисним. І допоможе ще зі шкільної парти замислитись над сферою майбутнього працевлаштування. Професійна орієнтація – важлива ланка у формуванні потенційних співробітників серед нового покоління. Саме тому ми пояснюємо суть рітейлу та перспективи роботи у цій сфері. ", — начальник відділу корпоративних комунікацій та зв"язків із громадськістю Watsons Україна Катерина Веремєєва
Нагадаємо, що Проект «Карта професій» у сфері торгівлі реалізується  Центром «Розвиток КСВ» спільно з компаніями Leroy Merlin, Watsons Україна та Winner Group Ukraine і передбачає створення буклету та веб-сторінки про кар’єру у галузі торгівлі, а також розробку занять для викладання у школах та проведення пілотних занять. Завдяки проекту школярі та студенти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатися про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців, а також – запланувати власну кар’єру, починаючи зі школи.
 
З детальних питань: Тарас Деркач, керівник напрямку Career Hub Центру «Розвиток КСВ», 093 440 50 28, td@csr-ukraine.org
 
***
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями. 
Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine
 
ТОВ «Леруа Мерлен Україна»: Компанія «ЛЕРУА МЕРЛЕН» була заснована у 1923 році у Франції. Ми всесвітня мережа будівельних гіпермаркетів, і вже більше 90 років основою нашого бізнесу є люди. «ЛЕРУА МЕРЛЕН», як частина «АДЕО»,  об’єднання компаній світового масштабу, яке за рівнем товарообороту посідає 1-ше місце у Франції і 3-тє у світі,  розпочала свою діяльність в Україні у 2008 році. Компанія представлена гіпермаркетами роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, товарами для ремонту, декору та саду.
 
 «Віннер Груп Україна»: один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу з 25-річним досвідом успішної діяльності в Україні. Компанія є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський сервіс світового рівня у понад 40 дилерських центрах. Автомобільний бізнес «Віннер Груп Україна» представлений компаніями «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Центр Київ Аеропорт» та «Віннер Лізинг». Окрім автомобільного бізнесу «Віннер Груп Україна» займається будівництвом і обслуговуванням житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, до складу «Віннер Груп Україна» входять компанії «Віннер Будівництво», «Віннер Фасіліті Менеджмент», «Віннер Проперті Менеджмент». Команда «Віннер Груп Україна» налічує понад 600 співробітників. «Віннер» активно розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності та щороку впроваджує благодійні ініціативи й соціальні проекти. Детальніше: http://winner.ua/
 
Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. На сьогодні мережа налічує більше ніж 4800 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. До них належать континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, В’єтнам а також Туреччина й Україна.
Watsons Україна — провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 17 аптек у більш ніж 100 містах. Більше ніж 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2018 року Watsons відсвяткувала своє семиріччя в Україні. Восени 2018 компанія Watsons вдруге поспіль визнана Рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. Організатор премії – Асоціація рітейлерів України. А також Watsons стала переможцем в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси і здоров’я» котрий рік поспіль. Слідкуйте за нами у соціальних мережах –- Приходь у Watsons та LifeWatsons.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • В школах хотят провести "уроки безопасного селфи" В школах хотят провести "уроки безопасного селфи"

  Инициатива появилась после гибели нескольких подростков, которые стали жертвами любви к экстремальным фотосъемкам.

 • Правительство просят создать единый дресс-код в школах Правительство просят создать единый дресс-код в школах

  По мнению депутата Госдумы, отсутствие единых требований к школьной форме вредит системе образования.

 • Банкиры предлагают ввести в школах детские кредитки Банкиры предлагают ввести в школах детские кредитки
  Чтобы предотвратить кражи и вымогательство денег в школах банкиры выступают за отказ от наличных расчетов в данных учебных заведениях и внедрение специальных детских пластиковых карт, заявил руководитель "ПриватБанка" Александр Дубилет.
 • Соціальна акція «Зірки проти дитячої жорстокості» в школах Оболонського району міста Києва Соціальна акція «Зірки проти дитячої жорстокості» в школах Оболонського району міста Києва
  Компанія «ОЛВІКА» за підтримки Управління освіти Оболонського району міста Києва в особі Добровольської Оксани Миколаївни проводить масштабну соціальну акцію «Зірки проти дитячої жорстокості». Суть акції – організація зустрічей школярів та зірок шоу-бізнесу, сцени та спорту. В процесі розмови з дітьми зірки розповідають про важливість добра, взаємодопомоги та розуміння і спонукають творити добрі справи та допомагати рідним і друзям.
 • Рейтинг київських супермаркетів від «Економічної правди» Рейтинг київських супермаркетів від «Економічної правди»
  Інтернет-видання «Економічна правда» (epravda.com.ua) оцінила київські мережі супермаркетів "Сільпо", "Фуршет", "О'кей", "Мегамаркет", "Екомаркет", "Велика Кишеня", "Караван", "Ашан", Billa та West Line за показниками:
 • 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто». 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто».
  Чотири ведучі виступають у ролі гідів по світському життю. Вони там, де вирують події – презентації, прем’єри чи просто гучні вечірки. Ці розкуті, зухвалі, сексапільні та гострі на язик дівчата не бояться підштовхувати зіркових героїв на відверті зізнання та ставити провокуючі запитання. Вони – команда, але кожна ведуча – яскрава індивідуальність.
 • 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24» 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24»
  Перший етап кампанії триватиме місяць і завершиться наприкінці жовтня. Слоган кампанії – «Дивись новини коли зручно». Мета – підкреслити одну з цінностей телеканалу «24» – зручність (зручно витрачати на перегляд новин тільки півгодини і отримувати максимум інформації, зручно отримувати лише факти, без довгих підводок дикторів, зручно дивитися новини в «фоновому режимі» (без звуку) -  завдяки фірмовим титрам інформація повністю зрозуміла).
 • «Арсенал» відкриває перші десять воріт на київських майданчиках! «Арсенал» відкриває перші десять воріт на київських майданчиках!
  12 березня об 11.00 у Києві стартує нова соціальна програма «Арсенал» повертає Києву футбольне дитинство». У цей день футболісти і керівництво футбольного клубу «Арсенал» (Київ) відкриють перший майданчик з футбольними воротами за адресою вул. Якуба Коласа, 29 (Святошинський район). Вони стануть першими з 840 міні-футбольних воріт, які каноніри планують встановити протягом 2008 року у дворах всіх районів столиці.
 • В Британии стартовала рекламная кампания по преодолению гомофобии в школах В Британии стартовала рекламная кампания по преодолению гомофобии в школах
  В британском городе Мидлсбро началась двухнедельная кампания, направленная против подростковой гомофобии, которая зачастую делает невыносимой жизнь гомосексуальных тинейджеров в школах.
 • Немцы приветствуют идею размещения рекламы в школах Немцы приветствуют идею размещения рекламы в школах
  Граждане Германии считают целесообразным размещение рекламы на территории школ. Таковы результаты социологического опроса, проведенного специалистами института Emnid по заказу газеты Bild am Sonntag.