ЦА усміхається ЦА

7 сентября 2015 г.
ЦА усміхається ЦА ЦА усміхається ЦА
  • ЦА усміхається ЦА
  • ЦА усміхається ЦА

Найсвітліші емоції у фотопроекті «Київстар» та Adventa LOWE. Справжнє обличчя кожного бренда – це його цільова аудиторія. Такого висновку дійшла команда Adventa LOWE, працюючи над завданням, як зробити національного оператора ближчим до жителів Львівщини та нагадати їм про справжні сімейні цінності бренда.

Проект «Стань обличчям «Київстар» – це подорож завдовжки 2000 кілометрів. За 13 днів команда «Київстар» разом із професійним фотографом відвідала 21 містечко Львівської області, де провела родинні фотосесії для всіх охочих. І з кожним новим населеним пунктом їх ставало все більше. Запрацювало місцеве «сарафанне радіо», і завдяки його «трансляції» інформація про мандрівну фотостудію розповсюджувалась дуже швидко.    

У фотосесії взяли участь понад  800 жителів Львівщини – від малюків до людей поважного віку. А в перший же день запуску сайта www.photo.kyivstar.ua скачали 1711 фото. Всього ж було зроблено 13 605 знімків, 1983 з яких оброблено та завантажено на ресурси проекту.

Фінальною частиною всього задуму стало визначення 21 переможця. Їхні родини тепер усміхаються до земляків із рекламних плакатів у рідних містах.

Kyivstar
Святослав Горбань – Marketing Director
Тетяна Свєтлова –Head of MarCom Department
Ірина Кошик – Marketing specialist

Олександра Пасічник – Brand Manager

 

Adventa LOWE
Денис Урусов – Creative Group Head
Таня Чичкан – Copywriter

Віра Кучменко – Copywriter
Юлія Романова – Art Director
Андрій Яровий – Art Director
Юлія Корицька – Account Manager

Ірина Колісник – Account Manager
 

ShootGroup Production

Андрій Лобов – Photographer

Наталія Улибіна – Executive producer

Тетяна Руденко – ProducerКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарий