«САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності

20 октября 2011 г.
В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.

Спікером заходу стане Христина Батрух (Швейцарія) - Віце-президент із питань корпоративної відповідальності компанії Lundin Petroleum та член наглядової ради МІМ-Київ.Випускники , слухачі МІМ-Київ та гості отримають унікальну можливість першими в Україні поспілкуватися з пані Батрух та «з перших вуст» дізнатися про специфіку впровадження корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) як невід'ємної частини стратегії діяльності на прикладі компанії Lundin Petroleum .Ключові питання зустрічі:- Очікування від бізнесу з боку суспільства: що сьогодні потрібно для того, щоб їм відповідати? КСВ як один з важливих механізмів,який допомагає компанії стати успішною- КСВ як ефективний елемент стратегії потужної світової компанії: її ключові напрямки та інструменти- Головні площини, в яких проявляється відповідальність компанії: ставлення до клієнтів, акціонерів, партнерів, співробітників, інвесторів та соціуму в цілому- Соціально відповідальний бізнес у міжнародному масштабі: унікальні приклади програм КСВ з досвіду компанії Lundin PetroleumМова події – англійська. Під час заходу буде забезпечено переклад.Участь є безкоштовною, захід відкритий для усіх зацікавлених.Реєстрація обов'язкова за посиланням: http://mrkt.mim.kiev.ua/bclub/Початок заходу о 19.00.Інформаційна довідка.«САН ІнБев Україна» лідер українського пивного ринку та представляє найбільшу пивоварну компанію у світі Anheuser-Busch InBev. Портфель пивних брендів складається з міжнародних ТМ: Stella Artois, Beck, в Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: «Чернігівське», «Рогань» і «Янтар».Компанія «САН ІнБев Україна» розвиває культуру споживання пива в Україні, усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством. САН ІнБев Україна виступає за те, щоб відповідальне вживання пива довгі роки приносило людям задоволення, і не завдавало жодної шкоди.Бізнес-Школа МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) – лідер бізнес-освіти України, стартувала у 1989 році як спільний проект представників українського й міжнародного бізнесу. Реалізує освітні програми для власників та керуючих компаній (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані й корпоративні програми. МІМ-Київ – це водночас «середовище розвитку», місце зустрічей із лідерами бізнесу та культури, пошуку нових ідей, обміну досвідом та клубного спілкування. Спільнота випускників налічує понад 4000 менеджерів та власників бізнесу. 26 МІМівців – переможці рейтингу ТОП-100 кращих менеджерів країни.Lundin Petroleum (Люндін Петролеум) – незалежна шведська нафтогазова компанія, що займається розвідкою та видобутком енергозапасів. Компанія має збалансований портфель із активами світового класу, що розташовані переважно в Європі та на південному сході Азії. Lundin Petroleum входить до списку компаній на біржі NASDAQ OMX у Стокгольмі (LUPE), а також до Фондової біржі TSX у Торонто (LUP). Ресурсна база компанії складає 187 мільйонів барелів доведених та можливих запасів у нафтовому еквіваленті (MMboe).


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • "Щасливий квиток" для Сан Інбев Україна "Щасливий квиток" для Сан Інбев Україна
  Агентство маркетинговых коммуникаций T&P провело заключительное мероприятие по мотивационной программе: "Щасливий квиток" для Сан Інбев Україна.
 • Ціни на передвиборну агітацію на ТРК «Україна», НТКУ, К1, 5-му каналі, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ» та ін. Ціни на передвиборну агітацію на ТРК «Україна», НТКУ, К1, 5-му каналі, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ» та ін.
  16 жовтня в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України» ТРК «Україна», Національна телекомпанія України, К1, 5 канал, ТЕТ, ТОНІС, ТРК «Київ», дніпропетровський 34 канал і донецький Перший муніципальний оприлюднили розцінки на розміщення передвиборної агітації під час чергових виборів Президента.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Сан Маркос Україна для МТV Сан Маркос Україна для МТV
  Почав працювати новий мікро-сайт МТV Україна, розроблений київським офісом рекламної агенції Сан Маркос. Реалізація цього проекту є частиною ширшої співпраці агенції з популярним розважальним телеканалом.
 • Екскурсія керівників обласних рад на Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна» Екскурсія керівників обласних рад на Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна»
  10 грудня 2008 року голова Чернігівської обласної ради Наталія Андріївна Романова разом зі своїми колегами - керівниками інших обласних рад відвідали Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна». Вони ознайомились з історією підприємства та процесом виробництва пива.
 • Директор з розвитку «MTV-Україна» Андрій Мальчевський залишає канал Директор з розвитку «MTV-Україна» Андрій Мальчевський залишає канал
  Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі «MTV-Україна», звільнився з каналу. Цю інформацію підтвердив «Телекритиці» сам пан Мальчевський. Звільнення відбулося після того, як канал досяг значних успіхів у розбудові покриття, зокрема 29 листопада столичний оператор кабельного телебачення «Воля-кабель» включив «MTV-Україна» до свого соціального пакету (замість «РТР-Планета»).
 • BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні
  Агентство маркетингових комунікацій BRANDCOM – комунікаційний  партнер першого в історії українського бізнесу міжнародного проекту в сфері управління репутацією компаній – Днів Корпоративної Репутації.
 • Комітет зі свободи слова та інф-ції дав негативний висновок по законопроекту щодо соціальної реклами Комітет зі свободи слова та інф-ції дав негативний висновок по законопроекту щодо соціальної реклами
  Комітет зі свободи слова та інформації розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо соціальної реклами, реєстр. № 1044, внесений народним депутатом України В.Писаренком). Комітет ухвалив повернути проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо соціальної реклами) суб‘єкту права законодавчої ініціативи. Рішення прийнято одноголосно. Про це «МедіаБІзнесу» повідомили в прес-центрі  Незалежної Асоціації Телерадіомовників.
 • Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності
  Більше 100 медіа та бізнес експертів з восьми країн світу збираються у Києві для обговорення корпоративної соціальної відповідальності на Міжнародному медіа форумі. Ця подія проходить 12-13 липня 2007 року за ініціативи Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС. Метою Форуму є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).