Канал UBR відмовляється від частот у регіональних мультиплексах, які виграв за результатами конкурсу, проведеного Національною радою з питань телебаче

29 августа 2011 г.
Сьогодні UBR – це 24-годинне ефірне мовлення (щодня продукується понад 200 текстових та 70 відеоновин, 20 відсотків з яких складають повідомлення з регіонів), 95 відсотків продукції власного виробництва, сучасна технічна база, професійний штат, що налічує 250 співробітників, більш ніж 20 корпунктів у всіх областях України, зростаюча присутність телеканалу в регіональних кабельних мережах, де його сьогодні мають змогу переглядати вже понад 6 мільйонів домогосподарств у 130 містах України, а також зростаюча популярність програм UBR, підтверджена показниками панелі GfK.

Саме ці критерії стали підставою для перемоги у конкурсі щодо мовлення в регіональних мультиплексах.Філософія UBR полягає у тому, щоб надавати корисну ділову інформацію у зручному для аудиторії каналу форматі, у зручний час та в зручному місці, саме тому канал розвивається у напрямку мультимедійності. Сьогодні ресурс UBR представлений у сучасних форматах подання інформації – в Інтернеті, на супутнику, у iPone, iPad, Nokia, в кабельних мережах по всій території України.Навколо результатів конкурсу, які канал отримав на законних підставах, штучно створюються конфліктні ситуації, які використовуються деякими учасниками ринку для маніпуляції громадською думкою та недобросовісної конкуренції. Такий стан речей шкодить іміджу UBR, який звик працювати відповідно до європейських стандартів ведення бізнесу і цінує свою репутацію. Тому прийнято рішення відмовитися від виграних під час конкурсу частот.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «ПЕРЕХІД АУТДОР» ВИГРАВ ТЕНДЕР КОМО «ПЕРЕХІД АУТДОР» ВИГРАВ ТЕНДЕР КОМО
  «Перехід Аутдор», національний оператор зовнішньої реклами, виграв відкритий тендер на розміщення зовнішньої реклами нового продукту КОМО – «Squeeze Cheese» (плавлений сир).
 • В Украине не будет новых мобильных операторов из-за отсутствия свободных частот В Украине не будет новых мобильных операторов из-за отсутствия свободных частот
  Председатель Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации, Александр Животовский отмечает сложность выхода на украинский рынок нового крупного мобильного оператора из-за отсутствия свободного частотного ресурса.
 • Телеканал UBR изменил концепцию программного вещания на информационную Телеканал UBR изменил концепцию программного вещания на информационную

   8 октября 2015 года Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания принял решение по изменению формата телеканала UBR с просветительско-информационного на  информационный

 • НКРСИ на закрытом заседании лишила «Укртелеком» 3G-частот НКРСИ на закрытом заседании лишила «Укртелеком» 3G-частот

  У компании «Укртелеком» будет на одну 3G-частоту меньше. Как выяснилcapital.ua , на прошлом заседании члены Национальной комиссии по развитию связи и информатизации (НКРСИ) подняли вопрос, почему часть выданного компании спектра используется неэффективно

 • SSTL дождалась частот SSTL дождалась частот
  Индийская дочка АФК "Система" - Sistema Shyam TeleServices Ltd. (SSTL, бренд - MTS India) - получила документально оформленные лицензии на частоты, которые выиграла на аукционе весной этого года. Из-за нерасторопности чиновников выдача бумаг затянулась на восемь месяцев.
 • Основні нормативні акти, які повинен знати журналіст Основні нормативні акти, які повинен знати журналіст
  Конституція УкраїниN 254к/96-ВР, 28.06.1996, Конституція,  Верховна Рада України
 • В Україні оголошується конкурс серед регіональних видань «Лідер Преси» В Україні оголошується конкурс серед регіональних видань «Лідер Преси»
  Асоціація Незалежних видавців України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошують про проведення Конкурсу друкованих ЗМІ серед регіональних видань України - "Лідер Преси".
 • 500 000 євро збитків приносять великій компанії працівники, які курять. 500 000 євро збитків приносять великій компанії працівники, які курять.
  В першій половині 2009 року в Росії на замовлення великої фармацевтичної компанії Pfizer було проведено дослідження щодо ставлення великих компаній-роботодавців до своїх працівників курців. У дослідженні взяло участь близько 150 великих компаній з загальною численністю персоналу більше 500 тис. чоловік.
 • Нацрада рекомендує утриматися від показу низки програм, які порушують суспільну мораль Нацрада рекомендує утриматися від показу низки програм, які порушують суспільну мораль
  За повідомленням прес-служби Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення наприкінці грудня 2008 року до НТКУ  надійшло кілька рішень Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. У них йдеться про висновки цього державного органу стосовно деяких програм і передач, що транслювалися в ефірі телекомпаній і які порушують чинне вітчизняне законодавство у сфері захисту суспільної моралі.
 • Від ГУ з питань реклами КМДА Від ГУ з питань реклами КМДА
  Головне управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» доводить до відома учасників ринку зовнішньої реклами інформацію про те, що з метою впливу на операторів-дебіторів вжиті наступні міри: