На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress

15 июня 2011 г.
В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.

«Громадські зв'язки (PR) є потужним ресурсом для досягнення мети у бізнесі, особистому житті, творчості тощо. А ефективний менеджмент PR дозволяє вирішити проблему будь-якої складності, оптимізуючи при цьому використання інших ресурсів. Змінюється мода, термінологія, з'являються нові комунікаційні можливості тощо, але природа ефективної PR діяльності, її принципи та стратегічні підходи не залежать від криз, сфери бізнесу, моди чи погоди... — говорить партнер компанії PR-Prime Ксенія Сладкевич. — А новий глобальний тренд — ВЕЛИКЕ ЗЛИТТЯ всього того, що людство дослідило в окремих сферах — відкриває фантастичні можливості, але вимагає й нових навичок і системних підходів у мистецтві користування PR-мережею».«Спікери PR-Space Congress — не лише зубри менеджменту public relations, які володіють традиційними та новітніми комунікаційними технологіями. — продовжує Петро Мацкевич, директор компанії PR-Prime. — Насамперед, вони — чарівні, відкриті та цікаві співрозмовники, спілкування з якими залишає приємні емоції, активізує мислення, дає інші погляди та надихає на цікаві ідеї».Спікери та учасники PR-Space Congress говоритимуть про PR як потужний природній ресурс для розвитку людей, компаній, організацій та територій; про те, як уникнути тактичного насилля над стратегічними завданнями; про професійну придатність в PR. Про ефективність сучасної PR-діяльності, яка має бути максимально екологічною, тобто адаптувати агресивні завдання будь-якого бізнесу до природи соціуму. І про те, чого не варта робити, коли Facebook буде сприйматись таким же недолугим пережитком, як сьогодні — Livejournal. А також — про гармонію та пристрасть. Бо тільки справжня пристрасть рухає світом, і лише вона здатна пробитися крізь бар'єри зі смітників сучасного споживання та формувати власні світи.Робочі мови Конгресу: Українська, Російська, Англійська. Участь — платна.Умови участі та детальнішу інформацію можна дізнатися телефоном за номером 050-3729200 або надіславши запит на e-mail: ksena@msbrand.net.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
  У грудні 2018 року у популярному серед киян парку розваг «Зимова країна» на ВДНГ відкрився перший в Україні масштабний дитячий інтерактивний проект «Дім інтерактивних пригод». Казка-квест для дітей, у якій реальні події переплітаються з 3D-проекціями, та голограмами, створена з метою показати, які технології вже доступні в Україні та як вони можуть бути використані у різних сферах.
 • Черно-белый комикс REVO «SPACE OVEЯ» выложен в Instagram и уже собрал больше 200 тысяч просмотров в сторис Черно-белый комикс REVO «SPACE OVEЯ» выложен в Instagram и уже собрал больше 200 тысяч просмотров в сторис
  Таким образом, получил продолжение масштабный кросс-медийный проект, придуманный и реализованный совместно #ODDEE Agency и ГК «Новые Продукты».
 • Госпотребслужба может наказать форум SHE Congress за сексистскую рекламу Госпотребслужба может наказать форум SHE Congress за сексистскую рекламу
  Реклама форума вызвала волну возмущения "в том числе народных депутатов".Госпродпотребслужба собирается найти и привлечь к ответственности заказчиков, которые разместили рекламу "Женщина-руководитель - всегда стерва" и "Карьеристка - мать-кукушка" в центре Киева.
 • Офис типа «open space» понижает вашу продуктивность Офис типа «open space» понижает вашу продуктивность
  В Москве регулярно проводят рейтинги «Лучший офис года», но что такое «лучший» офис? Если посмотреть на типичный рейтинг, примерно 80% из них это опенспейсы в том или ином виде. Способствуют ли открытые пространства повышению продуктивности? Удобно ли там работать? Журналисты из Quartz детально разобрались в этом вопросе.
 • "Euro-space" поглотил рекламное агентство "Rekla-mister" "Euro-space" поглотил рекламное агентство "Rekla-mister"
  Компания «Euro-space» является организацией, которая оказывает большое число рекламных услуг.«Euro-space» начала свою рекламную деятельность с 2009 года и начала стремительно завоевывать популярность не только у многих юридических, но также и у физических лиц.
 • Кто будет спикером PR-Space Congress? Кто будет спикером PR-Space Congress?
  Финиширует формирование программы первого украинского PR-Space Congress, который состоится 28 сентября 2011 г. в рамках 15-й, юбилейной, выставки рекламы, маркетинга и масс-медиа REX 2011. Украинский PR-Space Congress — новый отраслевой проект бизнес-образования в сфере public relations — профессиональная лаборатория PR-деятельности, задачей которой является представление и обсуждение практических моделей и новых идей диагностики ситуаций, выработки решений и достижения результатов в PR-деятельности.
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї
  Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління.
 • Уникальные новинки Samsung на Mobile World Congress 2009 Уникальные новинки Samsung на Mobile World Congress 2009
  Samsung демонстрирует грандиозный модельный ряд  телефонов с сенсорным дисплеем и широкий спектр инновационных мобильных решений.
Remadeys