Журналістка «5 каналу» отримала нагороду ЦВК

8 ноября 2006 г.
Журналістка «5 каналу» Наталка Тугузова отримала нагороду за об’єктивне висвітлення передвиборної ситуації та парламентських виборів 2006 року. Як зазначила Наталка, нагородження представників декількох українських медіа відбулося після того, як Центральна виборча комісія України разом з міжнародними експертами підбила підсумки весняної виборчої кампанії.
Церемонію нагородження провів 1 листопада Голова ЦВК Ярослав Давидович. Він вручив журналістці почесну грамоту «за сумлінне виконання службових обов’язків, забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України, розвиток демократичних засад виборчого процесу, виконання значного обсягу роботи з підготовки і проведення виборів народних депутатів України».

Iнформацiя прес-служби «5 каналу»


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Три Ведмеді» отримала сертифікат про відповідність продукції стандарту Halal Компанія «Три Ведмеді» отримала сертифікат про відповідність продукції стандарту Halal
 • Международная выставка зимней моды LeShow пройдет с 14 по 16 мая 2019 года в ЦВК «Экспоцентр» Международная выставка зимней моды LeShow пройдет с 14 по 16 мая 2019 года в ЦВК «Экспоцентр»
  С 14 по 16 мая в Москве пройдет международная выставка кожи и меха и зимней моды LeShow, организатором которой выступила компания Turkel Fair Org. Мероприятие пройдет с 14 по 16 мая в Центральном Выставочном Комплексе «Экспоцентр» на Красной Пресне.
 • Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу
  У петербуржца Игоря Лисовенко, выставившего на продажу свою спину для нанесения рекламных татуировок, появился первый клиент.Как сообщает газета "Комсомольская правда", им стал телеканал НТВ. Татуировка для НТВ будет представлять собой логотип канала и займет от четырех до девяти рекламных "ячеек".
 • Наружка отримала нові тарифи Наружка отримала нові тарифи
  Галузь зовнішньої реклами Києва отримала нові тарифи за розміщення рекламоносіїв, повідомляє Асоціація зовнішньої реклами України (АЗРУ)
 • «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу
  У березні на Новому каналі з’явиться нове шоу виробництва компанії «Star Media Entertainment» під робочою назвою «Зірка караоке». Як розповів директор компанії «Star Media Entertainment» Олексій Гончаренко, програма буде зроблена за форматом NBC «The Singing Bee» («Співоча бджола»).
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу»
  Члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення зібралися на засідання, перервавши відпустку, щоби розглянути актуальні питання та взяти участь у заходах з організації та проведення Національної премії «Телетріумф», урочиста церемонія нагородження якої відбудеться 23 серпня. Одне із голосувань Нацради стосувалося рішення щодо переможця у номінації Національної ради «за особливий внесок у розвиток українського телебачення», прізвище переможця буде названо завтра, під час урочистої церемонії у Палаці «Україна». Наступне засідання регуляторного органу відбудеться 29 серпня, а далі члени Нацради продовжать відпустку, з якої мають остаточно повернутися 12 вересня.
 • У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни У складі топ-менеджменту каналу «ТЕТ» відбулися зміни
  У складі топ-менеджменту «ТЕТа» відбулися зміни. Валерій Гросман, програмний директор телекомпанії «ТЕТ», став заступником голови правління каналу, а програмним директором призначено Вікторію Любенко, яка раніше працювала на каналі ICTV та СТБ. Про це «ТК» повідомив голова правління ЗАТ «ТЕТ» Григорій Тичина. Валерій Гросман закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель російської мови та літератури». Розпочав телевізійну кар’єру 1976 року на Миколаївському державному телебаченні. Пройшов шлях від редактора до генерального директора комерційного каналу. 1996 року обійняв посаду програмного директора ЗАТ «ММЦ-СТБ», у 1999 році працював виконавчим продюсером каналу «Ера». Із серпня 2000 року обіймав посаду програмного директора каналу «ТЕТ».  
 • Михайло Бродський звинуватив Романа Скрипіна у крадіжці сайту 5 каналу Михайло Бродський звинуватив Романа Скрипіна у крадіжці сайту 5 каналу
  Прес-служба Михайла Бродського розповсюдила коментар лідера Партії вільних демократів щодо використання колишнім шеф-редактором 5 каналу, а нині медіа-директором «РБК-Україна» Романом Скрипіним доменного імені http://5tv.com.ua/ для створення нового медійного проекту. «Вчинок Романа Скрипіна щодо сайту 5 каналу варто розглядати не інакше, як примітивну крадіжку менеджментом, у даному випадку тодішнім, частини чужої власності з метою особистої наживи», – йдеться у заяві.
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада»
  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення ЗАТ «Телеодин» (оператор музично-розважального каналу М1) на 10 років. Канал «М2-Естрада», який планує запустити «Телеодин», мовитиме українською мовою двадцять чотири години на добу. Його гасло – «Музика, яку можна дарувати батькам».