Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!

4 августа 2009 г.
В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів. Скорочення терміну торгів дасть можливість клієнтам банків в більш короткий період часу реалізувати заставну автівку та прискорити процес погашення заборгованості за кредитом.

Якщо ж Ви бажаєте придбати автівку за прийнятною ціною, завітайте на сайт компанії та скористайтеся можливістю взяти участь у торгах, не пропустіть свій шанс! Нові надходженні можна переглянути у рубриці «АУКЦІОНИ», підрубрики: «ВІДКРИТІ АУКЦІОНИ», «НОВІ АУКЦІОНИ», «МАЙБУТНІ АУКЦІОНИ» на сайті компанії www.autoauction.in.ua.

Бажаємо успіху на аукціонах!

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

www.autoauction.in.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Товары из магазина и кафе в сервисе OKKO PAY: оплачивай возле колонки, получай в авто Товары из магазина и кафе в сервисе OKKO PAY: оплачивай возле колонки, получай в авто
  С мая клиенты сети АЗК ОККО при помощи бесконтактного сервиса OKKO PAY могут не только заправить авто, купить кофе или омыватель, но и более 100 товаров из магазина и кафе.
 • Реклама на транспорте – виды и преимущества оклейки авто Реклама на транспорте – виды и преимущества оклейки авто
  Оклейка автомобиля пленкой уже давно пользуется большой популярностью среди автомобилистов. Пленка помогает защитить кузов от воздействия негативных факторов внешней среды, сохраняя лакокрасочное покрытие, предохраняя его также от царапин и сколов. Кроме того, виниловая пленка способна преобразить внешний вид автомобиля, сделав его ярким и оригинальным, выделяющимся из транспортного потока.
 • Кредиты под залог авто Кредиты под залог авто
  В повседневной жизни мы время от времени встречаемся с обстоятельствами, когда не предусмотрели бюджет до заработной платы или непредвиденная ситуация вынудила потратить больше, чем намечалось.
 • Как выбрать и купить запчасти для авто онлайн Как выбрать и купить запчасти для авто онлайн
  Еще недавно большинство украинцев искали запчасти для авто на рынках и в магазинах. Сейчас же подавляющее большинство подбирают детали для своих машин в интернете. Подобрать запчасти онлайн сейчас? Нет проблем, на сайте ukrparts.com.ua вы без труда подберете: бампер для авто, капот или порог; запчасти для ТО и фильтры, а также не дорого сможете подобрать автозапчасти для ремонта ходовой, тормозной и системы выхлопа, больше информации найдете на сайте https://ukrparts.com.ua.
 • Преимущества и виды полировки авто. Преимущества и виды полировки авто.
  Полировка автомобиля в Москве представляет собой широкий спектр различных мероприятий, ориентированных на сохранение цветовой глубины, восстановление лакокрасочного автомобильного покрытия и на обеспечение защитой его от отрицательного воздействия самых разных факторов.
 • Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ
  В хід пішла важка артилерія - відтепер на сайтi компанії Автомобільні Аукціони можна придбати не лише легковий автомобіль, але і вантажівку за вигідною та доступною ціною! Ми починаємо продавати вантажні автомобілі різних марок, стану та комплектації.
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів! АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів!
  Мабуть, всі пам’ятають Перший Автомобільний Аукціон, котрий організувала та успішно провела компанія «Автомобільні Аукціони». Нещодавно компанія підвела підсумки за результатами роботи – за цей час з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів різної цінової категорії, пробігу та комплектації.
 • BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні
  Агентство маркетингових комунікацій BRANDCOM – комунікаційний  партнер першого в історії українського бізнесу міжнародного проекту в сфері управління репутацією компаній – Днів Корпоративної Репутації.
 • Обіг газет у світі зріс на 10 відсотків у період 2000-2005 років Обіг газет у світі зріс на 10 відсотків у період 2000-2005 років
  Про це свідчить звіт Світової газетної асоціації. За дослідженням, доходи від реклами в друкованих виданнях перевищують ці ж доходи на радіо, в Інтернеті та зовнішніх джерелах інформації.

Твои Объявления