Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!

4 августа 2009 г.
В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів. Скорочення терміну торгів дасть можливість клієнтам банків в більш короткий період часу реалізувати заставну автівку та прискорити процес погашення заборгованості за кредитом.

Якщо ж Ви бажаєте придбати автівку за прийнятною ціною, завітайте на сайт компанії та скористайтеся можливістю взяти участь у торгах, не пропустіть свій шанс! Нові надходженні можна переглянути у рубриці «АУКЦІОНИ», підрубрики: «ВІДКРИТІ АУКЦІОНИ», «НОВІ АУКЦІОНИ», «МАЙБУТНІ АУКЦІОНИ» на сайті компанії www.autoauction.in.ua.

Бажаємо успіху на аукціонах!

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

www.autoauction.in.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Кредиты под залог авто Кредиты под залог авто
  В повседневной жизни мы время от времени встречаемся с обстоятельствами, когда не предусмотрели бюджет до заработной платы или непредвиденная ситуация вынудила потратить больше, чем намечалось.
 • Как выбрать и купить запчасти для авто онлайн Как выбрать и купить запчасти для авто онлайн
  Еще недавно большинство украинцев искали запчасти для авто на рынках и в магазинах. Сейчас же подавляющее большинство подбирают детали для своих машин в интернете. Подобрать запчасти онлайн сейчас? Нет проблем, на сайте ukrparts.com.ua вы без труда подберете: бампер для авто, капот или порог; запчасти для ТО и фильтры, а также не дорого сможете подобрать автозапчасти для ремонта ходовой, тормозной и системы выхлопа, больше информации найдете на сайте https://ukrparts.com.ua.
 • Преимущества и виды полировки авто. Преимущества и виды полировки авто.
  Полировка автомобиля в Москве представляет собой широкий спектр различных мероприятий, ориентированных на сохранение цветовой глубины, восстановление лакокрасочного автомобильного покрытия и на обеспечение защитой его от отрицательного воздействия самых разных факторов.
 • Что нужно знать при сдаче авто в автоломбард в Москве? Что нужно знать при сдаче авто в автоломбард в Москве?
  Подобные организации являются настоящей «палочкой-выручалочкой» для тех людей, которые оказались в тяжелой финансовой ситуации. Например, современный автоломбард в Москве предлагает низкие процентные ставки, может брать в залог любые средства передвижения.
 • Serviceplan и BMW представляют авто-новинку luxury-сегмента – BMW THE 7 Serviceplan и BMW представляют авто-новинку luxury-сегмента – BMW THE 7
  Serviceplan и BMW анонсируют новую модель автомобиля – BMW THE 7, которая, вслед за представленными осенью 2018 года BMW 8 Series Coupé и BMW 8 Series Cabriolet, станет третьей в luxury-сегменте производителя. Отличительной особенностью моделей линейки luxury-сегмента является обновленный дизайн логотипа, который дополнительно подчеркивает роскошь авто.
 • Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ
  В хід пішла важка артилерія - відтепер на сайтi компанії Автомобільні Аукціони можна придбати не лише легковий автомобіль, але і вантажівку за вигідною та доступною ціною! Ми починаємо продавати вантажні автомобілі різних марок, стану та комплектації.
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів! АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів!
  Мабуть, всі пам’ятають Перший Автомобільний Аукціон, котрий організувала та успішно провела компанія «Автомобільні Аукціони». Нещодавно компанія підвела підсумки за результатами роботи – за цей час з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів різної цінової категорії, пробігу та комплектації.
 • BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні
  Агентство маркетингових комунікацій BRANDCOM – комунікаційний  партнер першого в історії українського бізнесу міжнародного проекту в сфері управління репутацією компаній – Днів Корпоративної Репутації.
 • Обіг газет у світі зріс на 10 відсотків у період 2000-2005 років Обіг газет у світі зріс на 10 відсотків у період 2000-2005 років
  Про це свідчить звіт Світової газетної асоціації. За дослідженням, доходи від реклами в друкованих виданнях перевищують ці ж доходи на радіо, в Інтернеті та зовнішніх джерелах інформації.