Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ

20 июля 2009 г.
В хід пішла важка артилерія - відтепер на сайтi компанії Автомобільні Аукціони можна придбати не лише легковий автомобіль, але і вантажівку за вигідною та доступною ціною! Ми починаємо продавати вантажні автомобілі різних марок, стану та комплектації.На сайті www.autoauction.in.ua вперше виставлено вантажівку - № лота 231, FAW CA1041, 3.2 D, Дизель, 2006 року випуску, стартова ціна якого - 27 800 грн.

Завітайте на сайт та скористайтеся можливістю взяти участь у торгах та не пропустіть свій шанс придбати вантажівку за прийнятною ціною!

Таким чином, Компанія «Автомобільні Аукціони» продовжує політику відкритості щодо надання інформації по кожному лоту та забезпечує новий стандарт продажу авто з пробігом в Україні.

Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно
Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

www.autoauction.in.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Премиальный бренд «Перша Гільдія» раскрывает формулы успеха Премиальный бренд «Перша Гільдія» раскрывает формулы успеха

  Первая премиальная водка Украины – «Перша Гільдія» меняет идеологию и запускает новую масштабную рекламную кампанию. Теперь премиум-бренд не только чествует людей, добившихся успеха, но и делится формулами, актуальными для каждого, обладающего мечтой и стремящегося к ее реализации.

 • ПАО "САН ИнБев Украина" подала исковое заявление к ООО "Перша приватна броварня" на основании появления 14 апреля в эфире украинского телевидения рекл ПАО "САН ИнБев Украина" подала исковое заявление к ООО "Перша приватна броварня" на основании появления 14 апреля в эфире украинского телевидения рекл
  Денис Хренов, директор з правових питань та корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна»:«ПАТ «САН ІнБев Україна» подала позовну заяву до ТОВ «Перша приватна броварня» на підставі з»яви 14-го квітня в ефірі українського телебачення рекламного ролика її ТМ «Бочкове», основним повідомленням якої є те, що пиво вказаної ТМ «вариться без жодних порошків чи інших замінників традиційної сировини».
 • Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів! Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!
  В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів.
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні» Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні»
  Головне управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама», виступили співорганізаторами та безпосередніми учасниками Першої всеукраїнської науково-практичної конференції  «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні», що проходила 6-7 вересня готельному комплексі «Мир». До участі у конференції були залучені представники Національної координаційної ради з питань захисту прав споживачів при КМУ, Комісії з питань зовнішньої реклами Української спілки промисловців та підприємців, Спілки підприємств зовнішньої реклами, керівники робочих органів з питань регулювання рекламного ринку міст України, головні художники та архітектори міст України, представники операторів ринку зовнішньої реклами та компаній, що займаються розробкою та виготовленням рекламоносіїв.