Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»

3 июля 2009 г.
В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн! На нашу думку, даний сервіс, в першу чергу, зацікавить професіоналів – спеціалістів з оцінки автомобілів, але буде безсумнівно дуже корисним та стане у пригоді всім автолюбителям: продавцям та покупцям автомобілів, тому відтепер кожен охочий зможе скористатися даною послугою та спрогнозувати ціну майбутнього продажу автівки на підставі аналогу, проданого на Авто Аукціонах – варто лише зайти на сайт компанії: www.autoauction.in.ua.
Дану послугу започатковано на базі даних проданих автівок, адже на даний момент з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів. Отже, на основі реально проданих лотів ми побудували графік для кожної автівки, котрий прогнозує зміну його вартості на кожному етапі його «життя» - від 0 (вартість абсолютно нової автівки в ідентичній комплектації) до 10 років включно. Детальний опис принципу побудови графіка кривої на прикладі Mercedes S 500 Long 4 matic - найдорожчого авто, проданого з нашого сайту, можна побачити на зображенні або на сайті: http://autoauction.in.ua/ukr/soldreport.php?&auto_type=0&engine_capacity=0&mileage_from=0&mileage_to=0&engine=0&brand=0&model=0&gearbox=&auction_next=0&auction_next=11
Червоною крапкою позначається вік та ціна, за якою дане авто було РЕАЛЬНО продано з аукциону. Для даної автівки також вказується його ПРОГНОЗОВАНА зміна вартості (зелена крива). Таким чином, ми відобразили зміну вартості авто в залежності від його віку (за експоненціальним законом). Розташування червоної крапки під кривою свідчить про те, що автівка була продана нижче прогнозованої ціни.
Задля Вашої зручності ми розташували на сайті розширений фільтр для пошуку необхідного Вам аналогу автівки. Також Ви маєте можливість скачати документ під назвою «Розрахунок вартості автомобіля…», в котрому зафіксована детальна інформація щодо проданої автівки, включаючи його фотографії. Деталі шукайте тут: http://autoauction.in.ua/ukr/soldreport.php.

Таким чином, Компанія «Автомобільні Аукціони» продовжує політику відкритості щодо надання інформації по кожному лоту та забезпечує новий стандарт продажу авто з пробігом в Україні.
Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. Компанія має в своєму розпорядженні унікальний для України Термінал (заг. площею 33 га), здатний розмістити до 12 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відеоспостереженням. Таким чином, ми забезпечуємо відповідальне зберігання і передпродажну підготовку автомобілів, парк автовозів і команду професіоналів, здатну обслуговувати сотні авто щодня.
В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.


www.autoauction.in.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL
  Компания «САН ИнБев Украина» в сотрудничестве с International Flavors & Fragrances, известным разработчиком вкусов и ароматов, представила бренд CHILL.
 • Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4 Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4
  Новий 911 Carrera 4 поєднує в собі вражаючі показники динаміки та ефективності нового покоління 911 Carrera та переваги повного приводу РТМ (Porsche Traction Management)
 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів! Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!
  В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів.
 • Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ
  В хід пішла важка артилерія - відтепер на сайтi компанії Автомобільні Аукціони можна придбати не лише легковий автомобіль, але і вантажівку за вигідною та доступною ціною! Ми починаємо продавати вантажні автомобілі різних марок, стану та комплектації.
 • У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії
  У грудні 2008 року на Харківському відділенні ВАТ «САН ІнБев Україна» відбулося офіційне відкриття першого бізнес-сервіс центру у Східній Європі. Бізнес-сервіс центр у Харкові  як внутрішній підрозділ компанії, призначений для оптимізації бізнес-процесів. Він відповідає за концентрацію, стандартизацію та централізацію бізнес-функцій, підвищення фінансової дисципліни та контроль за витратами. Як результат - компанія отримає додаткові ресурси для інвестування у першочергові завдання розвитку бізнесу, передавши всі рутинні процеси до компетенції бізнес-центру.
 • «Агора Україна» запустила сервіс блогів Blox.com.ua «Агора Україна» запустила сервіс блогів Blox.com.ua
  ТОВ «Агора Україна» -  дочірня компанія польської медіа групи Agora, яка видає щоденну газету Gazeta Wyborcza, запустила платформу блогів Blox.com.ua — українську версію популярного польського сервісу Blox.pl. За допомогою нової платформи користувачі можуть вести блоги, публікувати в них графічні елементи і відео-файли, мають безкоштовний доступ до розширеного текстового редактора та бази шаблонів, а також можливість розміщувати рекламу в блогах.
 • Сервіс Blogger перекладено українською мовою Сервіс Blogger перекладено українською мовою
  Із сьогоднішнього дня для українських користувачів стає доступним безкоштовний українізований online-сервіс від компанії Google - Blogger, за допомогою якого можна спілкуватися, обмінюватися ідеями та думками. Про це повідомляють представники компанії Google в Україні. Як повідомляється в прес-релізі, блог-сервіс Blogger дає можливість не тільки вести переписку з друзями, викладати свої думки та почуття, але також легко видозмінювати сторінку, завантажувати фото з мобільного, і навіть заробляти гроші за рахунок трафіку.