Компанія Gorenje взяла участь у благодійній кампанії "Разом проти раку грудей" у Москві

25 июня 2009 г.

У червні 2009 року під час благодійної лотереї у Москві було розіграно рожевий холодильник Gorenje у стилі ретро з коштовною стрічкою.

Компанія Gorenje разом з ювелірним домом Zlatarna Celje приєдналися до заходу, котрий щорічно організовує в Росії компанія Avon (www.avon-protivraka.ru) з метою збору коштів на боротьбу з раком грудей. Для благодійної лотереї в рамках кампанії Gorenje надала один з призів - рожевий холодильник у стилі ретро, прикрашений коштовною стрічкою з білого золота, подарованою ювелірним домом Zlatarna Celje.
Лотерея зібрала 280 000 євро, які будуть спрямовані на придбання сучасного діагностичного обладнання для онкоцентру в Росії. На цей час в рамках кампанії компанія Gorenje та ювелірний дім Zlatarna Celje допомогли зібрати понад 380 000 євро завдяки власним аукціонам, на яких продавався коштовний рожевий холодильник зі стрічкою з білого золота, а також беручи участь в подібних проектах.
Благодійна кампанія «Разом проти раку грудей» завершилася великим святом на Червоній Площі перед Собором Василя Блаженного, та концертом "Рок проти раку" в Лужниках за участю кращих російських рок-груп. Цього року захід відвідали близько 10 000 чоловік, серед них - багато російських знаменитостей та бізнесменів.
Gorenje та ювелірний дім Zlatarna Celje два роки співпрацювали з міжнародною організацією Еuropa Donna (Європейська Коаліція Раку Грудей, www.cancerworld.org) у сфері збору коштів для профілактики та ранньої діагностики онкозахворювань, а також для проведення інформаційної кампанії про рак грудей. Задля цієї мети Gorenje створила серію рожевих холодильників в стилі ретро та залучила ювелірний дім Zlatarna Celje з міста Цельє для прикраси цієї унікальної техніки коштовною стрічкою з білого золота з вкрапленнями з полірованого цирконію. Після двох перших вдалих аукціонів у Любляні та Загребі, пройшло ще два в рамках Рожевого Жовтня та Місяця Інформації про рак грудей у Лондоні та Спліті; в цьому році благодійність продовжується яскравою кампанією в співробітництві з Avon у Москві.
Також у цьому році заплановано два незалежних благодійних аукціони в Сараєво та Відні. Кошти, виручені на аукціонах, передаються організаціям, котрі борються з раком грудей, а також на обладнання для ранньої діагностики онкозахворювань.

Потрібна додаткова інформація? Із задоволенням відповімо на всі питання, які вас цікавлять: 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua, Марина Соловйова.

Довідка: Компанія Gorenje d.d. - Міжнародна корпорація, заснована у 1950 році, відома більше 60 років і складається з материнської компанії Gorenje, 83 дочірніх компаній, 59 з яких - міжнародні. Діяльність Gorenje d.d. - виробництво та продаж побутової техніки, водонагрівачів, радіаторів та сантехніки, кухонь, меблів для ванних кімнат, а також туризм. За останні роки всі ці концерни перебувають у стані динамічного розвитку, який сприяє поліпшенню Gorenje d.d. і продукції, розширення функціональності, розвитку мережі магазинів та загального представлення на ринку. Базуючись на своїх досягненнях та постійній роботі, група компаній Gorenje dd твердо зайняла свою нішу серед найбільших Словенських промислових корпорацій і стала одним з восьми найбільших виробників побутової техніки в Європі. Основою продукції компанії є технічна бездоганність, інновації, дизайн, ергономічність продукції та економія електроенергії. На сьогодні компанія представлена в 70 країнах світу й експортується 90% продукції, яка виробляється. Будівництво нових заводів та модернізація старих, наявність власних мереж збуту, складів, системи логістики та сервісного обслуговування разом з розвитком нових поколінь приладів, робить центральний елемент бізнесу одним з найбільш швидких у своєму розвитку серед інших галузей. Успіху компанії сприяла висока якість продукції, яка підтверджена міжнародними стандартами: ISO 14001 - екологічний сертифікат, ISO 9001-стандарт системи управління якістю, ICOGRAM EXCELLENCE AWARD - сертифікат якості, екологічні нагороди. Робота професіоналів, постійний контроль якості продукції та впровадження інноваційних рішень - запорука успішної діяльності компанії Gorenje Group.
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Victoria's Secret взяла курс на более натуралистичную рекламу Victoria's Secret взяла курс на более натуралистичную рекламу

  Модный бренд прислушался к критике пользователей

 • ФАС взяла на контроль национальную систему платежных карт ФАС взяла на контроль национальную систему платежных карт

  В случае завышения тарифов и других злоупотреблений со стороны НСПК антимонопольные органы готовы принять меры.

 • Нова лінія побутової техніки компанії GORENJE – SIMPLICITY. Менше рішень, більше життя. Нова лінія побутової техніки компанії GORENJE – SIMPLICITY. Менше рішень, більше життя.
  Визначна риса Simplicity Line – це ретельно відібраний комплект введених у пам’ять програм, які було розроблено на основі результатів вивчення потреб Європейських споживачів.
 • Новое поколение техники Gorenje позволяет создавать настоящие кулинарные шедевры Новое поколение техники Gorenje позволяет создавать настоящие кулинарные шедевры
  10 сентября 2009 года компания Gorenje провела презентацию нового поколения кухонной техники на ранчо «Боливар». На мероприятии присутствовали представители и партнеры компании Gorenje, представители прессы.
 • Gorenje представляє нове покоління кухонної техніки Gorenje представляє нове покоління кухонної техніки
  Gorenje відкриває унікальні можливості для приготування їжі. Компанія взялася вирішити досить специфічне завдання: розробити обладнання, досконале не лише технологічно, але й бездоганно пристосоване для користувачів - усіх і кожного одночасно. Саме таким є нове покоління вбудованої побутової техніки Gorenje, яке здатне втілити різноманітні кулінарні ідеї. Кухонна техніка надає безмежні можливості для приготування смачних страв, різноманітної випічки вдома, власними руками та без зайвих турбот, перетворивши процес приготування на справжню насолоду та відчути себе справжнім профессіоналом!
 • Завершено приймання заявок на участь у «Телетріумфі» Завершено приймання заявок на участь у «Телетріумфі»
  З 16 по 30 червня цього року тривало приймання заявок від телекомпаній на здобуття Національної премії «Телетріумф - 2008». Було подано 263 заявки від 56 ТРО, у тому числі 10 від загальнонаціональних телерадіокомпаній та 46 – від регіональних та місцевих.
 • Gorenje готовит украино-российские поглощения Gorenje готовит украино-российские поглощения
  Ведущий словенский производитель бытовой техники Gorenje рассматривает возможности поглощений в Украине и России, сообщил исполнительный директор компании Франьо Бобинач в интервью Reuters. По его словам, пока не принято окончательного решения - приобретать ли уже существующую компанию или же учредить производство «с нуля». Тем не менее вопрос расширения в Украину и Россию является одним из приоритетных для Gorenje, поскольку в указанных странах «большой рынок и недорогая рабочая сила», отметил г-н Бобинач. По его словам, Gorenje уже ведет переговоры о поглощении «с несколькими европейскими компаниями», однако он отказался называть компании и страны, которые они представляют.
 • Gorenje планирует начать производство бытовой техники в Украине Gorenje планирует начать производство бытовой техники в Украине
  Компания Gorenje - один из крупнейших производителей бытовой техники в Европе - намерена открыть производство в Украине. Компания планирует построить собственный завод либо создать СП с одним из локальных производителей. Эксперты констатируют, что открыв собственное производство, Gorenje сможет значительно снизить себестоимость продукции.
 • Мобильную рекламу и маркетинг постигнет участь «интернет-пузыря» 90-х Мобильную рекламу и маркетинг постигнет участь «интернет-пузыря» 90-х
  Все в этом мире развивается по спирали. Вспомните 1997 год, когда мир начал сходить с ума по интернет-рекламе. А теперь посчитайте, сколько за последний год было создано новых компаний, которые решили заниматься мобильной рекламой. Никаких гарантий возврата инвестиций, только обещания, и безграничная уверенность в том, что мобильная реклама нужна всем и каждому. Ничего не напоминает?
 • Експерти оцінили прибутки рекламістів від передвиборної кампанії Експерти оцінили прибутки рекламістів від передвиборної кампанії
  Дострокові парламентські вибори навряд чи принесли якийсь додатковий прибуток рекламістам, оскільки об’єм рекламного ринку, спрогнозований на початку 2007 року, поки відстає від цих прогнозів на 20%, вважає генеральний директор рекламного агентства Angel Advertising Олексій Сєрков. Основною причиною такої невідповідності є політична нестабільність в країні. Багато клієнтів, боячись цієї нестабільності, зменшують інвестиції в рекламу.

Доска объявлений Ктова.ру