Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.

1 апреля 2008 г.

З 31 березня, інформаційно-розважальна програма телеканалу СІТІ «Путівник» буде виходити у новій студії. Крім того, в програмі з’явилася нова рубрика «Тест», в якій будуть показані процеси та результати тестування харчових, промислових та інших товарів.

Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.Також, в найближчих планах запрошувати в студію фахівців різноманітних галузей споживчого ринку, для того, щоб глядачі мали змогу отримати ще більше прикладних порад, що допоможе зробити їм правильний вибір.

Програма «Путівник» виходить щодня о 20:00 на телеканалі СІТІ, ведучий програми Василь Звєрєв.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Креативна агенція McCann Kyiv розставляє акценти в новій комунікації для бренда Kronenbourg 1664 Blanc Креативна агенція McCann Kyiv розставляє акценти в новій комунікації для бренда Kronenbourg 1664 Blanc
  Акценти, акценти, акценти! Французи знають, що саме правильно розставлені акценти якнайкраще доповнюють образ і свідчать про хороший смак.
 • Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма
  Черговий курс Customer Experience пропонує студентам інтенсивний апгрейд компетенцій, які є необхідними для успішної кар’єри у галузі маркетингових послуг. Від класичної та обґрунтованої теорії до реалістичної стратегії майбутнього – так виглядає навчальна програма від МАМІ для випускників четвертого курсу Київського Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ).
 • Програма Ukrainian Creative Week 2018 Програма Ukrainian Creative Week 2018
  23–26 жовтня у Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ відбудеться тиждень креативності Ukrainian Creative Week, що служить платформою для обміну досвідом, думками, знаннями та спілкуванням локальної креативної спільноти.
 • Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка
  Крамничка дизайну oooo.com.ua – це проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, який має на меті розвивати і популяризувати в Україні український предметний дизайн.
 • 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто». 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто».
  Чотири ведучі виступають у ролі гідів по світському життю. Вони там, де вирують події – презентації, прем’єри чи просто гучні вечірки. Ці розкуті, зухвалі, сексапільні та гострі на язик дівчата не бояться підштовхувати зіркових героїв на відверті зізнання та ставити провокуючі запитання. Вони – команда, але кожна ведуча – яскрава індивідуальність.
 • Телеканал СІТІ запускает новый проект "Авто-СІТІ GT" Телеканал СІТІ запускает новый проект "Авто-СІТІ GT"
  Аббревиатура «GT» всегда вызывает трепет и уважение не только у профессиональных автогонщиков, но и у всех любителей Автомобиля с большой буквы. Воображение мгновенно рисует «люксовый» спорткар манящий своей заряженностью, красотой, грациозностью, техническим новаторством.
 • Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки... Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки...
  21.02. 15.00. Київ, центр міста. Переддень свята захисника Вітчизни. Здивовані кияни спостерігають, як курсує БТР з прапорами „Гвардія”: Видавничій дім „Галицькі контракти” готується до першої церемонії нагородження переможців рейтингу „Гвардія”.
 • Телеканалі «Сіті» збільшив обсяг інформаційного мовлення Телеканалі «Сіті» збільшив обсяг інформаційного мовлення
  Ранкові та  вечірні випуски інформаційної програми «Новини “Сіті”» вийшли у новій великій студії. Віднині буде чотири п’ятихвилинки вранці – 7:30, 8:30, 9:30, 10:30. Вечірній блок складатиметься з трьох випусків замість двох у минулому – 17:30, 18:30 та 21:30. Загальний обсяг щоденного інформаційного мовлення на телеканалі складатиме 55 хвилин.
 • «Подробиці з перших вуст з Олександром Колодієм» на телеканалі «Київ». «Подробиці з перших вуст з Олександром Колодієм» на телеканалі «Київ».
  11 вересня на каналі «Київ» відбулася прем’єра нового телевізійного проекту «Подробиці з перших вуст з Олександром Колодієм». Це новий громадсько-політичний проект відомого журналіста і генерального продюсера телеканала «Київ» Олександра Колодія. Ця назва добре відома глядачам і сам формат спілкування в прямому ефірі давно виправдав себе, як актуальний і необхідний на телебаченні.
 • Працівники «Укртелефільму» оскаржуватимуть злиття студії з «Фотоном» Працівники «Укртелефільму» оскаржуватимуть злиття студії з «Фотоном»
  20 червня представники студії «Укртелефільм» заявили про те, що їх конфлікт із Держкомтелерадіо є політичним, а не юридичним протистоянням. За словами юриста кіностудії Олега Березока, Апеляційний суд міста Києва 29 травня відмовив у порушенні кримінальної справи за фактом зловживань службовими особами «Укртелефільму». У січні 2004 року між кіностудією та ЗАТ «Міжнародна інвестиційна компанія «Інтерінвестсервіс» укладено договір «про спільне інвестування та залучення коштів щодо будівництва адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом на земельній ділянці площею 1,45 га та ведення спільної господарської діяльності з продажу та іншої реалізації приміщень та отримання прибутку для учасників договору». Представники кіностудії заявляють, що цей договір має принести прибуток у розмірі 65 мільйонів гривень, що можна буде використати на виробництво телефільмів.