ESG запроваджує безкоштовну школу журналістів та ведучих

24 января 2008 г.

У січні 2008 р. комунікаційна група ESG започатковує проект «Школа ESG». Навчання відбуватиметься за двома спеціальностями: журналіст та ведучий. За результатами навчання найкращим випускникам буде запропоновано роботу в компанії.

Головним завданням проекту є організація ефективного стислого і насиченого практичного курсу ділової тележурналістики для студентів і випускників ВНЗ, а також журналістів-початківців, - сказано в офіційному повідомленні ESG, текстом якого володіє «МедіаБізнес». – Це не лише допоможе виробити необхідні навички та уміння, а й інтегруватися до компанії, і зокрема, опанувати правила та стандарти роботи ESG та виробити корпоративну лояльність».
До навчання запрошуються студенти останніх курсів та випускники ВНЗ.

Комуникаційна группа ESG створена в 2000 р. Займається виробництвом ділових програм для 7 українських телеканалів, розробкою PR-стратегій та реалізацією PR-програм компаній, а також Government Relations.


«МедіаБізнес»Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline
  Тираж вже вийшов у роздріб. Ключовий дистрибутор – «Наш Формат»
 • СНОВА В ШКОЛУ – «ДЕТСКИЕ ДЕРЕВНИ-SOS» ВСТРЕЧАЮТ НОВЫЙ УЧЕБНЫЙ ГОД ВМЕСТЕ С P&G СНОВА В ШКОЛУ – «ДЕТСКИЕ ДЕРЕВНИ-SOS» ВСТРЕЧАЮТ НОВЫЙ УЧЕБНЫЙ ГОД ВМЕСТЕ С P&G
  Национальная акция «Подари детям заботу», сбор денежных средств сотрудниками московского офиса и Осенний праздник к началу учебного года – это неполный список активностей компании P&G в поддержку воспитанников «Детских Деревень-SOS».
 • «Яндекс» откроет Школу дизайна «Яндекс» откроет Школу дизайна

  Компания запускает бесплатный курс для дизайнеров

 • HTC запускает виртуальную школу selfie HTC запускает виртуальную школу selfie

  Компания HTC,мировой лидер в области инновационных технологий и дизайна мобильных устройств, заручившись поддержкой первого в мире селфи-стилиста Алексис Нокс, (Alexis Knox) запускает первую в мире школу selfie.

 • УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі
  Українська Асоціація Видавців (УАВПП) звертається до медіа ресурсів, які професійно висвітлюють роботу медіа ринку України, з проханням про викладення у аналітичних матеріалах повної інформації, а не лише позиції чи експертної думки окремих фахівців. А у випадку подання саме авторських матеріалів, чіткого їх позиціонування саме як авторських, щоб читач не плутав особисте бачення ринку певними експертами із повною картиною.
 • Держкомзем оголошує конкурс для журналістів Держкомзем оголошує конкурс для журналістів
  В рамках Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру» Державний комітет України із земельних ресурсів організовує та проводить Конкурс для журналістів на краще висвітлення ходу земельної реформи в Україні «Моя земля – моя власність».
 • ESG запустит свой спутниковый телеканал осенью 2008 г., ESG запустит свой спутниковый телеканал осенью 2008 г.,
  Коммуникационная группа ESG намерена осенью 2008 г. запустить собственный спутниковый телеканал на базе сайта УБР. Об этом заявил 22 февраля на пресс-конференции в Киеве генеральный директор ESG Юрий Каплуненко.
 • ESG запустила онлайновый деловой видео-дневник УБР ESG запустила онлайновый деловой видео-дневник УБР
  Для запуска проекта УБР (Украинского бизнес ресурса) коммуникационная группа ESG инвестировала 15 млн грн. в модернизацию технологической базы. Об этом заявил 22 февраля на пресс-конференции в Киеве генеральный директор ESG Юрий Каплуненко.
 • Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів
  Під час сьогоднішньої прес-конференції Віктор Ющенко закликав учасників передвиборчих перегонів привчатися до політичної культури.  «Давайте прямувати праведною політичною чесною дорогою, яка тільки через пряме законне політичне змагання визначає в Україні переможців. Ніякі інші трюки, ніякі інші спекуляції не повинні бути інструментарієм сьогоднішніх політиків. Давайте привчатися до політичної культури. 
 • На каналі «1+1» відбувається зміна ведучих На каналі «1+1» відбувається зміна ведучих
  На телеканалі «1+1» телеглядачі вже не побачать старих ведучих. Натомість, будуть нові обличчя. Також менеджмент каналу припинить виробництво окремих телепрограм. Про це повідомила народний депутат 5 скликання, колишній генеральний продюсер телеканалу «1+1» Ольга Герасим’юк.