Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень

17 октября 2007 г.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.

Загалом було трансльовано 29 999 роликів. З них 10 тисяч 889 роликів Партії регіонів, 5 097 БЮТ, 5 010 НУ-НС, 1592 Блоку Литвина, 1 470 ВО «Свобода», 1104 Партії зелених України. Роликів інших політичних сил з'явилося на екранах загальнонаціональних мовників менше тисячі.

Ситуація за цей же період у секундах така ж. Загалом політичні ролики зайняли 933 тисячі секунд ефіру загальнонаціональних каналів та прирівнених до них. Серед лідерів: Партія регіонів - близько 344 тисяч секунд, БЮТ - понад 213 з половиною тисяч, НУНС - понад 155 тисяч, Блок Литвина - трохи більше 48 тисяч, Партія зелених України - трохи більше 28 тисяч секунд. 

По материалам: http://www.telekritika.ua Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лоукостер "Победа" вновь обещает билет за 999 рублей, но теперь в Европу Лоукостер "Победа" вновь обещает билет за 999 рублей, но теперь в Европу

  Продажи билетов по акции стартуют 12 ноября, в час ночи по московскому времени.

 • С нового года более 130 торговых наименований лекарственных средств могут исчезнуть с полок аптек С нового года более 130 торговых наименований лекарственных средств могут исчезнуть с полок аптек
  Об этом, как передает корреспондент «Комментариев», сообщил глава государственной службы Украины по лекарственным средствам Алексей Соловьев. «По состоянию на сегодня 136 уникальных препаратов, не производящихся в Украине, не получили сертификацию по стандарту GMP. Поэтому есть угроза того, что они не смогут продаваться в Украине в новом году», - сказал Соловьев.
 • Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника
  Українська версія гумористичного проекту Comedy Club (СС) із січня не виходить на Новому каналі. Як вдалося дізнатися «Телекритиці» з власних джерел, причиною припинення співпраці стали переговори менеджменту російського СС з телеканалом «1+1» щодо придбання пакету програм виробництва СС.
 • М1 зняв з ефіру «Погоду» з оголеною Дашею Астаф'євою М1 зняв з ефіру «Погоду» з оголеною Дашею Астаф'євою
  Програма «Погода» з оголеною ведучою Дашею Астаф’євою зникла з ефіру каналу М1. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор ЗАТ «Телеодин» (канали М1 та М2-Естрада) Валентин Коваль.
 • Российская реклама отпразднует 130-летие Российская реклама отпразднует 130-летие
  В честь празднования «130-летия российской рекламы» с 1 по 26 сентября в эфире радиостанции «Европа плюс» будут размещены 75 рекламных роликов «Юбилея рекламы», а во время самого мероприятия в эфир будут выходить новостные сообщения и интервью с участниками проекта.
 • Выручка «Яндекса» выросла на 130% в 2007 г. Выручка «Яндекса» выросла на 130% в 2007 г.
  Компания «Яндекс» подвела предварительные финансовые итоги 2007 г. Её выручка составила около $167 млн, что примерно на 130% по сравнению с 2006 г. Основным источником доходов компании по-прежнему остаётся  контекстная реклама. Об этом сказано в официальном сообщении компании, текстом которого располагает «МедиаБизнес».
 • Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери» Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери»
  У групі каналів-лідерів найвищу сходинку всі три дні вік-енду утримує «Інтер» - «Тетянин день», «Бенефіс вечірнього кварталу», «Подробиці». Впадає в око і різниця у рейтингах «Караоке на майдані» - на «Інтері» рейтинг і частка повторів є вищими, ніж цифри нових випусків програми на «1+1» (3,57/23,35 - 3,21/21,86). Імовірні пояснення феномену: висока резистентність глядача, який звик бачити певну програму в певний час на певному каналі, або ж загальний рейтинг телеканала, а показники «Інтера» є останнім часом вищими за показники «1+1» майже вдвічі.
 • До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу» До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»
  Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 - із Києва, решта - регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України.
 • За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу
  Як стало відомо «Телекритиці», на адресу ТРК «Україна» надійшов лист від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, у якому йдеться про порушення телеканалом законодавства та умов Меморандуму про співпрацю. Про це «ТК» повідомив віце президент каналу Володимир Манжосов. За словами Манжосова, в листі Нацрада звертає увагу на порушення квот державної мови ТРК «України» під час показу фільмів. За іншими показниками мовлення телеканалу становить – 83% української мови, 60% - мовлення у прайм-тайм.
 • Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів
  26 жовтня в приміщенні Национальної Ради з питань телебачення і радіомовлення відбудеться зустріч членів Нацради із представниками телеканалів, що підписали Меморандум про співпрацю. У цьому списку канали – учасники ІТК складають більшість. Це – перша проміжна зустріч, дата якої прив’язана до зобов’язань каналів, вказаних в Меморандумі.

Доска объявлений Ктова.ру