Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень

17 октября 2007 г.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.

Загалом було трансльовано 29 999 роликів. З них 10 тисяч 889 роликів Партії регіонів, 5 097 БЮТ, 5 010 НУ-НС, 1592 Блоку Литвина, 1 470 ВО «Свобода», 1104 Партії зелених України. Роликів інших політичних сил з'явилося на екранах загальнонаціональних мовників менше тисячі.

Ситуація за цей же період у секундах така ж. Загалом політичні ролики зайняли 933 тисячі секунд ефіру загальнонаціональних каналів та прирівнених до них. Серед лідерів: Партія регіонів - близько 344 тисяч секунд, БЮТ - понад 213 з половиною тисяч, НУНС - понад 155 тисяч, Блок Литвина - трохи більше 48 тисяч, Партія зелених України - трохи більше 28 тисяч секунд. 

По материалам: http://www.telekritika.ua Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки. Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки.
  Rating Creativity&Craft marketing agencies – одна з найочікуваніших подій року у маркетинговій галузі. Яскраві проекти привертають увагу та спонукають більше споживачів долучитися до участі, отже, крутий креатив підвищує ефективність у декілька раз. Крім того, зростає лояльність до бренду, найбільш вдалі ідеї стають мемами завдяки вірусному розповсюдженню, а це пролонгована промо-кампанія без участі коштів рекламодавця.
 • Лоукостер "Победа" вновь обещает билет за 999 рублей, но теперь в Европу Лоукостер "Победа" вновь обещает билет за 999 рублей, но теперь в Европу

  Продажи билетов по акции стартуют 12 ноября, в час ночи по московскому времени.

 • С нового года более 130 торговых наименований лекарственных средств могут исчезнуть с полок аптек С нового года более 130 торговых наименований лекарственных средств могут исчезнуть с полок аптек
  Об этом, как передает корреспондент «Комментариев», сообщил глава государственной службы Украины по лекарственным средствам Алексей Соловьев. «По состоянию на сегодня 136 уникальных препаратов, не производящихся в Украине, не получили сертификацию по стандарту GMP. Поэтому есть угроза того, что они не смогут продаваться в Украине в новом году», - сказал Соловьев.
 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів! АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів!
  Мабуть, всі пам’ятають Перший Автомобільний Аукціон, котрий організувала та успішно провела компанія «Автомобільні Аукціони». Нещодавно компанія підвела підсумки за результатами роботи – за цей час з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів різної цінової категорії, пробігу та комплектації.
 • Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008» Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008»
  Завершено дослідження в рамках рейтингу «Золоте Зерно-2008». Мета рейтингу – виявити загальні тенденції взаємостосунків PR-фахівців та журналістів, а також вивчити проблемне поле на перетині PR та ЗМІ.
 • Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника
  Українська версія гумористичного проекту Comedy Club (СС) із січня не виходить на Новому каналі. Як вдалося дізнатися «Телекритиці» з власних джерел, причиною припинення співпраці стали переговори менеджменту російського СС з телеканалом «1+1» щодо придбання пакету програм виробництва СС.
 • До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу» До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»
  Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 - із Києва, решта - регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України.
 • За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу
  Як стало відомо «Телекритиці», на адресу ТРК «Україна» надійшов лист від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, у якому йдеться про порушення телеканалом законодавства та умов Меморандуму про співпрацю. Про це «ТК» повідомив віце президент каналу Володимир Манжосов. За словами Манжосова, в листі Нацрада звертає увагу на порушення квот державної мови ТРК «України» під час показу фільмів. За іншими показниками мовлення телеканалу становить – 83% української мови, 60% - мовлення у прайм-тайм.
 • Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів Зустріч членів Нацради із представниками телеканалів
  26 жовтня в приміщенні Национальної Ради з питань телебачення і радіомовлення відбудеться зустріч членів Нацради із представниками телеканалів, що підписали Меморандум про співпрацю. У цьому списку канали – учасники ІТК складають більшість. Це – перша проміжна зустріч, дата якої прив’язана до зобов’язань каналів, вказаних в Меморандумі.