У Києві з’являться туалети з рекламою

29 августа 2007 г.


28 вересня депутати Київради на засіданні бюджетної комісії запропонували проводити конкурси інвесторів для спорудження туалетів з рекламою. Ухвалили рішення створити центр обліку бомжів. Запропонували встановити збори з власників собак, а також новий порядок оприлюднення планів забудов. Депутати бюджетної комісії Київради погодили проект рішення про особливий порядок оприлюднення рішень Київської міської ради з питань землекористування. Як зазначається у пояснювальній записці, спричинений він відсутністю детальних планів адміністративних районів, плутаниною із виділенням земельних ділянок та будівництвом об’єктів, порушенням норм земельного та містобудівного законодавства.Внаслідок цього, стверджують депутати, земельні ділянки виділяють у зелених зонах міста, на прибудинкових територіях, які не закріплені за багатоквартирними житловими будинками, на територіях, визначених Генеральним планом розвитку міста Києва до 2020 року для інших потреб.

Вказані недоліки, констатували фахівці, викликають спротив громадян міста Києва та шквал протестів проти хаотичної забудови. Згідно з пропонованим рішенням на офіційному сайті Київради мають оприлюднювати не лише ухвалені рішення про землевідведення і т. п., а й їхні проекти, внесені президією Київради до порядку денного пленарного засідання сесії. Ухвалені рішення планують публікувати на сайті Київради разом із витягом з чергового кадастрового плану (планом земельної ділянки) і у офіційній газеті Київської міської ради «Хрещатик» у формі рішення.

Серед іншого бюджетна комісія достатньо жваво обговорювала два проекти рішень, що їх запропонували київські фахівці-землевпорядники: про збір з власників собак та про оренду землі під рекламними щитами. Тепер власникам собак пропонують сплачувати 1грн 20 коп. на місяць за кожного свого улюбленця. Друге питання не узгодили, бо навіть серед ініціаторів немає згоди щодо того, що саме вважати земельною ділянкою, зайнятою під рекламним щитом. Рішення про обов’язкову оренду земельних ділянок бюджетна комісія відклала на повторний розгляд, зваживши не на інтереси рекламних компаній, а на те, що ініціатори запланували суттєво «розмазати» повноваження Київради і КМДА щодо надання права на оренду таких ділянок, делегувавши їх відповідним райрадам.

Депутати Київради погодилися з думкою дозволити інвесторам за свої кошти і в рамках затверджених інвестиційних програм встановлювати і обслуговувати нестаціонарні туалети з рекламою вартістю від 100 до 200 тисяч євро, «як в Парижі».


Іван Рибалко

http://www.kreschatic.kiev.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95% Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%
 • Дев`ята «Ніч рекламожерів» у Києві Дев`ята «Ніч рекламожерів» у Києві
  Славнозвісне шоу від Жана Марі Бурсіко відбудеться 27 листопада 2009 року у кінотеатрі «Мегаплекс», РТЦ «Блокбастер».
 • Київська мерія почала війну з рекламою? Київська мерія почала війну з рекламою?
  На великих рекламних біг-бордах з'явилися наліпки "Власник рекламоносія має заборгованість перед містом". Імовірно, тепер мерія вирішила боротися не лише демонтажем незаконних  рекламних носіїв, а й намаганням нашкодити злісним боржникам, змусивши їх таким чином повернути борг або змусити піти з ринку. 
 • Соціальна реклама у Києві розкаже про необхідність велодоріжок Соціальна реклама у Києві розкаже про необхідність велодоріжок
  Соціальна реклама розкаже про необхідність велодоріжок або ж закликатиме киян боротися з хабарниками. Про це повідомив голова Координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами Артем Біденко. За його словами, що саме побачать мешканці столиці, вирішиться вже наступного вівторка.
 • «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою
  13 липня 2007 року «Київреклама» вперше провела «День відкритих дверей» для журналістів. На прес-конференції керівництво цього столичного комунального підприємства фактично звітувалося за перше півріччя своєї діяльності. За останній рік у сфері регулювання зовнішньої реклами столиці відбулися зміни. Було створено Головне управління з питань реклами, реорганізовано з госпрозрахункової організації в комунальне підприємство «Київрекламу». Незабаром вступить в силу новий Порядок розміщення зовнішньої реклами в Києві, який передбачає нову процедуру узгодження дозвільної документації для встановлення рекламних конструкцій.
 • Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою
  «Секретаріатом Президента України підготовлено інформаційний ролик, в якому Глава держави дав оцінку останнім подіям у країні», – так заступник Глави Секретаріату Віктор Бондар прокоментував появу сюжету, який з 21 червня 2007 року демонструється в ефірі кількох загальнонаціональних телеканалів. За його словами, ролик виготовлено на правах соціальної реклами і він відповідає всім вимогам законодавства щодо подібної інформаційної продукції.
 • Ринок зовнішньої реклами в місті Києві Ринок зовнішньої реклами в місті Києві
  Круглий стіл у редакції газети “Хрещатик” 1 червня 2007 року Дмитро ДЖАНГІРОВ, в. о. головного редактора газети “Хрещатик”: Сьогодні ми вирішили поговорити на гостру тему — ринок зовнішньої реклами в місті, перш за все у зв’язку із останніми змінами в “правилах гри”. Наша увага до цього ринку пов’язана також з тим, що половину, за даними минулого року, 49 % — майже половину ринку зовнішньої реклами — було зосереджено в Києві; зростання за останній рік у країні — 30%. Тобто, здається, всім повинно вистачати місця на цьому ринку...  
 • Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію
  Комунікаційна війна. Останнім часом побільшало і реклами, і публікацій у пресі, які свідомо чи несвідомо дискредитують ту чи ту іншу компанію або вид бізнесу. Свіжі "рекламні" приклади: у кількох містах України організовано рекламну кампанію медпрепаратів, яка дискредитує продукцію ресторанів швидкого харчування й імідж "МакДональдзу" зокрема. Приклади "чорного" PR - дискредитація виробників бутильованої води, послуг "ПриватБанку" тощо.
 • В січні-березні 2007 р. в Києві демонтовано 225 самовільно встановлених рекламних конструкцій В січні-березні 2007 р. в Києві демонтовано 225 самовільно встановлених рекламних конструкцій
  Про це повідомив директор КП «Київреклама» Борис Максимець.   «За три місяці демонтовано 225 рекламних конструкцій. Найбільше в Шевченківському районі м. Києва – 53, далі йдуть Печерський район – 32 і Дарницький – 27», - сказав пан Максимець. Всього, за словами директора КП «Київреклама», в першому кварталі 2007 року в Києві було виявлено 435 самовільно встановлених рекламних конструкцій. З них в Оболонському районі - 96, в Печерському районі – 76 конструкцій.

Твои Объявления