Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф»

23 августа 2007 г.


23 серпня у Національному Палаці «Україна» відбудеться церемонія нагородження національною премією у галузі телебачення «Телетріумф». Премія заснована Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в 2000 році з метою підтримки і відзначення на державному рівні кращих творчих колективів та особистостей, які виробляють якісну телевізійну продукцію, генерують нові ідеї на телевізійному ринку України.



В організації та проведенні «Телетріумфу» цього року беруть участь Індустріальний Телевізійний Комітет та Новий канал, який транслюватиме телеверсію церемонії 24 серпня о 17.20. Незалежним аудитором премії виступає кампанія Ernst&Young.

На концерті під час церемонії виступлять Вєрка Сердючка, Тіна Кароль, група «Барселона», шоу-балет під керівництвом Дмитра Коляденко, а також кілька іноземних груп та виконавців.


Телекритика



Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарий



Похожие статьи

 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї
  Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління.
 • В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу
  25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
 • Завершення акції від ТМ «Чернігівське» - «Крок до мрії» та нагородження переможців Завершення акції від ТМ «Чернігівське» - «Крок до мрії» та нагородження переможців
  3 та 4 грудня 2008 року в Києві відбулося нагородження автомобілями Mitsubishi Outlander XL  восьми переможців акції від ТМ «Чернігівське» – «Крок до мрії», що тривала з 20 серпня до 28 листопада 2008 року. Всього в акції від ТМ «Чернігівське» - «Крок до мрії» розігрувалося 12 автомобілів. Чотири попередніх переможця вже отримали свої позашляховики наприкінці жовтня 2008 року. 
 • Оголошено переможців премії «Телетріумф» Оголошено переможців премії «Телетріумф»
  29 липня 2008 р. в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів VIII Національної телевізійної премії «Телетріумф», яку в прямому ефірі транслювала Національна телекомпанія України.
 • Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні
  Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) офіційно повідомив, що один з фінальних етапів Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008 пройде в Києві. Це буде європейський півфінал премії. Церемонія триватиме з з 28 червня по 1 липня 2008 року.
 • Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні
  Працювати над іміджем України, аби привабити якнайбільше іноземних туристів на чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012, іноземні експерти радять уже сьогодні. За кордоном мало знають про Україну, тому кількість відвідувачів футбольного турніру може виявитися менше прогнозованої, повідомляє «Німецька хвиля».
 • Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки
  За такий, здавалося б, короткий термін, «П’ятому» вдалося досягти чималих успіхів. Найголовніше — канал міцно закріпився на телевізійному ринку України у статусі Першого інформаційного.
Remadeys