Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3

18 июня 2007 г.
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення  відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»).
«Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим,  18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
Мотивація щодо перенесення слухання, за словами першого заступника голови Нацради Ігоря Куруса,  полягає в потребі дослідити програмне наповнення каналів «Спорт 1» та «Спорт 2» (обидва - ТОВ «Поверхность ТВ) щодо дотримання умов ліцензії. Також члені Нацради зацікавив інший вид діяльності ТОВ «Поверхность ТВ», а саме дистрибуція зарубіжних спортивних телеканалів «Milan Channel». Формулювання Нацради - «відкласти до з’ясування обставин».
Щодо телеканалу «UBC» («Український бізнес-канал»), основною мотивацією для відкладення рішення щодо видачі ліцензії телеканалу стала потреба вивчити діяльність інших каналів, що останнім часом отримали ліцензію Нацради у ніші бізнес-мовлення.
Як пояснив Ігор Курус,   «останнім часом ми видали п’ять ліцензій на ділове мовлення. В ефірі так сяк присутній лише один з них (Перший діловий, - «ТК»), який існує досить проблемно. Не хотілося б, щоб це був черговий канал-фантом».

Також пан Курус побажав представникам каналу «UBC»  зробити крок назустріч Нацраді, а саме щоб власники телеканали перестали з представниками Нацради. Він не вточнив, кого саме має на увазі, проте, як відомо, тривалу судову тяганину з Національною радою веде компанія «Астра-ТБ» - оператор телеканалу КРТ («Київська Русь»). Як уже повідомляла раніше «ТК», власником 5% «Українського бізнес-каналу» є генеральний директор КРТ Марина Творогова.

Источник: Телекритика


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Я розмовляю по українському» - нестандартное промо отечественных смартфонов Impression Electronics «Я розмовляю по українському» - нестандартное промо отечественных смартфонов Impression Electronics
  Пассажиры киевского метро на этой неделе обратили внимание на яркие плакаты с бросающейся в глаза ошибкой в слогане.
 • "Я розмовляю по українському" - нестандартное промо отечественных смартфонов Impression Electronics "Я розмовляю по українському" - нестандартное промо отечественных смартфонов Impression Electronics

  Пассажиры киевского метро на этой неделе обратили внимание на яркие плакаты с бросающейся в глаза ошибкой в слогане.

 • Нацрада і мовники не надають роз'яснень щодо спонсорської реклами алкоголю Нацрада і мовники не надають роз'яснень щодо спонсорської реклами алкоголю
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та мовники не надають Громадській раді роз'яснень щодо розміщення алкогольних спонсорських роликів. Про це йшлося на засіданні Громадської ради 27 липня.
 • Саморегулювання вітчизняних електронних медіа як альтернатива державного регулювання в українському сегменті Інтернет Саморегулювання вітчизняних електронних медіа як альтернатива державного регулювання в українському сегменті Інтернет
  Саморегулювання на сьогодні представляє собою одну із найбільш прогресивних загальносвітових тенденцій. Розвинуті демократичні країни в усьому світі давно оцінили переваги саморегулювання, яке передбачає встановлення чітких правила гри для всіх учасників ринку, включаючи санкції за порушення цих правил, та механізми розв’язання конфліктів між учасниками ринку.
 • АМКУ рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення АМКУ рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення
  Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення до проведення з абонентами відповідної роз’яснювальної роботи. Про це сказано в офіційному повідомленні Антимонопольного комітету України (АМКУ), текстом якого володіє «МедіаБізнес».
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу»
  Члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення зібралися на засідання, перервавши відпустку, щоби розглянути актуальні питання та взяти участь у заходах з організації та проведення Національної премії «Телетріумф», урочиста церемонія нагородження якої відбудеться 23 серпня. Одне із голосувань Нацради стосувалося рішення щодо переможця у номінації Національної ради «за особливий внесок у розвиток українського телебачення», прізвище переможця буде названо завтра, під час урочистої церемонії у Палаці «Україна». Наступне засідання регуляторного органу відбудеться 29 серпня, а далі члени Нацради продовжать відпустку, з якої мають остаточно повернутися 12 вересня.
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «М2-Естрада»
  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення ЗАТ «Телеодин» (оператор музично-розважального каналу М1) на 10 років. Канал «М2-Естрада», який планує запустити «Телеодин», мовитиме українською мовою двадцять чотири години на добу. Його гасло – «Музика, яку можна дарувати батькам».
 • Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом» Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом»
  Предметом завтрашнього засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення має стати розгляд порушення правил трансляції в Україні конкурсу «Євробачення» телекомпанією «Первый канал. Всемирная сеть», зафіксованими Нацрадою. На засідання запрошені Віталій Докаленко, президент НТКУ – телеканалу, який мав екслюзивні права на показ «Євробачення-2007» в Україні, та Анатолій Сальник, директор ТОВ «ТОРСАТ» – офіційного дистриб’ютора телекомпанії «Первый канал. Всемирная сеть».
 • Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна» Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна»
  «Всесвітня служба УТР» отримала попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це 25 квітня повідомив перший заступник голови Нацради Ігор Курус. За його словами, УТР попередили через невиконання умов ліцензії. «Телекомпанія зменшила обсяг мовлення з 24-х до 15-ти годин. Також зменшилася кількість культурологічних програм. Коли ми ліцензували телекомпанію, то ми не думали, що УТР займатиметься кінопоказом. Тепер треба з’ясувати, чи має УТР дозвіл на трансляцію цих фільмів на території Європи», – пояснив Ігор Курус, а голова Нацради Віталій Шевченко додав, що телекомпанія досі не має редакційного статуту та ради.
 • За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу За підсумками моніторингу Нацрада має претензії до всіх, крім М1 і 5 каналу
  Як стало відомо «Телекритиці», на адресу ТРК «Україна» надійшов лист від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, у якому йдеться про порушення телеканалом законодавства та умов Меморандуму про співпрацю. Про це «ТК» повідомив віце президент каналу Володимир Манжосов. За словами Манжосова, в листі Нацрада звертає увагу на порушення квот державної мови ТРК «України» під час показу фільмів. За іншими показниками мовлення телеканалу становить – 83% української мови, 60% - мовлення у прайм-тайм.