Caparol закликає Дихати на повну!

15 ноября 2018 г.
Caparol закликає Дихати на повну!
Тренд на здоровий спосіб життя прослідковується по всьому світу.
Його головними складовими є правильне харчування, заняття спортом, прогулянки на повітрі та турбота про довкілля. Українці мають подібні особисті запити та активно долучаються до пропаганди натуральних та корисних продуктів. Але чи замислюємося ми про екологічність матеріалів, які нас оточують і з якими ми контактуємо щодня, до-прикладу вдихаючи повітря.
Започаткувати культуру використання тільки безпечних для здоров’я ремонтних матеріалів - саме таке важливе завдання поставила перед собою команда Caparol Україна в комунікаційній кампанії «Дихай на повну! Для тих, хто піклується про здоров’я».
Caparol запустив серію коротких роликів з життя майстрів-мулярів, які використовують безпечні фарби та можуть не тільки працювати цілий день в пофарбованому приміщенні, а й займатися спортом, брати на роботу дитину  та навіть заспокоювати знервованого клієнта дихальними практиками.
 
Caparol Україна вірить, що започаткована ініціатива матиме відгук серед активних людей та професійних майстрів, та допоможе вести дійсно здоровий спосіб життя і бути впевненим в якості повітря навколо.
Кампанію розроблено агенцією К-П-Д www.k-p-d.com.ua
 
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • В День Европы Caparol рисовал с киевлянами В День Европы Caparol рисовал с киевлянами
  21 мая жители и гости Киева приняли участие в конкурсах и перфомансах, а также реализовали свой творческий потенциал в арт-терапевтических мероприятиях от ряда общественных организаций.
 • В День Европы Caparol рисовал с киевлянами В День Европы Caparol рисовал с киевлянами
  21 мая жители и гости Киева приняли участие в конкурсах и перфомансах, а также реализовали свой творческий потенциал в арт-терапевтических мероприятиях от ряда общественных организаций.
 • УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі
  Українська Асоціація Видавців (УАВПП) звертається до медіа ресурсів, які професійно висвітлюють роботу медіа ринку України, з проханням про викладення у аналітичних матеріалах повної інформації, а не лише позиції чи експертної думки окремих фахівців. А у випадку подання саме авторських матеріалів, чіткого їх позиціонування саме як авторських, щоб читач не плутав особисте бачення ринку певними експертами із повною картиною.
 • СІТІ закликає киян прибрати навколо Бабиного озера СІТІ закликає киян прибрати навколо Бабиного озера
  Телеканал СІТІ скликає киян на Зелену толоку. У суботу, 10 травня, об 11-ій годині відбудеться прибирання берегу навколо Бабиного озера, що на Трухановому острові.
 • Перший Національний телеканал України закликає відмовитися від реклами Перший Національний телеканал України закликає відмовитися від реклами
  Перший Національний телеканал України не транслюватиме рекламу у День пам’яті жертв Голодомору і закликає інші телеканали також утриматися від рекламних пауз у цей день.
 • Новая философия футбола от ТМ Чернігівське – „Футбол на повну» Новая философия футбола от ТМ Чернігівське – „Футбол на повну»
  В августе ТМ «Чернігівське» заявила о своем новом статусе – Официальный спонсор Чемпионата Украины по футболу сезона 2007-2008.  Это уже не первое участие бренда в футбольной жизни страны в этом году. В июле Чернігівське выступило спонсором Чемпионата Украины по пляжному футболу, который охватил крупные города Украины, главным спонсором Суперкубка, а также выпустило наружную кампанию, посвященную теме футбола, и создало для всех футбольных поклонников limited edition футбольной банки.
 • «Медіарада» закликає продовжувати інформаційний бойкот Олега Калашникова «Медіарада» закликає продовжувати інформаційний бойкот Олега Калашникова
  Громадська рада захисту свободи слова «Медіарада» закликає журналістів виявити професійну солідарність й продовжити інформаційний бойкот Олегу Калашникову. «Ми не можемо залишатися осторонь прецедентів, коли ображають й перешкоджають діяльності наших колег… Прикро було бачити, як деякі наші колеги-журналісти в парламенті підходили до цього депутата по коментарі з недотичних до конфлікту тем», — сказано у заяві «Медіаради».
 • Російський журналіст закликає українців не вірити російським ЗМІ Російський журналіст закликає українців не вірити російським ЗМІ
  Відомий російський журналіст Євген Кисельов закликає українських громадян не довіряти російським ЗМІ. Про це Кисельов заявив у газеті «Дело» у вівторок. «Те, що говорять у Москві всякі антиукраїнські »крикливиці«, до реальності ніякого відношення не має», — заявив він.

Доска объявлений Ктова.ру