Як обрати набір торцевих головок?

7 августа 2017 г.
Як обрати набір торцевих головок?
Комплект торцевих головок або торцевих біт являє собою комплект інструментів різного розміру і, зазвичай, визначається кількістю елементів, які в нього входять. Самий простий комплект складається з 13 торцевих головок різного діаметру і типу, а самий повний набір може налічувати до 573 штук. Ви можете дізнатися більше про набір головок ціна та обрати для себе найоптимальніший.
Тим не менше, не можна сказати, що всі комплектуючі такого набору - торцеві головки. Зазвичай до складу комплекту входять різні аксесуари, наконечники для викрутки, токарні різці, і навіть інструменти, які не мають нічого спільного з торцевими головками, як наприклад, гайкові ключі, які різні постачальники також включають в комплект інструментів.
Можна з упевненістю сказати, що гайковий ключ є дуже корисним інструментом, адже, нам часто доводиться стикатися з ситуацією, коли десь треба міцніше закрутити одну гайку, розташовану занадто близько до іншої, і зафіксувати їх на одному стрижні. Саме правильно підібраний гайковий ключ можна використовувати для того, щоб підкручувати одну гайку, коли друга залишається на місці.
Чим більше елементів знаходиться в комплекті, тим більш універсальним він буде. Тим не менш, дуже великі набори, які містять 500 і більше комплектуючих, повинні продаватися у відповідній візку для інструменту або пересувному ящику. Такий спосіб комплектації дуже зручний для зберігання інструменту в гаражі або майстерні, але і при цьому, куди простіше і легше для транспортування, якщо ви часто подорожуєте або вони потрібні вам для роботи на виїзді.
З іншого боку, найпростіші комплекти інструментів є невеликими і легкими в транспортуванні, але разом з тим, такий комплект навряд чи буде містити торцеві головки всіх необхідних типорозмірів.
Так що, перегляньте доступні сьогодні комплекти і виберіть оптимальний комплект головок, який найкращим чином розширить вашу колекцію інструментів. Орієнтуйтеся на діапазон можливих розмірів поставляються інструментів, який зазвичай подається в метричних даних або надається в дюймах.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарий