«Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин

4 мая 2007 г.
З 7 травня основний випуск новин каналу
«Інтер» —
«Подробности» — переноситься з
21.00 на
20.00. Про це повідомляє прес-служба каналу. Нагадаємо, «Подробности» виходили о 20-й до літа 2006 року, коли час виходу було перенесено через трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу.
Ведучими основного випуску будуть Олександр Колодій (ведучий новин «Інтера» та програми «Подробности из первых уст») та Ганна Гомонай (ведуча новин К1). Ведучим новин о
17.20 буде Андрій Данилевич (колишній ведучий «1+1» і К1).

Ранкові та денні новини виходитимуть о
6.00,
7.00,
8.00,
12.00,
17.20 та
20.00.

Як уже повідомлялося, 7 травня розпочне роботу студія та ньюзрум новоствореного інформаційного продакшну ТОВ «Національні інформаційні системи», що вироблятиме новини для «Інтера» та
К1.

Інформація: www.telekritika.kiev.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Спазм – повелитель часу? Спазм – повелитель часу?
  Агенція Publicis Ukraine розробила для Sanofi Ukraine кампанію на підтримку лінійки препаратів НО-ШПА® Досить багато речей можуть спричинити спазм: стрес на роботі, незбалансоване харчування, критичні дні тощо. А спазм, у свою чергу, призводить до болю, який інколи буває таким надокучливим та нестерпним, що час неначе розтягується – секунди перетворюються на години.
 • AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин
  Креативний дивізіон AGAMA Communications розробив креативну платформу для запуску нового бренду квасу «Село і люди» від AB InBev Efes Україна.
 • Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні. Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні.
  McCann Worldgroup повідомляє, що новим партнером мережі в Україні та власником її українського представництва – McCann Kyiv (раніше THINKMcCANN) – стала Олена Кустова.
 • 8 квітня демонтують незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро на лівому березі Києва 8 квітня демонтують незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро на лівому березі Києва
  8 квітня активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста демонтують МАФи, встановлені біля виходу зі станції метро «Дарниця».
 • Незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро «Льва Толстого» зникнуть вже найближчої суботи Незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро «Льва Толстого» зникнуть вже найближчої суботи
  2 квітня активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста демонтують МАФи, встановлені біля виходу зі станції метро «Льва Толстого».
 • Общественная организация запустила рекламную кампанию к «Часу Земли» Общественная организация запустила рекламную кампанию к «Часу Земли»
  В сюжете роликов в самый неожиданный момент появляется Панда и предлагает изменить свои ежедневные привычки. Идею по созданию роликов на безвозмездной основе поддержала продакшн-компания AC Production, которой также не безразличны наши взгляды на сохранение окружающей среды. Режиссером и автором сценария выступил Максим Колышев, а производство обеспечивал исполнительный продюсер компании Илья Марьяхин.
 • Телеканал новин «24» запустив новий сайт Телеканал новин «24» запустив новий сайт
  Вчора, 27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.
 • Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію
  Стартувала весняна промо-кампанія телеканалу новин «24». Слоган кампанії – «СВІТ ЯКИМ ВІН Є». Мета – підкреслити одну з важливих цінностей бренду – об’єктивність.  Кампанія триватиме два місяці і завершиться в середині травня.
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та.. Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та..
  Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та розрахунку собівартості послуг на базі Microsoft Dynamics AX.  Завдяки рішенню, наразі впровадженому в 7 агенціях групи, керівництво АДВ отримало змогу точно обліковувати робочий час співробітників, витрачений на обслуговування зовнішніх клієнтів, розраховувати собівартість послуг та прибутковість проектів, оперативно приймати обґрунтовані управлінські рішення та моделювати майбутню фінансову ситуацію.