Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia

31 июля 2011 г.

На замовлення компанії «Террін» фахівці FRESHPR розробили логотип та елементи фірмового стилю для нової мережі італійських ресторанів. Новостворений бренд буде розвиватися на рівні з відомою мережею французької кухні A la minute (ресторани швидкого обслуговування) і так само працюватиме при АЗК «ОККО». Перший заклад вже відкрито у Рівному.

Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia

Для творчої команди було поставлено завдання створити логотип для мережі ресторанів, який буде відображати італійський характер, легко запам’ятовуватися відвідувачами та буде сприйматися на одному рівні з брендом A la minute.

Перед початком робіт було здійснено дослідження італійської колористики, типографіки та елементів візуалізації італійських ресторанів. Також проведений моніторинг зареєстрованих торгових марок в класі «заклади громадського харчування», які містять в назві основу «помідор».

В результаті були визначені такі принципи роботи: акцент на типографіці та колористиці, а не на візуалізації прямого значення назви — помідорів черрі; основний колір має відповідати гамі італійського прапору та відображати основу італійської кухні – томат.

Під час розробки були надані дві назви для опрацювання розробок –  «Pomodorini» та «Pasta Mia». На основі наданих ескізів було обрано останню назву, на основі якої спеціалісти агентства деталізували накреслення, описали кольористику та решту елементів для бренд-буку. З детальним описом процесу створення можна ознайомитися на сайті FRESHPR - http://freshpr.ua/2011/07/lohotyp-ta-firmovyj-styl-dlya-novoji-italijskyh-merezhi-restoraniv-pasta-mia/

Після створення бренд-буку тривала робота над розробкою супутніх елементів фірмового стилю (стакани, ланч бокси, коробки для піци та упаковки для цукру) та промо матеріалів.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи