Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка

10 декабря 2010 г.

Крамничка дизайну oooo.com.ua – це проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, який має на меті розвивати і популяризувати в Україні український предметний дизайн.

Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка

Студія вже давно працює в сфері корпоративного дизайну і створює унікальні авторські речі для українських та зарубіжних компаній. Але дуже часто ми отримуємо запитання: чи не збираємось ми створювати речі для приватних поціновувачів дизайнерських цікавинок, для домашнього користування, щось, що можна було б придбати для себе, чи на подарунок, одним словом для широкого загалу. Саме для цього ми і започаткували oooo.com.ua.

Крамничка дизайну oooo.com.ua - це речі, що роблять життєве середовище особливим і несхожим на всі інші, подарунки, які запам'ятовуються надовго та створюють святковий настрій.

На нашу думку проект oooo.com.ua буде цікавим також дизайнерам інтер’єру, декораторам, та консультантам з lifestyle.

Все, що ви бачите в Крамничці дизайну є розробками Студії Юрка Гуцуляка, які виготовлені невеликим тиражем під суворим авторським наглядом. Товарів поки небагато, але для нас є важливим не кількість, а саме якість товарів, якість ідей, а також можливість органічно поєднати дизайнерські розробки і сучасний український побут. Дуже часто ми стикаємось з тим, що дизайнерські речі в каталогах чи інтернеті виглядають значно краще ніж в реальному житті. Ми ж докладаємо усіх зусиль, щоб реальний об’єкт був настільки ж привабливим як і на фотографії. Щоб він мав цінність не лише в користуванні, а і в момент покупки, чи в процесі дарування.

Ми плануємо постійно розширювати асортимент і пропонувати все більше і більше цікавих речей, а також співпрацювати з іншими дизайнерами та дизайн студіями.

Крамничка дизайну вже розпочала свою діяльність та запрошує всіх відвідати сайт oooo.com.ua

Перші 5 покупців отримають в подарунок дисконтні картки.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • Михаил Пелег – специалист по корпоративному дизайну Михаил Пелег – специалист по корпоративному дизайну
  Корпоративный стиль – это совокупность графических, световых и словесных элементов, которые в общей концепции создают имидж компании, именно благодаря фирменному стилю компанию и ее продукт узнают потребители и идентифицируют при выборе среди конкурентов.
 • Советы редакторам по дизайну газет Советы редакторам по дизайну газет

  Основные элементы газетного дизайна. Вот некоторые основы газетного дизайна, о которых редакторам следует знать. Вот некоторые основы газетного дизайна, о которых редакторам следует знать.

 • Дизайн от Юрка Гуцуляка и Карима Рашида среди лучших мировых образцов упаковки Дизайн от Юрка Гуцуляка и Карима Рашида среди лучших мировых образцов упаковки
  Один из крупнейших в мире специализированных конкурсов упаковки The Dieline Package Design Awards (Сан Франциско, Калифорния, США) 23 июня 2013 объявил победителей и финалистов.
 • Современная школа дизайна» объявляет о наборе слушателей в группу по «Графическому дизайну и рекламе Современная школа дизайна» объявляет о наборе слушателей в группу по «Графическому дизайну и рекламе
  «Современная школа дизайна» существует с мая 2003 года. За эти годы мы выпустили более 700 дипломированных специалистов в области дизайна.С нашими слушателями работают профессионалы-практики высокой квалификации.
 • 6-7 февраля пройдет тренинг по ре-дизайну своей личности – «Создатель Игры» 6-7 февраля пройдет тренинг по ре-дизайну своей личности – «Создатель Игры»
  «В том случае если вы хотите вести счастливую жизнь, вы должны быть привязаны к цели, а не к людям или к вещам» – говорил Альберт Энштейн и был абсолютно прав. Человек не может реализовать даже малую часть своего потенциала, не научившись создавать Цель и не зная инструментов для ее достижения. А максимальная фокусировка на своих Целях и жизненных приоритетах самое важное качество, которое позволяет убрать все мешающие и отвлекающие факторы.
 • Шиномонтажный календарь «Дальнобой» от Юрка Гуцуляка Шиномонтажный календарь «Дальнобой» от Юрка Гуцуляка
  «Дальнобой» – самая большая сеть сервисных центров по обслуживанию грузовых шин в СНГ. Главная задача компании – увеличение пробега шин. Иначе говоря, «Дальнобой» стремится сделать шины «вечными». Купить шины Goodrich с доставкой можно на сайте http://www.9shin.ru/. Именно это и вдохновило нас на создание «вечного» Шиномонтажного календаря. Согласно брифу календарь должен коммуницировать инновационность и прогрессивность компании, а также быть уникальным и интересным подарком.
 • 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто». 4-го жовтня на телеканалі КІНО стартує новий інформаційно-розважальний проект «Кекс і місто».
  Чотири ведучі виступають у ролі гідів по світському життю. Вони там, де вирують події – презентації, прем’єри чи просто гучні вечірки. Ці розкуті, зухвалі, сексапільні та гострі на язик дівчата не бояться підштовхувати зіркових героїв на відверті зізнання та ставити провокуючі запитання. Вони – команда, але кожна ведуча – яскрава індивідуальність.
 • Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії. Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.
  З 31 березня, інформаційно-розважальна програма телеканалу СІТІ «Путівник» буде виходити у новій студії. Крім того, в програмі з’явилася нова рубрика «Тест», в якій будуть показані процеси та результати тестування харчових, промислових та інших товарів.
 • Працівники «Укртелефільму» оскаржуватимуть злиття студії з «Фотоном» Працівники «Укртелефільму» оскаржуватимуть злиття студії з «Фотоном»
  20 червня представники студії «Укртелефільм» заявили про те, що їх конфлікт із Держкомтелерадіо є політичним, а не юридичним протистоянням. За словами юриста кіностудії Олега Березока, Апеляційний суд міста Києва 29 травня відмовив у порушенні кримінальної справи за фактом зловживань службовими особами «Укртелефільму». У січні 2004 року між кіностудією та ЗАТ «Міжнародна інвестиційна компанія «Інтерінвестсервіс» укладено договір «про спільне інвестування та залучення коштів щодо будівництва адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом на земельній ділянці площею 1,45 га та ведення спільної господарської діяльності з продажу та іншої реалізації приміщень та отримання прибутку для учасників договору». Представники кіностудії заявляють, що цей договір має принести прибуток у розмірі 65 мільйонів гривень, що можна буде використати на виробництво телефільмів.

Доска объявлений Ктова.ру