У 2010 році «Хортиця» збільшить витрати на інтернет-рекламу

25 марта 2010 г.

У 2010 році торгова марка «Хортиця» збільшила витрати на рекламу в інтернеті. Про це «МедіаБізнесу» повідомив керівник департаменту маркетингу та реклами «Хортиці» Євген Разуваєв під час Третього українського форуму маркетинг-директорів.
«Якщо казати про конкретні цифри, то наші витрати на інтернет-рекламу цьогоріч виросли на 1000%. Я не жартую. Звісно, ми розуміємо, що з нинішнім покриттям інтернету реклама в мережі – скоріше іміджевий інструмент, але ми бачимо за ним перспективу на майбутнє», – підкреслив він.

Третій форум маркетинг-директорів триватиме ще два дні: 25 та 26 березня. Серед його учасників – представники – McDonald’s Україна, Fozzy Group, «Metro C&C Украина», «Наша Ряба», «Верес», «Мери Кей», GfK Ukraine. Теми форуму - споживчі тренди 2010 року і нові канали комунікації, що стали доступними завдяки цифровим технологіям. http://www.mediabusiness.com.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Хортиця» открыла ледяной бар «Хортиця» открыла ледяной бар

  В Карпатах, на горнолыжном курорте Буковель открылся украинский ледяной бар – «Хортиця Ice Bar»

 • Інтернет-рекламу люди ігнорують найбільше, газетну рекламу - найменше Інтернет-рекламу люди ігнорують найбільше, газетну рекламу - найменше
  Банерна та пошукова інтернет-реклама показують найменшу ефективність у приверненні уваги американських споживачів, повідомляє Warc.com із посиланням на друковану версію Adweek та дослідження компанії Harris Interactive.
 • Новый рекламный ролик «Хортиця» - почувствуй вкус абсолютной чистоты (ВИДЕО) Новый рекламный ролик «Хортиця» - почувствуй вкус абсолютной чистоты (ВИДЕО)
  18 марта стартовала рекламная кампания ТМ «Хортиця» «Вкус абсолютной чистоты» воплощенная в 30 секундном рекламном ролике авторства всемирно известного режиссера Джоеля Пайсига. Концепция американца предлагает новый взгляд на популярный водочный бренд, который ориентирован на ценителей качественного премиум алкоголя.
 • "Хортиця" просит поддержать отрасль "Хортиця" просит поддержать отрасль
  ЛВЗ «Хортиця», один из крупнейших производителей алкогольной продукции, просит правительство выработать стратегию поддержки отрасли. «Мы понимаем, что решение правительства о повышении акцизов, в частности, на алкоголь, определенным образом связано с требованиями МВФ. Считаем, что в этой ситуации нужно не протестовать против повышения акцизов, а совместно, производителям и правительству, выработать стратегию поддержания отечественной алкогольной отрасли в этот сложный период», - сообщил директор по правовым вопросам ЛВЗ «Хортиця» Геннадий Васюков.
 • Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі
  Найбільші оператори ринку зовнішньої реклами України планують вже з вересня 2008 року вдвічі збільшити витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв. Компанії BigBoard, Gallery Ukraine, Луверс, РТМ, News Outdoor Ukraine та "Перехід Аутдор" оголосили про спільну ініціативу з забезпечення якості обслуговування своїх парків рекламоносіїв.
 • «Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році «Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році
  Телеканали ICTV, СТБ, Новий і М1 подовжили угоди на рекламне обслуговування у 2009 році із сейлз-хаусами «Інтер-реклама» та «Стиль С+». Підписання угод відбулося 9.07. Про це повідомив топ-менеджер одного з телеканалів, який попросив не називати його ім’я.
 • Український Медіа Холдинг збільшить частку в i.ua до 25% Український Медіа Холдинг збільшить частку в i.ua до 25%
  Український Медіа Холдинг (УМХ) планує придбання інтернет-порталу i.ua – третього за відвідуваністю порталу в українському сегменті інтернету. Про це йдеться в аналітичному звіті компанії Concorde.
 • "Хортиця" сообщила о завершении консолидации активов в холдинг "Хортиця" сообщила о завершении консолидации активов в холдинг
  В пресс-службе ЛВЗ "Хортиця" Ъ сообщили, что реструктуризация холдинговой компании Global Spirits AMG-77 завершилась в конце 2007 года. В нее вошли ЛВЗ "Хортиця", ЗАО "Одесский коньячный завод", ДП "Крымский винный дом", дистрибуционные компании ООО "Торговый дом 'Мегаполис'" и ООО "Торговый дом 'Мегаполис'" (Россия).
 • До нових вершин у Новому році До нових вершин у Новому році
  Телеканал «Київ» розпочав 2008 рік новим зростанням рейтингових показників. Новорічний ефір столичного телебачення викликав живий інтерес телеглядачів. Найбільшою популярністю у святкові дні користувалися власні програми та ексклюзивні відеоматеріали телеканалу «Київ».
 • "Хортиця" планирует выход на польский рынок "Хортиця" планирует выход на польский рынок
  Как стало известно, один из крупнейших производителей водки на Украине – завод "Хортиця" – до конца года намерен выйти на рынок Польши. Эксклюзивный дистрибутор продукции компании – торговый дом "Мегаполис" – ведет переговоры с четырьмя крупнейшими дистрибуторами алкоголя в этой стране – CEDC Group, Sobieski, Alti Plus и Zywiec Trade.