В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу

22 февраля 2010 г.

25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
Ця подія відбудеться вже сьомий раз і збере провідних фахівців  з маркетингових технологій та операторів українського будівельного ринку. Попередній День Маркетингу, що відбувся восени, відвідали понад 100 учасників.                                                                              

Тема заходу – "Оптимальні маркетингові інструменти та прогнозовані результати доля компаній будівельного ринку". 

День Маркетингу пройде у форматі сесії доповідей: перед учасниками виступатимуть провідні експерти галузі маркетингових комунікацій, які поділяться досвідом щодо методів просування продукції та брендів.

В ході Дня Маркетингу керівники, маркетологи, менеджери з реклами та PR підприємств та організацій ознайомляться з ефективними маркетинговими інструментами, способами оптимізації маркетингового бюджету, просуванням брендів, побудовою репутації та підвищенням рівня продажів на будівельному ринку.
Як відзначив генеральний директор компанії Publicity Creating Валерій Курейко: "Вихід економіки із кризи безперечно почнеться із будівельного ринку, і готуватись до роботи у пост-кризовий період треба вже зараз. Підприємства, які оперативно застосують ефективні маркетингові інструменти, будуть мати переваги у конкурентній боротьбі”.

День Маркетингу відбудеться 25 березня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Нивки, павільйон №1, конференц-зал №2).   Початок об  11:00 .
Вхід – для відвідувачів виставки вільний.
Publicity Creating успішно працює на українському ринку 11 років і є лідером серед українських PR-агенцій. Publicity Creating входить в трійку найбільш відомих і в п'ятірку найбільш професійних PR-агенцій України (за підсумками рейтингу «Золоте Зерно» 2007, 2008 р.р.). Інформаційний лідер галузі (переможець медіа-рейтингу PR-агентств, 2007 р., 2009 р.)
Серед клієнтів – великі українські виробники, представництва, спеціалізовані компанії з сектору В2В. Серед  А-брендів, які просувалися компанією, зарубіжні  (Daikin, 3М, Лазолван, ORACLE, 1C:, Samsung, AMD, Toshiba, Skoda, Hansa, Geberit, ТехноНІКОЛЬ), та українські (Мівіна, Монарх, Богдан, Roshen,  Енран, АМАКО,  Керамейя та інші). www.publicity.com.ua
InterBudExpo– www.buildexpo.kiev.ua – міжнародна виставка новітніх будівельних матеріалів та технологій. Виставка покликана сприяти створенню в Україні сучасного будівельного комплексу. “InterBudExpo” – це подальший прогресивний розвиток виставки “Будівництво та архітектура”.
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • Приглашаем Вас принять участие в конференции по инновационному маркетингу Marketing Drive, которая пройдет 28 сентября в Киеве, в рамках юбилейной рек Приглашаем Вас принять участие в конференции по инновационному маркетингу Marketing Drive, которая пройдет 28 сентября в Киеве, в рамках юбилейной рек
  Лучшие практики маркетинга и продаж Украины представляют инновационные проекты и практические решения для быстрого роста бизнеса в современных условиях.
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї
  Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління.
 • Определено тему и формат Дня Маркетинга в рамках выставки "InterBudExpo" Определено тему и формат Дня Маркетинга в рамках выставки "InterBudExpo"
  25 марта в рамках специализированной выставки "InterBudExpo" состоится День Маркетинга (Marketing Day). Тема Дня Маркетинга "Оптимальные маркетинговые инструменты и прогнозируемые результаты для компаний строительного рынка".
 • Через 7 дней стартует День Маркетинга в рамках выставки «INTERBUDEXPO 2009» Через 7 дней стартует День Маркетинга в рамках выставки «INTERBUDEXPO 2009»
  16 сентября 2009 года в рамках международной специализированной выставки «INTERBUDEXPO 2009» состоится День Маркетинга. Тема Дня Маркетинга в этом году как никогда актуальна – «Маркетинга на строительном рынке: изменения в условиях кризиса».
 • Десятый номер журнала «Виставки Києва» вышел в электронном виде Десятый номер журнала «Виставки Києва» вышел в электронном виде
  С июня 2009 года журнал «Виставки Києва» переходит в электронный формат. Наших постоянных читателей, которые привыкли листать страницы печатной версии журнала, просим не огорчаться, т.к. в новом формате издание не утратило, а преумножило информационность, актуальность, коммуникационность. С июня наши читатели (организаторы и участники выставок, специалисты MICE- индустрии, операторы ивент-рынка, общественные организации, посольства и торгово-промышленные палаты, ВУЗы) будут получать оперативную информацию на свои электронные адреса.
 • Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні
  Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) офіційно повідомив, що один з фінальних етапів Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008 пройде в Києві. Це буде європейський півфінал премії. Церемонія триватиме з з 28 червня по 1 липня 2008 року.
 • Відкриття виставки юних художників Відкриття виставки юних художників
  3 березня 2008 року о 16 годині в Золотій Залі Українського фонду культури за адресою вул. Липська 16 відбудеться відкриття виставки юних художників, якою і буде розпочато міський регіональний етап конкурсу-програми «Нові Імена України».
Remadeys