Поданий в Канни український фільм, присвячений проблематиці дітей з ВІЛ-позитивним статусом вразив п

10 апреля 2009 г.

Вчора, 9 квітня о 16.00 в культурному центрі «Кінотеатр «Київ» відбувся прес-показ короткометражного фільму «Діти», поданого від України до конкурсної програми Канського кінофестивалю.  

В основу фільму покладена історія маленької ВІЛ-інфікованої дівчинки з Будинку дитини. В неї досить чарівності і дитячої відвертості для того, щоб безмежно закохати в себе двох дорослих людей, але не досить сил, щоб змусити їх здолати свій страх перед  ВІЛ-інфекцією. Та інколи ми недооцінюємо мужність дитячих сердець. Щирість і відвертість маленької дівчинки допомагає  дорослим зруйнувати стереотипи по відношенню до дітей, що живуть з ВІЛ.

Перед початком перегляду фільм представили його творці:  продюсери фільму Ігор Діхтенко та Дмитро Шерембей,  голова Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ Володимир Жовтяк, актриса Уляна Данилюк та режисер фільму озвучили  свої думки, переживання та прагнення щодо створеної роботи,  що  зосередилися на головній  меті фільму -  достукатися до сердець людей, яким не байдужа доля дітей сиріт, кожен з яких, хоч на мить, прагне відчути сімейне щастя. 
 
 «Якщо хоча б у однієї людини підступить комок до горла і він перегляне своє відношення до          ВІЛ-позитивних дітей – значить ми виконали своє завдання. Ці діти - прекрасні. Вони такі ж, як інші. Під час зйомок цього фільму я переосмислив свою місію, як режисер», відзначив Міша Костров, режисер фільму «Діти».

"Це перша спроба зробити гарне соціальне кіно на дуже болючу тему, яка стосується всіх", - зазначив генеральний директор кінокомпанії «TimeLine» Ігор Діхтенко. "Починаючи роботу, ми й самі не розуміли, що у нас вийде. А коли змонтували, зрозуміли, що це - бомба", - додав він.

Нова художня короткометражна картина «Діти» - це спільна робота Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» («ЛЖВ») і кінокомпанії «Time Line» за сприянням PR-компанії «ВАВІЛОН», компаній «Кінофорум Україна» та «Техномедіа». У фільмі брали участь актори театру і кіно, а також діти, що безпосередньо зіткнулись  з проблемою ВІЛ/СНІДУ.Фільм був створений за сприянням  Фонду Елтона Джона
 та Фонду Олени Франчук «АНТИСНІД»Довідка:

Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» («ЛЖВ») створена ВІЛ-позитивними людьми у 2001 році з метою надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД в Україні. Мережа є одним із основних реципієнтів гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 2007-2012 р.р. Реалізує спільні проекти з найбільшими благодійними організаціями і фондами, що працюють у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД в світі.

За весь час свого офіційного існування Мережа опрацювала грантів на суму більше 23 мільйонів доларів . Одним із основних напрямків діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки, а також – захист прав людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва у всіх регіонах України та надає свої послуги понад 30 000 людей, що живуть з ВІЛ.

У 2006 році Всеукраїнська Мережа ЛЖВ була визнана найкращою організацією в світі у сфері боротьби зі стигмою та дискримінацією щодо ВІЛ-позитивних людей. За свої успіхи й досягнення Мережа ЛЖВ отримала міжнародну премію «Червона стрічка».

http://www.network.org.ua


Кінокомпанія «Таймлайн» з 2005 року орієнтована на виробництво аудіовізуальних творів і розміщення їх у медіа. Є організатором кінофестивалю "Своє кіно", технічним партнером кінофестивалю "Відкрита ніч".         

Це згуртований колектив творчих людей і професіоналів, пріоритети яких - кіновиробництво й кінодистрибуція фільмів на тему "Кіно про людей, кіно для людей". Основні цілі й завдання - через кінематограф, як мистецтво, донести до суспільства загальнолюдські, гуманні цілі.
         
Кінокомпанія "Таймлайн" оснащена сучасним високопродуктивним устаткуванням провідних світових компаній і здійснює повний цикл робіт з виробництва, прокату й просування фільмів.
Розташовується у власному будинку 1000 кв.м.

http://www.timeline.com.ua/


PR, BTL, EVENT компанія «ВАВІЛОН»  - це  компанія, що володіє бездоганною репутацією. За 11 років активної діяльності реалізовано більше 700 проектів на ринку PR, BTL, EVENT-послуг. Серед яких: 80–річний  Ювілей Національної кіностудії ім. О. Довженка, Збори Європейського банку «Реконструкції та Розвитку», просування першого легкого  українського вертольота КТ-112 «Кадет».

Піар компанія «Вавілон»  має активну соціальну позицію і є ініціатором та творцем ряду культурно-творчих проектів: камерного оркестру «New Era Orchestra», Київського Міжнародного «Кіноринку «Молодість» і Київського Міжнародного «Кінофоруму України».

Напрямки діяльності:
 - PR,
 - BTL,
 - Event – management (организація заходів),
- Творчі проекти & Art PR

http://www.vavilon.kiev.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Molson Coors завдяки партнерству з корпорацією «Оболонь» виходить на український ринок з брендом Carling Molson Coors завдяки партнерству з корпорацією «Оболонь» виходить на український ринок з брендом Carling
  Київ, 25 травня 2011 р. - Molson Coors Brewing Company та корпорація «Оболонь» оголошують про комерційну співпрацю в Україні. Одним з перших результатів співпраці двох компаній стане вихід на український ринок пивного бренду Carling. Наприкінці цього місяця Carling в 0,5 л пляшках можна буде придбати в продовольчих магазинах, барах та супермаркетах по всій Україні.
 • Український промо-ролик транслюватимуть на Euronews, Eurosport та Бі-бі-сі Український промо-ролик транслюватимуть на Euronews, Eurosport та Бі-бі-сі
  Новий промо-ролик України, який створено до чемпіонату «Євро-2012», транслюватимуть на каналах Euronews, Eurosport та Бі-бі-сі. Про це повідомили на прес-конференції іноформаційного центру «Україна-2012».
 • Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті
  «28% опитаних дітей погодились відправити свої персональні фото віртуальним друзям, 17 %  –  готові без всіляких коливань розмістити свої персональні дані в Інтернеті.  22 % дітей регулярно відвідають веб-сайти для дорослих, 28 % - бачили в Інтернет просторі рекламу алкоголю, цигарок та намагались їх придбати, а 11 % намагались купити наркотики за допомогою мережі. В той же час, батьки здебільшого вважають, що якщо дитина знаходиться вдома і користується Інтернетом – вона в безпеці» - такі дані  дослідження «Знання та відношення українців до питання безпеки дітей в Інтернеті», що було проведено у 2009 р. на замовленні компанії «Київстар».
 • Український медіа холдинг придбає портал i.ua Український медіа холдинг придбає портал i.ua
  Український медіа холдинг (УМХ) планує придбання інтернет-порталу i.ua – третього за відвідуваністю порталу в українському сегменті інтернету. Про це йдеться в аналітичному звіті компанії Concorde.
 • Український Медіа Холдинг збільшить частку в i.ua до 25% Український Медіа Холдинг збільшить частку в i.ua до 25%
  Український Медіа Холдинг (УМХ) планує придбання інтернет-порталу i.ua – третього за відвідуваністю порталу в українському сегменті інтернету. Про це йдеться в аналітичному звіті компанії Concorde.
 • ФК «Арсенал» (Київ) огортає опікою дітей притулку ФК «Арсенал» (Київ) огортає опікою дітей притулку
  21 лютого футболісти та головний тренер клубу «Арсенал» (Київ) Олександр Заваров відвідали притулок для соціально незахищених дітей та дітей-сиріт Служби у справах дітей Київської міської держадміністрації.
 • ФК «Арсенал» (Київ) огортає опікою дітей притулку ФК «Арсенал» (Київ) огортає опікою дітей притулку
  21 лютого футболісти та головний тренер клубу «Арсенал» (Київ) Олександр Заваров відвідають притулок для соціально незахищених дітей та дітей-сиріт Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації.
 • Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери» Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери»
  У групі каналів-лідерів найвищу сходинку всі три дні вік-енду утримує «Інтер» - «Тетянин день», «Бенефіс вечірнього кварталу», «Подробиці». Впадає в око і різниця у рейтингах «Караоке на майдані» - на «Інтері» рейтинг і частка повторів є вищими, ніж цифри нових випусків програми на «1+1» (3,57/23,35 - 3,21/21,86). Імовірні пояснення феномену: висока резистентність глядача, який звик бачити певну програму в певний час на певному каналі, або ж загальний рейтинг телеканала, а показники «Інтера» є останнім часом вищими за показники «1+1» майже вдвічі.
 • Дніпропетровський суддя заборонив 27 телекомпаніям транслювати БЮТівський фільм про Тернівку Дніпропетровський суддя заборонив 27 телекомпаніям транслювати БЮТівський фільм про Тернівку
  Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Ігор Петренко виніс ухвалу, якою заборонив трансляцію фільму «Утраченная справедливость» про життя шахтарів у Тернівці. Цей фільм має агітаційний характер і містить гасла Блоку Юлії Тимошенко.
 • Прес-брифінг, присвячений III Міжнародній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні» Прес-брифінг, присвячений III Міжнародній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні»
  В УНІАН 24 травня о 14.30 розпочнеться прес-брифінг, присвячений III Міжнародній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні» (http://imu.org.ua).