Київський міський голова Леонід Чернівецький підписав розпорядження «Про питання зовнішньої реклами

10 декабря 2008 г.

З метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами у столиці, Київський міський голова Леонід Чернівецький підписав розпорядження «Про питання зовнішньої реклами у місті Києві». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Розпорядження наголошує на тому, що єдиним органом, який правомочний встановлювати порядок розміщення зовнішньої реклами у столиці та приймати рішення про видачу дозволів на розташування рекламних засобів, є міська держадміністрація. 

Згідно з розпорядженням, при розгляді матеріалів про подовження строку дії дозволу чи скасування дозвільної документації, Комісія Київради з питань розміщення реклами враховуватиме інформацію про наявну заборгованість розповсюджувачів реклами. До уваги братимуть також інформацію щодо допущених ними порушень вимог порядку розміщення реклами. У свою чергу, Головному управлінню з питань реклами та Головному управлінню контролю за благоустроєм доручено посилити контроль за усуненням порушень, пов’язаних із самовільним розміщенням зовнішньої реклами, зокрема шляхом складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Іншим розпорядженням Київського міського голови комунальному підприємству «Київреклама» спільно з районними держадміністраціями доручено вжити дієвих заходів щодо демонтажу самовільно розміщених та безхазяйних рекламних засобів. Зокрема, документом затверджено перелік рекламних об’єктів, які підлягають демонтажу. Це 20 рекламних об’єктів у Голосіївському районі, 28 – у Дарницькому районі, 7 – у Деснянському районі, 21 – у Дніпровському районі, 56 – в Оболонському районі, 26 – у Печерському районі, 72 – у Подільському районі, 25 – у Святошинському районі, 42 – у Солом’янському районі та 53 – у Шевченківському районі столиці.

Серед рекламних об’єктів, що планується демонтувати – щити, вивіски, кронштейни, банери, панно, лайтпостери, тумби тощо.


Інформація: www.kmv.gov.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами
  Оголошені Президентом дострокові вибори спричинять різке зростання попиту на рекламні площини по всій країні. Ціни для комерційних клієнтів піднімуться мінімум на 30%, про що вже давно говорять оператори, ціни на розміщення політичної реклами будуть ще більшими. На сьогодні середня вартість якісної площини формату 3х6 у Києві починається від 650 дол. США.
 • СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України
  Ринок зовнішньої реклами України в 2008 році демонструє стабільно високі показники кількісного та якісного зростання. За даними Всеукраїнської рекламної коаліції зростання обсягів ринку цього року складе 22% та досягне 230 млн. дол. Не зважаючи на загальну економічну кризу в країні, значне зростання витратної складової операторів (до 40%), а також рекордну кількість заборонних законодавчих ініціатив з боку Верховної Ради, в тому числі заборону з 2009 року реклами алкогольних і тютюнових виробів, ринок зовнішньої реклами зберіг основних клієнтів та обсяги рекламних замовлень, а найбільші оператори   вдвічі збільшили витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв.
 • Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі
  Найбільші оператори ринку зовнішньої реклами України планують вже з вересня 2008 року вдвічі збільшити витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв. Компанії BigBoard, Gallery Ukraine, Луверс, РТМ, News Outdoor Ukraine та "Перехід Аутдор" оголосили про спільну ініціативу з забезпечення якості обслуговування своїх парків рекламоносіїв.
 • Загальні данні про ринок зовнішньої реклами України Загальні данні про ринок зовнішньої реклами України
  За результатами першої половини 2008 року, дані компанії UMM. Відповідно до прогнозів Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК) у 2008 році обсяг рекламно-комунікаційного ринку України складе близько 2,303 млрд. дол. Це на 25% більше ніж в 2007 році. В 2007 році ринок продемонстрував 34% росту, досягнувши 1,84 млрд. дол.
 • Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами
  14 травня в рамках виставки «Юриспруденція-2008», що нині проходить у приміщенні Палацу спорту, за участю ТОВ «Юридичної фірми «Кредо Класик Консалтинг» та КП «Київреклама» вперше відбувся тематичний семінар в галузі зовнішньої реклами на тему "Зовнішня реклама в м. Києві. Аналіз змін законодавства в сфері розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Судова практика»".
 • Оператори зовнішньої реклами прагнуть взаємодії з ДАІ Оператори зовнішньої реклами прагнуть взаємодії з ДАІ
  В Тернопільській області за ініціативи місцевого управління ДАІ розпочато соціальну кампанію засобами зовнішньої реклами, мета якої – донести до учасників дорожнього руху важливість дотримання правил дорожнього руху. Асоціація зовнішньої реклами України, вбачаючи у цьому прецедент, наголошує на перспективності такого роду співпраці.
 • Половину грошових надходжень від реклами на транспорті отримає міський бюджет Половину грошових надходжень від реклами на транспорті отримає міський бюджет
  На сесії Київради минулого четверга було відхилено пропозицію транспортників залишити повністю у їх підпорядкуванні рекламу на транспорті. Триває опрацювання проекту порядку розміщення реклами на транспорті, яке передбачає, що цю сферу реклами також куруватиме Головне управління з питань реклами КМДА. При цьому половину доходів отримуватимуть транспортники, а половина надходитиме до міського бюджету. 
 • Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг» Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг»
  14 червня 2007 року київський міський голова Леонід Черновецький планує внести на розгляд сесії міської ради питання про створення ЗАТ «Київський медіахолдинг». «Черновецький знову спробує вибити з депутатів рішення про створення холдингу, але якщо це станеться, то з грубим порушенням регламенту», — сказав депутат міськради бютівець Олександр Бригинець. Він зазначив, що профільна комісія відмовилася розглядати це питання, оскільки їй досі не надано всі необхідні документи, зокрема статут.  
 • Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом» Нацрада розгляне питання про незаконну трансляцію в Україні «Євробачення-2007» «Первым каналом»
  Предметом завтрашнього засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення має стати розгляд порушення правил трансляції в Україні конкурсу «Євробачення» телекомпанією «Первый канал. Всемирная сеть», зафіксованими Нацрадою. На засідання запрошені Віталій Докаленко, президент НТКУ – телеканалу, який мав екслюзивні права на показ «Євробачення-2007» в Україні, та Анатолій Сальник, директор ТОВ «ТОРСАТ» – офіційного дистриб’ютора телекомпанії «Первый канал. Всемирная сеть».
 • Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва
  «…Вважаємо, що на сьогодні першочергове завдання — не публічні виступи, а внесення у письмовому вигляді продуктивних пропозицій та аргументованих зауважень з метою вдосконалення та термінового прийняття нового Порядку розміщення рекламних засобів у м. Києві, узгодженого з вимогами чинного законодавства…» — саме під таким приводом чиновники КМДА свого часу відмовились від участі у круглому столі, організованому Асоціацією зовнішньої реклами, та присвяченого аналізу рекламного ринку Києва.