Законотворчi новини

18 октября 2006 г.
Відповідно до проекту Розкладу пленарних засідань Верховної Ради України на 19 жовтня 2006 року заплановано розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо збільшення переліку обов'язкових послуг) (законопроект № 2047, н.д. С.Чукмасов, фракція Соціалістичної партії України). 20 жовтня 2006 року заплановано розглянути Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (законопроект № 1044, проект н.д. М.Томенко, фракція «Блок Юлії Тимошенко», законопроект № 1044-1, н.д. Б.Беспалий, фракція Блок «Наша Україна»).

На засіданні Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України ухвалити в першому читанні Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (законопроект № 1044, н.д. Томенко, фракція «Блок Юлії Тимошенко»).  Нагадаємо, що цей законопроект пропонує заборонити на радіо та телебаченні повністю рекламу тютюнових виробів, а з 6 до 23 години — рекламу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також заборонити їх рекламу  на перших і останніх сторінках газет, перших і останніх сторінках обкладинок журналів та інших видань, засобами зовнішньої та внутрішньої реклами, реклами на транспорті, за допомогою заходів рекламного характеру (крім спеціальних виставкових заходів)

Перепечатано с: РеклаМастера
Институт Медиа Права, www.medialaw.kiev.ua
специально для РеклаМастераКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

  • Новини телеканалу «24» на iPhone дивляться понад 50 тисяч унікальних користувачів Новини телеканалу «24» на iPhone дивляться понад 50 тисяч унікальних користувачів
    Проект телеканалу «24» «Новини на iPhone» перейшов межу в 50 тисяч унікальних користувачів. Сьогодні новини телеканалу дивляться 51 695 власників iPhone, і їх щодня більшає. Середньодобова статистика завантажень відео – понад 6,5 тисяч. Причому кількість переглянутого відео відчутно зростає у насичені подіями періоди. Приміром, у день проведення першого туру виборів Президента України зафіксовано 10 488 переглядів відео, у день проведення другого туру – 9 791 перегляд.
  • Интер купил "Українські Новини" Интер купил "Українські Новини"
    ИА «Українські Новини» вошло в состав U.A. Inter Mediа Group в результате приобретения ООО «Украинский медиапроект» 99% уставного капитала «Українських Новин» и 1% U.A. Inter Mediа Group Limited непосредственно.