17 листопада відбудеться вебінар на тему автоматизації HR бізнес-процесів

13 ноября 2020 г.
17 листопада відбудеться вебінар на тему автоматизації HR бізнес-процесів
17 листопада об 11:00 відбудеться онлайн-практикум для HR-керівників та менеджменту компаній, котрих цікавить налаштування та автоматизація бізнес-процесів.

Під час вебінару ви дізнаєтеся про практичні особливості роботи з Scriptum.BPM, системою для BPM (Business Process Management), та на практичному кейсі розглянете моделювання HR-процесу для організації комфортної віддаленої роботи.

Спікерки заходу — менеджер продукту Scriptum.BPM Ольга Седнева та експертка з впровадження BPM-систем Анна Алтухова. 

На заході розглянуть таке:
1. Знайомство з системою Scriptum BPM.
2. Функціональні можливості та модулі для ефективної роботи HR-департаменту.
4. Успішні кейси з оптимізації бізнес-процесів.
5. Демонстрація можливостей Scriptum BPM на прикладі автоматизації бізнес-процесу «Заява на відпустку».
6. Покрокове моделювання бізнес-процесу на практиці.

Вебінар буде корисним HR-директорам, менеджерам з персоналу, операційним директорам, IT-директорам, керівникам процесного офісу та бізнес-аналітикам. 

Після вебінару ви матимете змогу поставити питання, та на прикладі ваших кейсів отримати розгорнуті відповіді.

Реєстрація за посиланням. 

Онлайн-практикум — безкоштовний: https://www.facebook.com/events/2967365976829145/
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
  Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте. У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно. І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 • «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності
  В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.
 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • «Full Contact» представил «Київстар Бізнес» в Давосе! «Full Contact» представил «Київстар Бізнес» в Давосе!
  Агентство «FULL CONTACT» обеспечило BTL-поддержку бренда «Київстар Бізнес» во время 7-й Украинской ланч-конференции в рамках Всемирного Экономического Форума в Давосе в 2011 г.
 • У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії
  У грудні 2008 року на Харківському відділенні ВАТ «САН ІнБев Україна» відбулося офіційне відкриття першого бізнес-сервіс центру у Східній Європі. Бізнес-сервіс центр у Харкові  як внутрішній підрозділ компанії, призначений для оптимізації бізнес-процесів. Він відповідає за концентрацію, стандартизацію та централізацію бізнес-функцій, підвищення фінансової дисципліни та контроль за витратами. Як результат - компанія отримає додаткові ресурси для інвестування у першочергові завдання розвитку бізнесу, передавши всі рутинні процеси до компетенції бізнес-центру.
 • Бізнес-форум і зовнішня реклама Бізнес-форум і зовнішня реклама
  В середу, 30 січня, відбувся захід, присвячений питанням співпраці органів влади та українського бізнесу – форум “Влада і бізнес – партнери”, за участю перших осіб держави – Президента України, Прем'єр-міністра та Голови Верховної ради України. Поділитися проблемами, ідеями та відзвітувати про виконану роботу у сфері захисту прав підприємців було запрошено представників центральної виконавчої влади, правоохоронних органів, органів державного контролю, представників галузевих об'єднань та експертів.
 •  24 листопада НТН відмовиться від реклами і покаже низку фільмів про Голодомор 24 листопада НТН відмовиться від реклами і покаже низку фільмів про Голодомор
  Телеканал НТН вирішив приєднатися до ініціативи Першого Національного каналу не транслювати будь-яку рекламу 24 листопада — в День ушанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Про це повідомляє прес-служба каналу.  
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • «Український бізнес-канал» готується до запуску «Український бізнес-канал» готується до запуску
  Незабаром в Україні з’явиться новий супутниковий діловий телеканал. «Український бізнес-канал» (Ukrainian business channel) вже подав до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заявку і частину документів, необхідних для отримання ліцензії на супутникове мовлення. Засновниками каналу є ТОВ «Компанія Симетрія» (Київ) – 95% статутного фонду, та фізична особа Марина Михайлівна Творогова – 5% статутного фонду. Марина Творогова – генеральний директор каналу «Київська Русь» (КРТ). За неофіційною інформацією, ці 5% насправді належать власникові КРТ, екс-генпрокурору Геннадію Васильєву, а 95% - невідомому російському інвестору.

Твои Объявления