Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів

16 сентября 2020 г.
Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, лайвстрім шопінг.
 

Пандемія COVID-19 остаточно змістила акценти з офлайн-шопінгу на онлайн-покупки, і ця сфера, у свою чергу, також трансформувалась, вивівши на перший план нові механіки. Одним з найбільш молодих можна назвати напрямок лайфстрім шопінгу або лайв комерсу, що на практиці є міксом соціальних мереж, прямих ефірів, онлайн-шопінгу та інфлуенсер-маркетингу.

Не маючи такої вільної можливості та доступу до офлайн-магазинів як раніше, покупці нарешті отримали чудову альтернативу у вигляді інтерактивних прямих трансляцій. Вони можуть роздивитися продукцію з будь-якого ракурсу, зрозуміти фактуру та форму товару, приміряти на реальній людині, якщо мова йде про гардероб, косметику або ж прикраси.

Наразі у світі вже більш як 100 тисяч компаній на практиці застосували лайфстрімінг для просування та продажу своїх товарів. Серед них такі відомі світові бренди як Burberry, Ralph Lauren, Levi’s та інші.  Тривалість перегляду в середньому становить 10 хвилин на один ефір, а коефіцієнт залученості — близько 30%. Для прикладу відома американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян продала близько 15 тисяч флаконів свого парфуму KKW Beauty лише за перші декілька хвилин завдяки колаборації з японською б'юті-блогеркою Вією.

Серед основних факторів успіху такого формату онлайн-продажів як лайфстрім шопінг можна виділити:

Довіра. Відомі блогери виступають додатковим фактором надійності при придбанні товару онлайн, так як рівень довіри підписників до інфлуенсера та бренду по суті сумуються при таких колабораціях.

Релевантність. Канал комунікації бренда через блогера є досить точним попаданням, адже таким чином можливо підібрати бажану цільову аудиторію за віком, місцезнаходженням та інтересами. Крім того, tone of voice буде максимально релевантним, адже блогер вестиме комунікацію з аудиторією у звичній для нього манері, подачі тощо.

Взаємодія. Важливим аргументом на користь вибору такого каналу є також можливість двостороннього зв'язку та взаємодії зі споживачем, отримання фідбеку, відповіді на питання, персоналізованої комунікації та інтерактиву з аудиторією.

Дефіцит. Цей фактор завжди був і буде одним з найбільших рушіїв продажів: обмежена кількість запропонованого товару та обмежений час (в нашому випадку це прямий ефір) – змушують покупця  більш рішуче та оперативно підійти до прийняття рішення з приводу придбання товару.
«Один з головних челенджів інфлуенсер-маркетингу – розвиток напрямку співпраці з лідерами думок для підвищення рівня продажів, відслідковування показників ROI. Ця тенденція більш розвинена в США та Європі. Під час пандемії через карантин лайвстріми стали дуже популярними, це дало змогу сектору e-commerce отримати нову платформу продажів і формат взаємодії з аудиторією. Наразі наша українська команда активно переймає міжнародний досвід, ми готові запропонувати даний інструмент нашим клієнтам», — додає Executive Director Buzzfactory Ukraine Марина Бахмат.

З повною версією інструкції від Buzzfactory Ukraine з лайвстрім шопінгу ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.slideshare.net/KaterynaGaieva/ss-238505411


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL
  Компания «САН ИнБев Украина» в сотрудничестве с International Flavors & Fragrances, известным разработчиком вкусов и ароматов, представила бренд CHILL.
 • Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4 Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4
  Новий 911 Carrera 4 поєднує в собі вражаючі показники динаміки та ефективності нового покоління 911 Carrera та переваги повного приводу РТМ (Porsche Traction Management)
 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка
  Крамничка дизайну oooo.com.ua – це проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, який має на меті розвивати і популяризувати в Україні український предметний дизайн.
 • Телеканал новин «24» запустив новий сайт Телеканал новин «24» запустив новий сайт
  Вчора, 27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.
 • Новий напій OKF ALOE VERA - Модний, тому що здоровий і натуральний Новий напій OKF ALOE VERA - Модний, тому що здоровий і натуральний
  В Україні з’явися напій OKF АLOE VERA, який вже став хітом світових продажів серед натуральних та органічних напоїв.  За останні декілька років напої OKF ALOE VERA стали лідером по динаміці продажів у світі серед натуральних напоїв. Паралельно продукт отримав низку престижних нагород за якість та смак. Серед них Golden Europe Award, Watsons Health & Beauty Award, ITQI Superior Taste Award.
 • На українські телеканали вийшов новий ролик «Світоч» На українські телеканали вийшов новий ролик «Світоч»
  23 листопада на національних телеканалах України вийшов новий ролик «Світоч».  Так розпочалася рекламна кампанія на підтримку бренду «Світоч», широкомасштабний проект оновлення якого триває вже більше року. Мета нової рекламної кампанії – розповісти історію найстарішого солодкого бренду України, про давні традиції, дбайливо збережені майстрами «Світоча», безкомпромісну якість, любов та високу лояльність споживачів. В основу рекламного ролика покладено нову концепцію бренду – «Покоління майстерності. Покоління любові».
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • «Крафт Фудз» змiнила логотип. Робити день смачнішим - новий рецепт компанії «Крафт Фудз» змiнила логотип. Робити день смачнішим - новий рецепт компанії
  17 лютого 2009 року під час щорічної зустрічі нью-йоркської групи аналітиків з питань споживачів (Consumer Analyst Group of New York (CAGNY) у Флориді, США, Головний Виконавчий Директор «Крафт Фудз» Ірен Розенфельд проголосила про нову вищу мету та цінності компанії. Відтепер покликання компанії - робити день смачшіним.

Твои Объявления