Дрімз кам тру другий рік поспіль!

3 марта 2010 г.

Буває так, що у голові народжується велика Ідея. Таке трапляється нечасто, але все ж таки трапляється. Що особливо приємно, народжуються вони переважно в головах молодих та непосидющих юнаків та дівчат. Але... далі велика Ідея зтикається з реаліями життя, і починається суцільний матеріалізм. Тобто – необхідність грошей на втілення. А їх, на жаль, зазвичай немає, особливо у молодих та непосидющих. І таким прикрим чином Ідея залишається в голові автора, а світ втрачає черговий шанс стати хоч трошки кращим.

Дрімз кам тру другий рік поспіль!


Щоб хоч якось виправити цю глобальну ідейну несправедливість, минулого року з ініціативи NESCAFE 3в1 та за підтримки Міністерства освіти України розпочався проект NESCAFE IdeaX.
 
Сутність його ось у чому: ти викладаєш на сайт проекту свою Ідею. Усі охочі за неї голосують, її коментують, сперечаються з авторами та іншими коментаторами... а паралельно з цим Ідеї оцінює експертна комісія. Отак і відбувається відбір Ідей спочатку до півфіналу, а потім і до фіналу.
 
Минулорічний проект відбувся просто на ура: більше трьохсот Ідей та 20 000 охочих проголосувати, посперечатися та усіма віртуальними засобами поборотися за улюблену Ідею. Переможцем став Андрій Ткачук зі Львова з проектом скейт-парку. І не підкачав! Андрій зробив усе, щоб його дрім таки кам тру (бо 50 000 грн – це дещо, але далеко не все, вони за тебе дозволи не зберуть і рамп не набудують), і усього за півроку Львів отримав власний скейт-парк!
 
Отже, виявилося, що ідея про Ідеї працює, причому чудово. Саме тому організатори вирішили зробити проект постійно діючим.  Тож увага усім молодим геніям: NESCAFE IdeaX2 вже чекає на ваші Ідеї на сайті ideax-nescafe.com.ua!
 
Причому цього року NESCAFE 3в1 пропонує аж тричі по 50 000 грн, бо переможці визначатимуться у трьох категоріях: творчій, соціальній та бізнесовій. До речі, можна не обмежуватись однією Ідеєю, а подавати декілька Ідей у будь-яких категоріях.
 
Викласти Ідею на сайт можна до 15 квітня цього року. Втім, зауваж: чим раніше ти це зробиш, тим більше часу твою Ідею обговорюватиме ком'юніті, і тим більше шансів у тебе зібрати побільше голосів. 9 травня буде визначено 30 півфіналістів, потім – 9 фіналістів, а в кінці травня зіркове журі визначить трьох переможців у ефірі MTV Україна, вручить їм по 50 000 грн на реалізацію Ідей, а іншим шости – по зачотному ноутбуку.
 
Ну що? Може, цього  року саме твій дрім нарешті кам тру? Ану давай переконуй! :)Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • Визначено найкращу ідею проекту «Дрімз Кам Тру» від NESCAFE 3в1! Визначено найкращу ідею проекту «Дрімз Кам Тру» від NESCAFE 3в1!
  Перемогою 17-річного львів’янина Андрія Ткачука завершився всеукраїнський проект «Дрімз Кам Тру» (Dreams Come True, «Мрії збуваються») від NESCAFE 3в1. Впродовж двох місяців кожен бажаючий міг зареєструватися на сайті www.IDEAX-NESCAFE.com.ua, розповісти про свою оригінальну ідею та поборотися за право отримання гранту на її втілення. Під час вибору найкращих пропозицій враховувалися такі параметри, як практична можливість реалізації ідеї, її творчий потенціал, наявність чіткого алгоритму її втілення. Андрій Ткачук, який отримав головний приз у 50 000 грн., запропонував створити скейт-парк для екстремальних велосипедистів та скейтерів.
 • ДРИМЗ КАМ ТРУ от NESCAFE 3в1 ДРИМЗ КАМ ТРУ от NESCAFE 3в1
  В главных ролях: Организатор: Нестле Украина, бренд «NESCAFE 3 в 1» Промоушен: агентство социального маркетинга «О ДВА» Креатив: РА «Револьвер» Разработка сайта: РА «IdeaBox»  Медиаподдержка: MTV Украина
 • ДРИМЗ КАМ ТРУ от NESCAFE 3в1 ДРИМЗ КАМ ТРУ от NESCAFE 3в1
  Мечты в жизнь.
 • В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ
  11 лютого 2009 року о 15.00 на прес-конференції ініціаторів проекту «РІК ІНІЦІАТИВ» в приміщенні Інформаційної агенції НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА» за адресою: Київ, Бесарабська пл., 9/1,  п’ять міжнародних культурно-освітніх та миротворчих рухів урочисто проголосять в Україні «РІК ІНІЦІАТИВ»
 • [Новий рік у «Квадраті»] [Новий рік у «Квадраті»]
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Новий рік у «Квадраті» Новий рік у «Квадраті»
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків
  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Горбаль пропонує звільнити від сплачування податку на додану вартість операції з виконання робіт і надання послуг у видавничій діяльності газет до 1 січня 2010 року, повідомляють «Українські новини». Про це йдеться в законопроекті «Про антикризові заходи у виданні друкарських засобів масової інформації», зареєстрованому у Верховній Раді 29 грудня 2008 року.
 • ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік
  Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) оприлюднив на прес-конференції в Києві перелік законодавчих пріоритетів телевізійної індустрії на 2008 рік. Основні зміни, які збирається лобіювати ІТК, стосуються законодаства про рекламу, телебачення і радіомовлення, вживання мов та діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
 • Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік
  18 грудня Радіокомітетом було висунуто вимоги щодо досліджень аудиторії радіо компаній, які проводяться компанією TNS Ukraine. По це «МедіаБізнесу» повідомили в Радіокомітеті. Вимоги стосуються методології досліджень та можливості контролю їх виконання.