ТАСКОМБАНК отримав значок верифікації у Facebook

14 марта
ТАСКОМБАНК отримав значок верифікації у Facebook
ТАСКОМБАНК — другий український банк, який пройшов процедуру верифікації та отримав блакитну позначку «blue badge» на підтвердження офіційності профілю Facebook.
Для уникнення шахрайських операцій та задля боротьби з плагіатом Facebook видає синій бейдж на підтвердження офіційності профілю, і якщо світовим брендам отримати позначку не складає труднощів, то локальному бізнесу варто докласти зусиль для отримання заповітного «blue badge».
Digital-агенція Lobods займалася питанням верифікації банку: процедура отримання позначки для сторінки ТАСКОМБАНК затягнулася майже на півтора року, протягом яких агентство 7 разів заповнювало форму, відправляло необхідні документи та зв’язувалося з підтримкою соціальної мережі, але ніякої відповіді не надходило. Більшість запитів отримати заповітну синю відмітку через загальнодоступні канали залишаються без відповіді, адже офіційного представництва Facebook в Україні немає. Також соціальна мережа часто обмежує можливість подати запит на верифікацію сторінки, півроку форма була просто недоступною для українських акаунтів. Процедуру ускладнює те, що, якщо запит буде відхилено, ви зможете подати його повторно тільки через 30 днів, а це значно затягує процес.
«Процедура верифікації акаунту для місцевих компаній доволі тяжка, потрібно надати необхідні документи: свідоцтво про реєстрацію, статут компанії, документи щодо податків і податкових пільг, а також вести довгі переговори із менеджерами соціальної мережі та постійно дублювати запити. Нам вдалося зробити це віддалено, з нашого київського офісу, а, наприклад, колегам для верифікації іншого відомого банку знадобилася особиста зустріч із менеджером Facebook у Лондоні», — коментують Зоя і Дмитро Лобод, засновники агентства Lobods.
На даний момент ТАСКОМБАНК другий український банк, який отримав синю відмітку Facebook.
 
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

Приглашение на выставку рекламы и полиграфии RemaDays Киев