Укрсоцбанк розпочинає всеукраїнську рекламну кампанію з кредитування житла

23 марта 2007 г.
 2 квітня розпочинається рекламна кампанія «Тобі потрібно лише 5%», яку було розроблено з метою маркетингової підтримки акції «5 на 25». Акція «5 на 25», яка триватиме з 12 березня до 12 серпня 2007 року, передбачає можливість купівлі в кредит житла на вторинному ринку зі зниженим авансом у розмірі 5% на строк до 25 років. Концепцію ідеї «Тобі потрібно лише 5%» було розроблено Управлінням маркетингу та реклами АКБ «Укрсоцбанк». На погляд фахівців управління, ця ідея перетинається з раніше представленою Банком на ринку ідеєю «Будь-які гроші». У сучасній концепції зберігається головний елемент – двері від звичайної квартири. Рекламне звернення до цільової аудиторії є досить простим, асоціативним та легким для сприйняття. Важливим акцентом кампанії є фінальна частина слогана «Укрсоцбанк – лідер з кредитування житла».  
Серед запланованих рекламоносіїв: пряма реклама на телебаченні, зовнішня реклама, рекламні макети у всеукраїнській та регіональній пресі, банерна реклама в Інтернет-мережі, поліграфічна продукція та інше. 
Для зйомки рекламного ролику АКБ «Укрсоцбанк» було обрано продакшн-студію «СКБ Бразерс». Розміщення ролика на телебаченні відбувається через РА «Максимум Консалтинг», яке виграло тендер на медійне обслуговування Банку на телебаченні у 2007 році. Серед рекламних агентств, які забезпечують розміщення реклами Банку у пресі на підставі виграшу у відповідному тендері, - РА «Медіа Кіт» та РА «Медіа Прес».


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • UniCredit рассчитывает продать Укрсоцбанк к началу 2016 года UniCredit рассчитывает продать Укрсоцбанк к началу 2016 года

  UniCredit Group рассчитывает завершить продажу входящего в группу крупнейших Укрсоцбанка люксембургской холдинговой компании Альфа-Групп ABH Holdings S.A. к началу 2016 года.

 • Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:» Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:»
  КИЇВ, 23 березня 2011 року. У рекламній кампанії мультимедійного бренда «КОМЕНТАРІ:» (газета + інтернет-портал + додатки для мобільних пристроїв) використовується обкладинка газети «КОМЕНТАРІ:» № 3 (248) від 21.01.2011 р. із зображенням спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Реклама була розміщена в ефірі національних телеканалів та на носіях зовнішньої реклами.
 • «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію
  5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.
 • «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію
  5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.
 • Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію
  Поки новинні медіа повідомляють про можливе банкрутство американського автовиробника General Motors, сама компанія зберігає повіну тишу. Як повідомляє Ad Age , це змусило дилерів, які співпрацюють із GM, вимагати від компанії провести національну рекламну кампанію, яка нейтралізувала б негативне пабліситі у медіа.
 • «Статус» розпочинає полювання за інвестиціями «Статус» розпочинає полювання за інвестиціями
  Національна мережа ділових видань «Статус» оголосила про початок проекту «День інвестора» в 12-ти обласних центрах України. «Представники регіонального бізнесу не завжди мають можливість об’єктивно вибрати новий напрямок для інвестування. Має місце і дефіцит ідей, і проблема реальної оцінки їх перспективності чи рентабельності», – стверджує голова організаційного комітету проекту Орест Білоус. – «День інвестора» стане своєрідним «ярмарком ідей», на якому автори найкращих проектів представлять перед потенційними інвесторами свої бізнес-плани».
 • Самым публичным банком стал Укрсоцбанк Самым публичным банком стал Укрсоцбанк
  «ДЕЛО» определило лучшие украинские банки в пяти номинациях. Рейтинг самых надежных возглавил Райффайзен Банк Аваль. ОТП Банк победил сразу в двух номинациях - «Самый стильный банк» и «Банк с самым лучшим уровнем сервиса». А вот самым публичным банком стал Укрсоцбанк. Банком с наиболее быстрыми темпами развития эксперты назвали Альфа-Банк.
 • Укрсоцбанк, УкрСиббанк и Приватбанк пиарятся активнее всех Укрсоцбанк, УкрСиббанк и Приватбанк пиарятся активнее всех
  Украинские банки усиленно рекламируют ипотеку, депозиты и инвестиционно-банковский бизнес. Согласно исследованию информационной активности украинских банков, проведенному информационно-консалтинговой компанией "КомИнформ" в июне 2007 года лидерами медиаактивности стали три финансовых заведения: Укрсоцбанк (16% от общего количества упоминаний банков в указанный период), УкрСиббанк BNP Paribas Group (14%), Приватбанк (12%).
 • Укрсоцбанк — лидер по упоминаемости в СМИ Укрсоцбанк — лидер по упоминаемости в СМИ
  Укрсоцбанк согласно исследованию компании ComInform признан наиболее упоминавшимся в печатных и Интернет-СМИ банком по итогам февраля 2007 года. Как отмечается в исследовании, Укрсоцбанк упоминался в 802 публикациях СМИ, что составило 17% от общего количества упоминаний банков в феврале нынешнего года. В том числе 680 упоминаний о банке в центральных (19% от общего количества) и 112 в региональных СМИ (16%).
 • Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію
  Олег Скрипка, відомий український співак та популяризатор український традицій, став героєм нової святкової рекламної кампанії «Кока-Кола Україна». Компанія «Кока-Кола» відзначає своє 15-річчя в Україні і протягом усього року даруватиме цілу низку незабутніх і веселих подій, які ще раз демонструють наскільки близькими та важливими є цінності українського споживача та Компанії. Ні для кого вже не секрет, що за 15 років незалежності України «Кока-Кола» стала українським напоєм, що активно підтримує та створює унікальні моменти для українців.

Твои Объявления