«Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію

24 марта 2009 г.


5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.Концепція цієї рекламної кампанії доволі цікава: слухачів знайомлять зі своєрідним «словником» від «Газеты по-киевски», а точніше – із сучасними значеннями деяких звичних слів.

Слоган: «Повернімо словам справжнє значення».

Поки що в ефірі є два варіанти аудіороликів: слово «ГРЕЧКА» та слово «КОСМОС». Далі буде.

Треба зазначити, що одна з радіостанцій відмовилася розміщувати варіант ролика «КОСМОС» в ефірі, пояснюючи рішення тим, що не бере в ротацію ролики, в яких є прямі натяки на відому персону.
Прослухати ролики можна тут: http://mycityua.com/mp3.html
На кіосках Союздруку розміщено наліпки з різними текстами, один із них: «Газета продається тут, а гречка – в магазині».
Редакція офіційно заявляє, що не підтримує жодної політичної партії, а таким чином просто висловлює свою думку про те, що відбувається в столиці.


ТОВ «Видавництво ПресЦЕНТТР» є засновником і видавцем національної мережі міських газет: «Газета по-киевски», «Газета нашего района» (Київ), «Газета по-днепровски», «Газета по-харьковски», «Газета по-одесски», «Газета по-львівськи», «Газета по-донецки».
Загальний щотижневий наклад – 835 000 екз.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:» Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:»
  КИЇВ, 23 березня 2011 року. У рекламній кампанії мультимедійного бренда «КОМЕНТАРІ:» (газета + інтернет-портал + додатки для мобільних пристроїв) використовується обкладинка газети «КОМЕНТАРІ:» № 3 (248) від 21.01.2011 р. із зображенням спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Реклама була розміщена в ефірі національних телеканалів та на носіях зовнішньої реклами.
 • Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію
  Стартувала весняна промо-кампанія телеканалу новин «24». Слоган кампанії – «СВІТ ЯКИМ ВІН Є». Мета – підкреслити одну з важливих цінностей бренду – об’єктивність.  Кампанія триватиме два місяці і завершиться в середині травня.
 • «ГАЗЕТА НАШЕГО РАЙОНА» СТАЛА ЯРЧЕ И БЛИЖЕ К ЧИТАТЕЛЯМ «ГАЗЕТА НАШЕГО РАЙОНА» СТАЛА ЯРЧЕ И БЛИЖЕ К ЧИТАТЕЛЯМ
  В журналистике нужен постоянный поиск новых подходов, свежих идей. Читатель тонко чувствует, идет ли его газета  в ногу с ним и со временем, или стоит на месте. С 5 октября «Газету нашего района» киевляне получили в обновленном виде – изменился дизайн и контент, соответственно, появилось больше возможностей для рекламодателя и больше полезной информации для читателя.
 • «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію
  5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.
 • Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію
  Поки новинні медіа повідомляють про можливе банкрутство американського автовиробника General Motors, сама компанія зберігає повіну тишу. Як повідомляє Ad Age , це змусило дилерів, які співпрацюють із GM, вимагати від компанії провести національну рекламну кампанію, яка нейтралізувала б негативне пабліситі у медіа.
 • ТЕЛЕЖУРНАЛІСТИ РОЗПОЧАЛИ КАМПАНІЮ «НЕ ПРОДАЄМОСЯ!» ТЕЛЕЖУРНАЛІСТИ РОЗПОЧАЛИ КАМПАНІЮ «НЕ ПРОДАЄМОСЯ!»
  43 ведучих, редакторів та кореспондентів телеканалів «1+1», Інтер, СТБ, 5 каналу, Першого національного, «Тонісу» і Сiti публічно зобов’язалися не подавати до ефіру замовні матеріали. Вони оголосили про це у Києві, розпочавши кампанію «Не продаємося!». Ініціатива має ціллю зупинити поширення «заказух», яке тележурналісти оцінюють як загрозливе.
 • 31 августа «Газета нашего района» выпустила сразу 2 новых проекта 31 августа «Газета нашего района» выпустила сразу 2 новых проекта
  31 августа «Газета нашего района» выпустила сразу 2 новых проекта — «Центр. Печерск. Подол» и «Дарница. Березняки. Русановка». На сегодняшний день проект Издательства «ПрессЦентр» — «Газета нашего района» записал в свой актив уже 7-й и 8-й районы Киева. Районные издания уже читают жители Оболони, Харьковского, Позняков, Осокорков, Троещины, Святошина, Академгородка, Беличей, Нивок, Лесного, Радужного, Воскресенки, Дарницы, Борщаговки, Отрадного.
 • «Газета нашего района» продолжает наступление «Газета нашего района» продолжает наступление
  С 8 июня «Газета нашего района» вышла на Лесном, Воскресенке и Дарнице. На сегодняшний день проект Издательства «ПрессЦентр» — «Газета нашего района» записал в свой актив уже 5-й район Киева. Свои районные издания уже читают жители: Оболони, Харьковского, Позняков, Осокорков, Троещины, Святошина, Академгородка, Беличей, Нивок, Лесного, Радужного, Воскресенки и Дарницы.
 • Укрсоцбанк розпочинає всеукраїнську рекламну кампанію з кредитування житла Укрсоцбанк розпочинає всеукраїнську рекламну кампанію з кредитування житла
  2 квітня розпочинається рекламна кампанія «Тобі потрібно лише 5%», яку було розроблено з метою маркетингової підтримки акції «5 на 25». Акція «5 на 25», яка триватиме з 12 березня до 12 серпня 2007 року, передбачає можливість купівлі в кредит житла на вторинному ринку зі зниженим авансом у розмірі 5% на строк до 25 років. Концепцію ідеї «Тобі потрібно лише 5%» було розроблено Управлінням маркетингу та реклами АКБ «Укрсоцбанк». На погляд фахівців управління, ця ідея перетинається з раніше представленою Банком на ринку ідеєю «Будь-які гроші».
 • Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію
  Олег Скрипка, відомий український співак та популяризатор український традицій, став героєм нової святкової рекламної кампанії «Кока-Кола Україна». Компанія «Кока-Кола» відзначає своє 15-річчя в Україні і протягом усього року даруватиме цілу низку незабутніх і веселих подій, які ще раз демонструють наскільки близькими та важливими є цінності українського споживача та Компанії. Ні для кого вже не секрет, що за 15 років незалежності України «Кока-Кола» стала українським напоєм, що активно підтримує та створює унікальні моменти для українців.