AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice

11 декабря 2018 г.
AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice
3 грудня 2018 року Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) опублікувала щорічний рейтинг дослідження Advertiser's Choice (Вибір рекламодавця). За його результатами маркетингові та PR-сервіси комунікаційної групи AGAMA Communications традиційно увійшли в ТОП-3 найбажаніших партнерів для співпраці.
Рейтинг «Вибір рекламодавця» Всеукраїнська рекламна коаліція проводить вже вісім років. У перший рейтингах оцінювалися лише креативні агенції, проте у 2015 році дирекція ВРК ввела сучасне розділення на три категорії:
креативні партнери;
маркетингові сервіси і PR;
медіа партнери.Відтоді, вже чотири роки поспіль, клієнти віддають голоси маркетинговим та PR-сервісам групи AGAMA Communications, виводячи їх у лідери рейтингу.
Експертиза дивізіонів маркетингових та PR-сервісів AGAMA Communications затребувана не тільки в Україні. Лише протягом 2018 року агенції групи:
Надали комунікаційні рішення клієнтам з Польщі, Прибалтики, Казахстану, Іспанії, Грузії, Білорусії
Успішно провели більше 30 антикризових репутаційних кампаній
Реалізували понад 200 різнопрофільних маркетингових проектів — від інтегрованих промо до масштабних заходівВизнання у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice 2018  — ще одне підтвердження ефективності рішень групи AGAMA Communications для бізнесу клієнтів. І не лише маркетингових та PR-сервісів: у категорії «медійні партнери» на  6 місце з 33-х клієнти підняли OMD Media Direction, яка належить до медійного дивізіону групи AGAMA.
Інформаційна довідка
AGAMA Communications — комунікаційна група у складі Atlantic Group, яка об’єднує різнопрофільні агенції у напрямах репутаційного менеджменту, медійних, креативних і маркетингових сервісів.  Експерти AGAMA створюють для корпоративних клієнтів найбільш ефективні комплексні рішення з унікальною крос-категорійною експертизою.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин
  Креативний дивізіон AGAMA Communications розробив креативну платформу для запуску нового бренду квасу «Село і люди» від AB InBev Efes Україна.
 • OMD MEDIA DIRECTION, МЕДИЙНЫЙ ДИВИЗИОН AGAMA COMMUNICATIONS, ВЫИГРАЛ БРОНЗУ В КОНКУРСЕ WARC MEDIA AWARDS OMD MEDIA DIRECTION, МЕДИЙНЫЙ ДИВИЗИОН AGAMA COMMUNICATIONS, ВЫИГРАЛ БРОНЗУ В КОНКУРСЕ WARC MEDIA AWARDS
  Кейс партнерства аналитической команды медийного дивизиона коммуникационной группы AGAMA Сommunications и Первого Украинского Международного Банка (ПУМБ) получил бронзу престижной премии WARC Media Awards за эффективный медиа-микс на основе технологий machine learning в категории Data — Recognising the role of data in an effective communications strategy.
 • Евгений Каминский получил награду ВРК «След в рекламе» Евгений Каминский получил награду ВРК «След в рекламе»
  Премия «След в рекламе» была основана Всеукраинской рекламной коалицией для награждения тех, кто создавал и создает рекламную отрасль.
 • Власти Китая разделят своих граждан по рейтингу Власти Китая разделят своих граждан по рейтингу
  С помощью данных со смартфонов и соцсетей власти собираются определить неугодных граждан
 • AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі

  9 грудня 2015 року група агентств AGAMA communications запрошує на традиційний AGAMA Breakfast.

 • Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008» Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008»
  Завершено дослідження в рамках рейтингу «Золоте Зерно-2008». Мета рейтингу – виявити загальні тенденції взаємостосунків PR-фахівців та журналістів, а також вивчити проблемне поле на перетині PR та ЗМІ.
 • Microsoft создаёт рекламное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group Microsoft создаёт рекламное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group
  Сразу после завершения всех формальностей, связанных с приобретением интерактивной рекламной компании aQuantive за $6 млрд, корпорация Microsoft приступила к изменению маркетинговой структуры, сообщает Аdworker.ru. Для интеграции aQuantive в Microsoft было создано специальное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group, которое будет координировать работу рекламных платформ, а также взаимодействовать с рекламодателями и издателями.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.
 • Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки
  За такий, здавалося б, короткий термін, «П’ятому» вдалося досягти чималих успіхів. Найголовніше — канал міцно закріпився на телевізійному ринку України у статусі Першого інформаційного.

Доска объявлений Ктова.ру