AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice

11 декабря 2018 г.
AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice
3 грудня 2018 року Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) опублікувала щорічний рейтинг дослідження Advertiser's Choice (Вибір рекламодавця). За його результатами маркетингові та PR-сервіси комунікаційної групи AGAMA Communications традиційно увійшли в ТОП-3 найбажаніших партнерів для співпраці.
Рейтинг «Вибір рекламодавця» Всеукраїнська рекламна коаліція проводить вже вісім років. У перший рейтингах оцінювалися лише креативні агенції, проте у 2015 році дирекція ВРК ввела сучасне розділення на три категорії:
креативні партнери;
маркетингові сервіси і PR;
медіа партнери.Відтоді, вже чотири роки поспіль, клієнти віддають голоси маркетинговим та PR-сервісам групи AGAMA Communications, виводячи їх у лідери рейтингу.
Експертиза дивізіонів маркетингових та PR-сервісів AGAMA Communications затребувана не тільки в Україні. Лише протягом 2018 року агенції групи:
Надали комунікаційні рішення клієнтам з Польщі, Прибалтики, Казахстану, Іспанії, Грузії, Білорусії
Успішно провели більше 30 антикризових репутаційних кампаній
Реалізували понад 200 різнопрофільних маркетингових проектів — від інтегрованих промо до масштабних заходівВизнання у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice 2018  — ще одне підтвердження ефективності рішень групи AGAMA Communications для бізнесу клієнтів. І не лише маркетингових та PR-сервісів: у категорії «медійні партнери» на  6 місце з 33-х клієнти підняли OMD Media Direction, яка належить до медійного дивізіону групи AGAMA.
Інформаційна довідка
AGAMA Communications — комунікаційна група у складі Atlantic Group, яка об’єднує різнопрофільні агенції у напрямах репутаційного менеджменту, медійних, креативних і маркетингових сервісів.  Експерти AGAMA створюють для корпоративних клієнтів найбільш ефективні комплексні рішення з унікальною крос-категорійною експертизою.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • OMD MEDIA DIRECTION, МЕДИЙНЫЙ ДИВИЗИОН AGAMA COMMUNICATIONS, ВЫИГРАЛ БРОНЗУ В КОНКУРСЕ WARC MEDIA AWARDS OMD MEDIA DIRECTION, МЕДИЙНЫЙ ДИВИЗИОН AGAMA COMMUNICATIONS, ВЫИГРАЛ БРОНЗУ В КОНКУРСЕ WARC MEDIA AWARDS
  Кейс партнерства аналитической команды медийного дивизиона коммуникационной группы AGAMA Сommunications и Первого Украинского Международного Банка (ПУМБ) получил бронзу престижной премии WARC Media Awards за эффективный медиа-микс на основе технологий machine learning в категории Data — Recognising the role of data in an effective communications strategy.
 • Евгений Каминский получил награду ВРК «След в рекламе» Евгений Каминский получил награду ВРК «След в рекламе»
  Премия «След в рекламе» была основана Всеукраинской рекламной коалицией для награждения тех, кто создавал и создает рекламную отрасль.
 • Радио реклама выросла на 31%, - оценка ВРК Радио реклама выросла на 31%, - оценка ВРК
  МБ продолжает публиковать итоги 2016 года и прогнозы на 2017 от Всеукраинской рекламной коалиции. Радио реклама в 2016-м выросла на 31%.
 • Власти Китая разделят своих граждан по рейтингу Власти Китая разделят своих граждан по рейтингу
  С помощью данных со смартфонов и соцсетей власти собираются определить неугодных граждан
 • AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі

  9 грудня 2015 року група агентств AGAMA communications запрошує на традиційний AGAMA Breakfast.

 • Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008» Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008»
  Завершено дослідження в рамках рейтингу «Золоте Зерно-2008». Мета рейтингу – виявити загальні тенденції взаємостосунків PR-фахівців та журналістів, а також вивчити проблемне поле на перетині PR та ЗМІ.
 • Microsoft создаёт рекламное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group Microsoft создаёт рекламное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group
  Сразу после завершения всех формальностей, связанных с приобретением интерактивной рекламной компании aQuantive за $6 млрд, корпорация Microsoft приступила к изменению маркетинговой структуры, сообщает Аdworker.ru. Для интеграции aQuantive в Microsoft было создано специальное подразделение Advertiser and Publisher Solutions group, которое будет координировать работу рекламных платформ, а также взаимодействовать с рекламодателями и издателями.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.
 • Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки
  За такий, здавалося б, короткий термін, «П’ятому» вдалося досягти чималих успіхів. Найголовніше — канал міцно закріпився на телевізійному ринку України у статусі Першого інформаційного.