Світле майбутнє з IPv6: основні переваги та нові можливості
19 мая 2011 г.
17 травня відбувся перший семінар в рамках заходу «Майстерня IPv6», організаторами якого виступили Інтернет Асоціація України (ІнАУ) та компанія «Хостмайстер». Мета його проведення – стимулювання вітчизняних компаній до переходу на нову версію інтернет-протоколу та пошук оптимальних шляхів для його здійснення.
Учасники семінару виділили основні проблеми переходу, зокрема: відсутність програмного забезпечення (ПЗ) та обладнання, яке підтримує IPv6. На думку Сергія ПОЛІЩУКА, технічного адміністратора ДП «Українська мережа обміну трафіком» (UA-IX) доки не має масового попиту на відповідні рішення, не буде масового виробництва необхідного ПЗ та обладнання. Вкрай важливими питаннями є відсутність досвіду побудови нових мереж та питання у сфері безпеки. «Як захистити нову мережу від хакерів? Необхідно навчитись захищатись, працюючи із новим інтернет-протоколом. Проте у ньому закладено чимало перевагах, щоб складніше було його «взломати», - впевнений Сергій Поліщук.Уже два роки поспіль UA-IX надає своїм учасникам доступ до обміну IPv6-трафіком у повному обсязі. За останній рік удвічі зросла кількість активних учасників UA-IX, які використовують IPv6, й активність постійно зростає.Впровадження IPv6 несе чимало переваг та створює нові можливості для розвитку бізнесу. Зокрема, інтернет-провайдери зможуть надавати своїм клієнтам нові сервіси по налаштуванню абонентських пристроїв, які підтримуватимуть новий інтернет-протокол. Проте перед цим, необхідно навчитись самим з цим працювати – про це відзначив у своєму виступі Дмитро КОХМАНЮК, адміністратор домену .UA.Учасники семінару із готовністю ділились власним досвідом. Так, за словами директора «НетАссіст» Максима ТУЛЬЄВА компанія організувала власну операторську мережу. «Спочатку була організована тоннельна, а потім канальна зв'язанність із IPv6-світом», - відзначив він.Директор NIC.UA Андрій ХВЕТКЕВИЧ розповів про результати впровадження відповідної послуги у власній компанії. Так, за місяць після її впровадження лише 1% запитів проходив по IPv6, станом на сьогодні – 7,5 запитів/с по IPv6 та 200 запитів/с – IPv4. Компанія розробила необхідне ПЗ, проте власної мережі ще по побудували. За словами А. Хветкевича – наразі це економічно не вигідно.Керівник департаменту розробки та впровадження «Хостмайстер» Світлани ТКАЧЕНКО, компанія провела оцінку готовності до IPv6. Зокрема, за її результатами 37% адміністраторів публічних доменів готові до впровадження нового інтернет-протоколу.Загалом семінар відвідали майже 100 технічних спеціалістів вітчизняних компаній. Змістовні виступи та обговорення підтвердили актуальність його проведення. У планах організаторів – провести серію семінарів на відповідну тематику.
-
Переваги ігрових автоматів в казино Паріматч
В даний час, щоб пограти в ігрові автомати, немає необхідності виходити зі свого будинку і кудись їхати. Зараз все набагато простіше. Досить взяти будь-який пристрій, наприклад, ноутбук або планшет, і запустити на них гру. Для того, щоб це зробити, має бути підключення до інтернету.
-
Нова комунікація «Моршинської». Твоє тіло = твоє майбутнє!
Ти формуєш майбутнє вже сьогодні… Все, що потрібно – вже в тобі… Це - твоє тіло. Воно – твій найцінніший ресурс. Тобі потрібна природна вода «Моршинська». Вона відновлює твоє тіло щодня, щоб ти робив свій наступний крок і досягав своєї мети.
-
«Мастерская IPv6»: к новым технологиям - вместе!
Компания «Хостмастер» и Интернет Ассоциация Украины (ИнАУ) приглашают всех заинтересованных специалистов принять участие в семинаре «Мастерская IPv6».
-
«Мастерская IPv6»: к новым технологиям - вместе!
Компания «Хостмастер» и Интернет Ассоциация Украины (ИнАУ) приглашают всех заинтересованных специалистов принять участие в семинаре «Мастерская IPv6». В связи с практическим исчерпанием адресного пространства протокола IPv4 интернет-компании всего мира готовятся к переходу на IPv6. IPv6 (Internet Protocol version 6) – очередная версия IP-протокола (c длиной адреса 128 бит), разработанная IETF для решения проблемы существенной ограниченности пространства адресов.
-
Основні нормативні акти, які повинен знати журналіст
Конституція УкраїниN 254к/96-ВР, 28.06.1996, Конституція, Верховна Рада України
-
Нові можливості для студентів
Інформаційно-аналітичний центр Publicity надав студентам профільних гуманітарних ВНЗ можливість проходження практики на своєму інформаційному ресурсі www.publicity.kiev.ua.
-
Наружка отримала нові тарифи
Галузь зовнішньої реклами Києва отримала нові тарифи за розміщення рекламоносіїв, повідомляє Асоціація зовнішньої реклами України (АЗРУ)
-
Нові данні дослідження NRS компанії TNS Ukraine – тенденції щоденних та щотижневих видань.
24 квітня компанія TNS Ukraine розіслала результати весняного дослідження аудиторії газет (NRS), які розповсюджуються в Києві.
-
Прес-тур «Історія України. Нові факти»
Дата: 15 липня 2008 року
Організатори: Інститут археології НАН України і агентство «Raffinade communications».
Місце проведення: Чернігівська область, місто Батурин – гетьманська столиця України.
-
Основні тенденції висвітлення виборчих кампаній
Асоціація «Спільний простір» та комітет «Рівність можливостей» поширили сьогодні попередній звіт за результатами загальноукраїнського моніторингу в рамках проектів «Український монітор», «Барометр політичної реклами» та «Барометр свідомого вибору». Моніторинг тривав з 1 серпня по 24 вересня 2007 року і проводився за методами контент-аналізу, експертного аналізу змісту телепрограм, а також порівняння тексту ведучого, закадрового тексту та «картинки».