[Новий рік у «Квадраті»]

20 января 2009 г.

З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.

З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року кожен бажаючий міг принести до «Квадрату» будь-який подарунок: іграшку, книжку, одяг, і покласти його до спеціальної скрині під святковою ялинкою. Усі зібрані подарунки були передані дитячим будинкам. На допомогу Дитячому СОС-містечку прийшли і ті, хто придбав новорічні листівки, гроші від яких були передані дітям-сиротам. Також, упродовж новорічних свят на території ТРЦ безкоштовно виступав ляльковий театр «Каспер».
У цей же період усі відвідувачі «Квадрату», які придбали товари на суму від 100 грн, мали змогу взяти участь у новорічному розіграші та отримати цінні подарунки. 10 січня 2009 року, у день фіналу акції, окрім розіграшу, всі відвідувачі ТРЦ «Квадрат» на бульварі Перова, 36, отримали ще один новорічний подарунок – великий благодійний концерт.
З початком нового року «Квадрат» розпочав нову акцію для своїх покупців. Кожен, хто придбав за 2009 рік товари на суму від 5000 грн, зможе прийняти участь у розіграші автомобіля у січні 2010 року.
Довідка:
ТРЦ "Квадрат" на Перова - це перший реалізований компанією "XXI Століття" торгово-розважальний центр у форматі "гіпермаркет-галерея" із зоною відпочинку та розваг. Це також перший об`єкт мережі із оновленим брендом і логотипом "Квадрат".
ТРЦ "Квадрат" на Перова позиціонується в середньому ціновому сегменті.
В ТРЦ підібраний збалансований склад орендарів, що оптимально відповідає його розміщенню. Зокрема, тут розміщені продовольчий супермаркет "Перекресток", кінотеатр "Одеса-Кіно", дитячий розважальний центр "Ураган", магазин товарів для активного відпочинку "Марафон", супермаркет дитячих товарів "Бебі бум", мультибрендовый магазин взуття "Інтертоп".
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • Дрімз кам тру другий рік поспіль! Дрімз кам тру другий рік поспіль!
  Буває так, що у голові народжується велика Ідея. Таке трапляється нечасто, але все ж таки трапляється. Що особливо приємно, народжуються вони переважно в головах молодих та непосидющих юнаків та дівчат. Але... далі велика Ідея зтикається з реаліями життя, і починається суцільний матеріалізм. Тобто – необхідність грошей на втілення. А їх, на жаль, зазвичай немає, особливо у молодих та непосидющих. І таким прикрим чином Ідея залишається в голові автора, а світ втрачає черговий шанс стати хоч трошки кращим.
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ
  11 лютого 2009 року о 15.00 на прес-конференції ініціаторів проекту «РІК ІНІЦІАТИВ» в приміщенні Інформаційної агенції НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА» за адресою: Київ, Бесарабська пл., 9/1,  п’ять міжнародних культурно-освітніх та миротворчих рухів урочисто проголосять в Україні «РІК ІНІЦІАТИВ»
 • Новий рік у «Квадраті» Новий рік у «Квадраті»
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків
  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Горбаль пропонує звільнити від сплачування податку на додану вартість операції з виконання робіт і надання послуг у видавничій діяльності газет до 1 січня 2010 року, повідомляють «Українські новини». Про це йдеться в законопроекті «Про антикризові заходи у виданні друкарських засобів масової інформації», зареєстрованому у Верховній Раді 29 грудня 2008 року.
 • ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік
  Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) оприлюднив на прес-конференції в Києві перелік законодавчих пріоритетів телевізійної індустрії на 2008 рік. Основні зміни, які збирається лобіювати ІТК, стосуються законодаства про рекламу, телебачення і радіомовлення, вживання мов та діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
 • Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік
  18 грудня Радіокомітетом було висунуто вимоги щодо досліджень аудиторії радіо компаній, які проводяться компанією TNS Ukraine. По це «МедіаБізнесу» повідомили в Радіокомітеті. Вимоги стосуються методології досліджень та можливості контролю їх виконання.
 • Телеканал «Україна»: плани на 2007 рік Телеканал «Україна»: плани на 2007 рік
  Київ, 7 грудня, 15:00 — телеканал «Україна» запрошує на прес-конференцію, присвячену планам на 2007 рік і результатам роботи в 2006 році. Заснований у 1993 році як регіональна телерадіокомпанія, телеканал «Україна» до 2004 року став одним із лідерів за покриттям: охопив 85% території України і 90,5% мешканців. Нині телеканал «Україна» займає 6-те місце серед усіх українських мовників. Це канал молодої й активної частини глядачів: понад 55% аудиторії каналу у 2006 р. склали люди у віці 16-55 років. У 2006 році частка каналу в загальному телеперегляді зросла на 20,10% протягом року. При цьому середній рейтинг каналу зріс на 22,64%, а рейтинг рекламних матеріалів — на 21,43%.