У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії

22 декабря 2008 г.


У грудні 2008 року на Харківському відділенні ВАТ «САН ІнБев Україна» відбулося офіційне відкриття першого бізнес-сервіс центру у Східній Європі. Бізнес-сервіс центр у Харкові як внутрішній підрозділ компанії, призначений для оптимізації бізнес-процесів. Він відповідає за концентрацію, стандартизацію та централізацію бізнес-функцій, підвищення фінансової дисципліни та контроль за витратами. Як результат - компанія отримає додаткові ресурси для інвестування у першочергові завдання розвитку бізнесу, передавши всі рутинні процеси до компетенції бізнес-центру.

Під час огляду потенційних місць розташування бізнес-центру в Східній Європі фігурували Київ, Чернігів, Харків, а також російські Омськ, Клин та Волгоград. За результатами бізнес-кейсу найбільш економічно вигідним, із розгалуженою інфраструктурою, виявився Харків.

На церемонії відкриття були присутні директор IBS CEE (Інформаційний бізнес-сервіс Центральної і Східної Європи) Anheuser-Busch InBev - Пауло Пеллон, команда проекту BSC (бізнес-сервіс центр) під керівництвом директора спеціальних проектів компанії Anheuser-Busch InBev - Філіпа Франко, генеральний директор ВАТ «САН ІнБев Україна» - Людмила Наконечна, дирекція Харківського відділення ВАТ «САН ІнБев Україна» та співробітники компанії.

За словами Людмили Наконечної, генерального директора ВАТ «САН ІнБев Україна»: «Відкриття бізнес-сервіс центру в Харкові є знаковою подією для нас. Це допоможе працівникам компанії постійно вдосконалювати себе, підвищуючи ефективність ведення бізнесу компанії та забезпечуючи високий рівень задоволеності споживачів та клієнтів компанії».

Головний бухгалтер ВАТ «САН ІнБев Україна» Валентина Савченко зазначає, що «Створення бізнес-центру дозволить нам покращити фінансову дисципліну в компаніі та підвищить ефективність використання активів підприємства. Це, в свою чергу, надасть можливість оптимізувати низку фінансових процесів».

Лідер фінансового напрямку в проекті по створенню бізнес-сервіс центру в Східній Європі компанії, Любов Цимбал додала, що «Створення бізнес-центру в Східній Європі – це наступний крок компанії на шляху досягнення своєї мети, стати «найкращою пивною компанією у кращому світі».

Бізнес-центри компанії Anheuser-Busch InBev функціонують по всьому світі: у Празі та Будапешті обслуговують Західну Європу, в Сеулі обслуговує Корею, в Буенос-Айресі - Південну та Латинську Америку. Всього в компанії Anheuser-Busch InBev створено 6 зональних бізнес-центрів.


Довідки

«САН ІнБев Україна» сім років є лідером на українському пивному ринку, частка - 38%. До складу ВАТ «САН ІнБев Україна» - лідера національного пивного ринку та підрозділу першої за обсягами у світі пивоварної компанії AB-InBev, входять три великих пивзаводи у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів компанії складається з міжнародних марок: Stella Artois, Beck’s, Brahma, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: Чернігівське, Рогань, Янтар.

Харківське відділення „САН ІнБев Україна” входить до складу групи підприємств, об'єднаних ВАТ „САН ІнБев Україна”. Потужності заводу щорічно зростають в середньому на 20%. Пивзавод активно бере участь в реалізації соціальних проектів разом з місцевою владою. За результатами 2007 року відділення стало фіналістом регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції та Лауреатом національного етапу конкурсу «100 найкращих товарів України».
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • 17 листопада відбудеться вебінар на тему автоматизації HR бізнес-процесів 17 листопада відбудеться вебінар на тему автоматизації HR бізнес-процесів
  17 листопада об 11:00 відбудеться онлайн-практикум для HR-керівників та менеджменту компаній, котрих цікавить налаштування та автоматизація бізнес-процесів.
 • «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
  У грудні 2018 року у популярному серед киян парку розваг «Зимова країна» на ВДНГ відкрився перший в Україні масштабний дитячий інтерактивний проект «Дім інтерактивних пригод». Казка-квест для дітей, у якій реальні події переплітаються з 3D-проекціями, та голограмами, створена з метою показати, які технології вже доступні в Україні та як вони можуть бути використані у різних сферах.
 • Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
  Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте. У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно. І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 • «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності
  В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.
 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • «Full Contact» представил «Київстар Бізнес» в Давосе! «Full Contact» представил «Київстар Бізнес» в Давосе!
  Агентство «FULL CONTACT» обеспечило BTL-поддержку бренда «Київстар Бізнес» во время 7-й Украинской ланч-конференции в рамках Всемирного Экономического Форума в Давосе в 2011 г.
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • У Харкові виступили з ініціативою створення комісії з журналістської етики У Харкові виступили з ініціативою створення комісії з журналістської етики
  Голова правління асоціація «Журналістська ініціатива» (Харків) Ангеліна Солдатенко виступила з ініціативою створення комісії або комітету з журналістскої етики. Її підтримав співголова харківської правозахисної групи Євген Захаров, а також більшість присутніх на круглому столі «Етика поведінки журналістів в умовах конфліктних ситуацій».
 • «Агора Україна» запустила сервіс блогів Blox.com.ua «Агора Україна» запустила сервіс блогів Blox.com.ua
  ТОВ «Агора Україна» -  дочірня компанія польської медіа групи Agora, яка видає щоденну газету Gazeta Wyborcza, запустила платформу блогів Blox.com.ua — українську версію популярного польського сервісу Blox.pl. За допомогою нової платформи користувачі можуть вести блоги, публікувати в них графічні елементи і відео-файли, мають безкоштовний доступ до розширеного текстового редактора та бази шаблонів, а також можливість розміщувати рекламу в блогах.
 • Сервіс Blogger перекладено українською мовою Сервіс Blogger перекладено українською мовою
  Із сьогоднішнього дня для українських користувачів стає доступним безкоштовний українізований online-сервіс від компанії Google - Blogger, за допомогою якого можна спілкуватися, обмінюватися ідеями та думками. Про це повідомляють представники компанії Google в Україні. Як повідомляється в прес-релізі, блог-сервіс Blogger дає можливість не тільки вести переписку з друзями, викладати свої думки та почуття, але також легко видозмінювати сторінку, завантажувати фото з мобільного, і навіть заробляти гроші за рахунок трафіку.