Екскурсія керівників обласних рад на Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна»

12 декабря 2008 г.

10 грудня 2008 року голова Чернігівської обласної ради Наталія Андріївна Романова разом зі своїми колегами - керівниками інших обласних рад відвідали Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна». Вони ознайомились з історією підприємства та процесом виробництва пива.


Голова Чернігівської обласної ради Наталія Андріївна Романова розділила думку своїх колег: «Смак та якість пива, звареного на Чернігівському відділенні «САН ІнБев Україна» є бездоганною. До того ж із компанією завжди приємно співпрацювати. Окремо хочеться подякувати за допомогу в організації 3-го міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва "Територія душі"».

Протягом екскурсії директор відділення розповів про останні досягнення та плани розвитку підприємства. За словами Андрія Запісоцького, директора Чернігівського відділення «САН ІнБев Україна»: «Продукція Чернігівських пивоварів користується популярністю не лише в Україні, але й далеко за її межами. Так, лише цього року вона експортувалась у такі країни як Російська Федерація, Білорусь, Молдова, Німеччина, Ізраїль, Великобританія, Грузія та Польща».

Протягом 2007-2008 років Чернігівське відділення ВАТ «САН ІнБев Україна» визнане найкращим технологічним заводом пивної галузі України за оцінками ЗАТ «Укрпиво» та впродовж восьми років залишається сумлінним платником податків.

Компанія постійно інвестує у виробничі подужності. За останні два роки на заводі було встановлено 2 сучасні лінії розливу пива, проведена реконструкція варильного відділення, введений в експлуатацію новий склад готової продукції площею 4 тис. кв. м., встановлено 11 циліндроконічних та 4 форфасних танки.

З 2005 року на заводі працює унікальна для України система управління якістю LIMS (ЛІМС), що дозволяє контролювати параметри якості на кожному етапі технологічного процесу. Смак і якість готової продукції перевіряється на підприємстві за 25 показниками, що значно перевищує українські стандарти якості.


«САН ІнБев Україна» сім років є лідером на українському пивному ринку, частка - 38%. До складу ВАТ «САН ІнБев Україна» - лідера національного пивного ринку та підрозділу першої за обсягами у світі пивоварної компанії AB-InBev, входять три великих пивзаводи у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів компанії складається з міжнародних марок: Stella Artois, Beck’s, Brahma, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: Чернігівське, Рогань, Янтар.

Чернігівське відділення „САН ІнБев Україна” входить до складу групи підприємств, об'єднаних ВАТ „САН ІнБев Україна”. Чернігівське відділення стало першим з трьох підприємств в складі „САН ІнБев Україна”, на якому в 2003 році була встановлена лінія розливу пива в банки. Саме на Чернігівському відділенні було розпочато виробництво міжнародних брендів, які входять в портфель компанії, - «Stella Artois» і «Beck’s».Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи