Яка реклама? А реклама?! Лайно ваша реклама, по великому рахунку…нема шо дивитися…

21 октября 2008 г.

Лідер групи «Тартак» Сашко Положинський вирішив самостійно зайнятися креативом для реклами. За його словами, зараз креативу в рекламі немає, а якщо й є, то дуже неяскравий та неприродний. Цю думку Сашко підкріплює розповсюдженим в мережі Інтернет відео, в якому він з’являється в туалетній кімнаті та не шкодуючи виразів, висловлює своє відношення к сучасному вітчизняному креативу в рекламі

«Дивишся нормальний футбол…в перерві між таймами замість того, щоби дивитися повтори, дивишся, що тобі якесь гівно впарюють в голову, про те, що найкращий футбол це, блін, ці тушканчики, чи як там вони назвиваються – ці, анчоуси! Або чувака якогось показують, кажуть там – знайомтеся – це Іван Ковальчук, насправді це який-небудь Джон Сміт…і от дивишся, і видно, що американська морда, блін, в нього, а ти впарюєш, шо він українець…це ідіотська адаптація. А ці от дєвочки…реклама вся та сама, а роліки міняються, в наповненні лишається все те саме …якесь – один раз волосся полетіло в той бік, іншого разу волосся полетіло в інший бік…морда змінилася – вибачте на слові, але це велика купа лайна!»

Положинський вважає, що якісний креатив залишився лише в Інтернеті, тому, що комерційною рекламою в наш час займаються не професійні люди, а корумповані персоналії, які живляться «відкатами» з рекламних бюджетів.

«Найцікавіша реклама живе десь в Інтернеті, мені здається…тому, що в Інтернеті можна подивитися класні рекламні роліки…і телебачення відмовляється їх показувати, тому що вони класні, вони ефективні…А взагалі, мені здається, що креатівщики…вони ні хрєна не креативні в більшості випадків….це може бути знайомий знайомого..брат сват, якийсь дружбан тих хто замовляє рекламу…Класна тема ще є – відкати, тобто ти можеш ні фіга не шарити в рекламі, але класно шарити у відкатах, зате тебе любить той, хто замовляє рекламу…»

Саме бажання бачити і робити якісну креативну рекламу надихнуло Сашка на співпрацю с новоствореним креативним бюро «Краб». Відтепер лідер «Тартака» буде допомагати створювати рекламні концепції та приймати активну участь в розробці та продакшені рекламних відео та аудіо роликів. Самі працівники бюро, дуже раді цьому здобутку, та сподіваються, що натхнення такої неординарної людини допоможе кардинально змінити думку більшості українців про відсутність якісного креативу в рекламі.

Подробиці тут http://cbcrab.com/blog/Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Что нужно делать, чтобы ваша реклама не раздражала? Что нужно делать, чтобы ваша реклама не раздражала?
  О раздражающем факторе рекламы известно многим потребителям нашей страны, тем не менее люди не перестают обращать свое внимание на яркие бренды и, соответственно, покупать их продукцию. Чем же успешные компании отличаются от дилетантов, и каким образом им удается влюблять потребителей в свои товары?Кому доверить дизайн рекламы?
 • Эффектная и эффективная реклама – это наружная реклама Эффектная и эффективная реклама – это наружная реклама
  Наружная реклама – это эффектная и эффективная реклама, в этом нет сомнений. С каждым годом среди рекламодателей становится все больше и больше тех, кто предпочитает световую наружную рекламу: биллборды, ситилайты, крышные установки, вывески, таблички и т.п., объемные буквы изготовление можно заказать в компании БелРекламаСфера.
 • Выставочный комплекс Москвы: ваша продукция в центре внимания Выставочный комплекс Москвы: ваша продукция в центре внимания

  Проведение международных выставок и конгрессов, развлекательных и концертных мероприятий, симпозиумов и конференций – это приоритетные направления деятельности крупнейших выставочных центров страны.

 • Распространенные 5 причин, по которым Ваша реклама не работает. Распространенные 5 причин, по которым Ваша реклама не работает.
  Сегодня каждый менеджер по рекламе знает проблему, когда заказчик отказывается платить за творческие разработки, в то время, как признает необходимость платить за размещение рекламы, изготовление ролика и печать буклетов. Так уж сложилось, что довольно часто работа дизайнеров и креативщиков либо не ценится как таковая, либо оценивается за три копейки.
 • А Ваша мечта уже сбылась? А Ваша мечта уже сбылась?
  Новогодняя ночь - это всегда магия, с помощью которой непременно сбываются самые сокровенные желания и яркие мечты.Не зря говорят, что настоящие чудеса случаются с теми, кто в них верит!
 • Ваша собака может оказаться достаточно меркантильной Ваша собака может оказаться достаточно меркантильной
  Агентство Conill Saatchi & Saatchi, USA посмотрело на преданность любимцев по-новомуАгентство Conill Saatchi & Saatchi, USA сняло два видеоролика для школы тренировки собак «The Miami Dog Whisperer» со слоганом: «Выша собака может выучить больше, чем вы думаете».
 • Пусть ваша реклама станет персонализированной с бесплатным скриптом для смс рассылки. Пусть ваша реклама станет персонализированной с бесплатным скриптом для смс рассылки.
  Познакомиться с бесплатным скриптом вы можете непосредственно на сайте сервиса смс рассылок, для этого нужно только зарегистрироваться и войти в свой личный кабинет.
 • Ваша реклама в сети Ваша реклама в сети
  Сегодня без рекламы невозможно добиться успеха ни в каком виде бизнеса. Другое дело, что не всякая реклама может стать эффективной. А потому нет ничего удивительного в том, что многие компании вкладывают в разработку маркетинговой кампании огромные суммы. 
 • ООО "Всесвит 2000" - Ваша поддержка полного спектра услуг рекламно-имиджевой продукцией ООО "Всесвит 2000" - Ваша поддержка полного спектра услуг рекламно-имиджевой продукцией
  ООО "Всесвит 2000" - Ваша поддержка полного спектра услуг рекламно-имиджевой продукцией
 • Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію Як боротися з рекламою, яка дискредитує вашу компанію
  Комунікаційна війна. Останнім часом побільшало і реклами, і публікацій у пресі, які свідомо чи несвідомо дискредитують ту чи ту іншу компанію або вид бізнесу. Свіжі "рекламні" приклади: у кількох містах України організовано рекламну кампанію медпрепаратів, яка дискредитує продукцію ресторанів швидкого харчування й імідж "МакДональдзу" зокрема. Приклади "чорного" PR - дискредитація виробників бутильованої води, послуг "ПриватБанку" тощо.