На рекламу Євро-2012 дали 15 мільйонів

9 апреля 2009 г.

Держкомтелерадіо отримав 15 мільйонів гривень на забезпечення інформаційної підтримки підготовки України до Євро 2012 у засобах масової інформації, в тому числі закордонних

Про це повідомив у конференції на "Українській правді" міністр сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко.

Відповідаючи на питання читача, коли ж почнеться реклама України як господаря Євро-2012 у закордонних ЗМІ, міністр зауважив, що це неможливо поки не буде "чіткого рішення УЄФА про приймаючі міста в обох країнах".

"Як тільки будуть названі міста поіменно – будуть визначені усі стадіони, готелі, інфраструктура в системі Євро 2012. Реклама країни буде пов’язана з пооб’єктною презентацією, через інфраструктуру розміщення, а також з історією приймаючих міст", - зазначив Павленко.

"Відповідальним за це питання визначено Державний комітет телебачення та радіомовлення. У його розпорядженні 15 млн гривень на забезпечення інформаційної підтримки підготовки України до Євро 2012 у засобах масової інформації, в тому числі закордонних", - повідомив міністр.

http://www.pravda.com.ua/Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Чистая линия» и Contrаpunto дали слово вкусовым сосочкам «Чистая линия» и Contrаpunto дали слово вкусовым сосочкам
  Идея, взятая из школьного курса биологии, вызвала бурное обсуждение и разошлась на мемы Как показать вкусный продукт, чтобы его обсуждали миллионы? С помощью нестандартного и смелого решения, как это получилось у компании «Чистая Линия» и агентства Contrаpunto.
 • Казанским рекламистам дали скидку Казанским рекламистам дали скидку

  Власти города ввели антикризисный понижающий коэффициент

 • Телеизмерителям дали рекламную паузу Телеизмерителям дали рекламную паузу

  Индустриальный комитет отложил до начала декабря подведение итогов тендера по выбору измерителя рейтингов российских телеканалов с 2017 года

 • Крымскому алкоголю дали окрепнуть Крымскому алкоголю дали окрепнуть

  Федеральные власти услышали крымских производителей алкоголя, просивших сдвинуть до 1 января 2016 года срок вступления на полуострове положений закона о госрегулировании производства и оборота алкогольной продукции

 • УЄФА запускає тендер на оренду медіаправ щодо Євро-2012 УЄФА запускає тендер на оренду медіаправ щодо Євро-2012
  20 січня УЄФА офіційно повідомив про початок тендеру на оренду позаєвропейських медіаправ на продукти, що пов'язані з Євро-2012. Про це повідомляє сайт інформаційного центру «Україна-2012».
 • 500 000 євро збитків приносять великій компанії працівники, які курять. 500 000 євро збитків приносять великій компанії працівники, які курять.
  В першій половині 2009 року в Росії на замовлення великої фармацевтичної компанії Pfizer було проведено дослідження щодо ставлення великих компаній-роботодавців до своїх працівників курців. У дослідженні взяло участь близько 150 великих компаній з загальною численністю персоналу більше 500 тис. чоловік.
 • Єврокомісія проводить тендер на 100 тис. євро на виробництво промофільму Єврокомісія проводить тендер на 100 тис. євро на виробництво промофільму
  Делегація Єврокомісії в Україні оголошує тендер на виробництво і дистрибуцію промофільму про допомогу Єврокомісії Україні з метою покращити усвідомлення відносин і співпраці між Україною та ЄС, Білоруссю та ЄС. Про це повідомляє Незалежна асоціація телерадіомовників.
 • Збитки НТКУ від трансляції «Євро-2008» становлять EUR3,3 млн Збитки НТКУ від трансляції «Євро-2008» становлять EUR3,3 млн
  Збитки Національної телекомпанії України від трансляцій чемпіонату Європи з футболу 2008 року на Першому національному становлять EUR3,3 млн. Про це в інтерв’ю «ТК» повідомив віце-президент Національної телекомпанії України Михайло Кобля.
 • Телеканал ICTV не транслюватиме матчі «Євро-2008» Телеканал ICTV не транслюватиме матчі «Євро-2008»
  Телеканал ICTV не транслюватиме матчі «Євро-2008», повідомляє  «Телекритика». «Ми прийняли прохання та вибачення від Першого національного і погодились з їх бажанням показувати всі матчі на їх каналі», – прокоментував ситуацію для «ТК» генеральний директор ICTV Олександр Богуцький.
 • Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні
  Працювати над іміджем України, аби привабити якнайбільше іноземних туристів на чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012, іноземні експерти радять уже сьогодні. За кордоном мало знають про Україну, тому кількість відвідувачів футбольного турніру може виявитися менше прогнозованої, повідомляє «Німецька хвиля».