Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію

17 марта 2009 г.

Поки новинні медіа повідомляють про можливе банкрутство американського автовиробника General Motors, сама компанія зберігає повіну тишу. Як повідомляє Ad Age , це змусило дилерів, які співпрацюють із GM, вимагати від компанії провести національну рекламну кампанію, яка нейтралізувала б негативне пабліситі у медіа.

«Я хотів би, щоб вони зробили хоча б якийсь сміливий рух. Щось на зразок 'Keep America Rolling' (неприбуткова кампанія зі стимулювання попиту, проведена після 11 вересня 2001 року)», - говорить представник одного з дилерів.
 
Автогігант зайняв позицію вичікування до 31 березня, коли адміністрація президента вирішить, чи надавати GM чергову позику для підтримки платоспроможності. На думку консультанта Веса Брауна, до того часу компанія має намір економити на боротьбі з негативними новинами.
 
Проте найближчим часом GM обіцяє змінити тактику. За словами представника компанії, GM має що розповісти про те, які винаходи вона збирається впровадити для своєї продукції у майбутньому. Автогігант нібито планує найближчим часом артикулювати свої власні рекламні меседжі, проте коли саме – представник компанії не зазначив.
 
За словами одного з дилерів, обсяги продажів нових автівок у США минулого місяця зменшилися на 53% у порівнянні з лютим 2007 року.


http://mmr.net.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • General Motors в России сократила производство почти вдвое General Motors в России сократила производство почти вдвое

  По расчетам института «Центр развития» ВШЭ, сокращение объемов производства в автопроме нанесет урон ВВП России на 0,6 процентного пункта, или порядка 400 млрд рублей.

 • General Motors впервые возглавит женщина General Motors впервые возглавит женщина
  Дэн Акерсон уйдет в отставку в январе 2014 годаГлавный исполнительный директор и председатель совета директоров General Motors Дэн Акерсон уйдет в отставку 15 января 2014 году.
 • General Motors начинает онлайн-продажу автомобилей General Motors начинает онлайн-продажу автомобилей
  General Motors планирует развивать новый способ продаж в интернете с помощью веб-приложения "Shop-Click-Drive", которое позволит клиентам приобрести автомобиль без посещения автосалона.
 • Концерн General Motors решил показывать в автомобилях рекламу Концерн General Motors решил показывать в автомобилях рекламу
  Концерн General Motors задумался о начале показа рекламы на экранах мультимедийных систем автомобилей.Ее планируется транслировать на дисплеи машин, оборудованных комплексами с поддержкой сетей 4G стандарта LTE.
 • Facebook может снова рекламировать General Motors Facebook может снова рекламировать General Motors
  Автокомпания General Motors возобновила переговоры с Facebook и, вероятно, снова пустит рекламу на сайте самой популярной в мире социальной сети. В прошлом GM обвинила Facebook в неэффективности рекламных объявлений и отказалась от ее услуг, на которые ушло около $40 млн. Однако сейчас руководство признало, что недооценивало влияние этих объявлений.
 • Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:» Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:»
  КИЇВ, 23 березня 2011 року. У рекламній кампанії мультимедійного бренда «КОМЕНТАРІ:» (газета + інтернет-портал + додатки для мобільних пристроїв) використовується обкладинка газети «КОМЕНТАРІ:» № 3 (248) від 21.01.2011 р. із зображенням спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Реклама була розміщена в ефірі національних телеканалів та на носіях зовнішньої реклами.
 • Від Президента й уряду вимагають обмежити рекламу пива Від Президента й уряду вимагають обмежити рекламу пива
  Учасники круглого столу «Обережно - пиво! Тверезий погляд» просять владу України невідкладно розробити та впровадити законодавчі та інші механізми, які б обмежили можливості рекламувати споживання тютюну й алкоголю, в тому числі слабоалкогольних напоїв та пива.
 • «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію
  5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.
 • «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію «Газета по-киевски» та «Газета нашего района» розпочали весняну рекламну кампанію
  5 березня в Києві стартувала рекламна кампанія «Газеты по-киевски» та «Газеты нашего района». Медіа-мікс весняної хвилі охопив два телевізійні канали, п’ять радіостанцій, точки продажу – 340 кіосків Союздруку.
 • Укрсоцбанк розпочинає всеукраїнську рекламну кампанію з кредитування житла Укрсоцбанк розпочинає всеукраїнську рекламну кампанію з кредитування житла
  2 квітня розпочинається рекламна кампанія «Тобі потрібно лише 5%», яку було розроблено з метою маркетингової підтримки акції «5 на 25». Акція «5 на 25», яка триватиме з 12 березня до 12 серпня 2007 року, передбачає можливість купівлі в кредит житла на вторинному ринку зі зниженим авансом у розмірі 5% на строк до 25 років. Концепцію ідеї «Тобі потрібно лише 5%» було розроблено Управлінням маркетингу та реклами АКБ «Укрсоцбанк». На погляд фахівців управління, ця ідея перетинається з раніше представленою Банком на ринку ідеєю «Будь-які гроші».