Кожному свій бабак. Враження пересічного.

6 февраля 2009 г.

2 лютого, все прогресивне людство відзначало День бабака. Українці не залишились осторонь - завдяки вітчизняним ЗМІ. Протягом всього вечірнього прайму ми мали змогу спостерігати як бідолашну тварину витягували із будиночка у різних країнах світу і запитували про майбутню весну.

Сиджу перед телевізором, гризу дзернята. "Сьогодні - День бабака!", - повідомляє оптимістично ведуча. Далі сюжет - бабака,  що живе в селі під Харковом витягають із будки. Збуджений натовп слідкує за цим. І радіє. "Весна буде ранньою і теплою" - оголошує чувак з сонним бабаком на руках.

Перемикаю на інший канал. "Сьогодні святкують День бабака", - знову звучить з телеекрану. Той самий бабак Тимко, тільки знятий з іншого боку, знову віщує весну. Автори сюжету, щоправда, підготувались краще - дізнаюсь, що в Україні є ще один бабак, який живе на Західній Україні і зветься Михайло. І тут двоєвладдя, виявляється  - кожному свій бабак, і мабуть свій прогноз... Перемикаю.

"День бабака вперше почали відзначати у США..." - жваво повідомляє наступна ведуча. Мій горизонт значно розширюється. Бачу знаменитого бабака Філа (логічно припустити, що він з Філадельфії?). Його теж витягають із будки, але при цьому присутня не якась там жменька людей, а кілька тисяч.

Один з каналів спробував подати тему "іронічно" - сюжет зняли ніби з точки зору журналіста, який щороку вимушений їздити до Тимка і робити один і той самий сюжет. Як у відомому фільмі, де його колега "заціпенів" у одному дні - Дні бабака.  Ви певно пам'ятаєте, до чого він дійшов (зокрема, плигав у провалля, прихопивши із собою кляте звіреня).

Новини закінчились. "Семочки" у тарілці  - теж.  Намагаюсь зібрати власні враження.

Бабаки в цілому гарні -  гладкі, і шерсть густа. Але заздрість досі душить - бо ж харківське звірятко прийняли на біофак університету. І подарували новий будинок покращеного планування - на двох із бабачихою. А тут сиди - переживай кризу, і дивись недалекі сюжети на рідному  ТБ. Обидно.

Рената Рід, www.publicity.kiev.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи