В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ

22 января 2009 г.

11 лютого 2009 року о 15.00 на прес-конференції ініціаторів проекту «РІК ІНІЦІАТИВ» в приміщенні Інформаційної агенції НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА» за адресою: Київ, Бесарабська пл., 9/1,  п’ять міжнародних культурно-освітніх та миротворчих рухів урочисто проголосять в Україні «РІК ІНІЦІАТИВ»

Мета проекту «РІК ІНІЦІАТИВ».
Надихнути людей до народження суспільно-значущих ініціатив у містах і селах України.

Для цього керівництво проекту впродовж 2009 року організовуватиме низку брифінгів у столиці та прес-конференції у більш ініціативних регіонах Україні, на які будуть залучатися суспільно-значущі ініціативи найвідоміших людей та організацій України і світу.

Гасло проекту
Люди – до людей – з любов’ю 


29 січня 2009 року в рамках розширеного засідання оргкомітету НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА»
в Україні розпочне роботу всеукраїнський штаб проекту «РІК ІНІЦІАТИВ»,  до складу якого увійдуть видатні громадські діячі, письменники, бібліотекарі, педагоги, науковці, лікарі, спортсмени, журналісти, актори, співаки, художники.

Акредитація журналістів на прес-конференцію 11 лютого 2009 року обмежена
і проводиться за ел. адресою: media@interkulturo.infoКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах
  Вперше, на українському ринку послуг зі зв’язків з громадськістю з’явилась можливість запустити власне PR-агентство під відомою франшизою однієї з топових комунікаційних компаній. PointeR Agency запустило таку послугу для партнерів у регіонах. Ними можуть стати як місцеві агентства, так і менеджери, які відчувають в собі сили почати власну справу.
 • Дрімз кам тру другий рік поспіль! Дрімз кам тру другий рік поспіль!
  Буває так, що у голові народжується велика Ідея. Таке трапляється нечасто, але все ж таки трапляється. Що особливо приємно, народжуються вони переважно в головах молодих та непосидющих юнаків та дівчат. Але... далі велика Ідея зтикається з реаліями життя, і починається суцільний матеріалізм. Тобто – необхідність грошей на втілення. А їх, на жаль, зазвичай немає, особливо у молодих та непосидющих. І таким прикрим чином Ідея залишається в голові автора, а світ втрачає черговий шанс стати хоч трошки кращим.
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • [Новий рік у «Квадраті»] [Новий рік у «Квадраті»]
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Новий рік у «Квадраті» Новий рік у «Квадраті»
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків
  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Горбаль пропонує звільнити від сплачування податку на додану вартість операції з виконання робіт і надання послуг у видавничій діяльності газет до 1 січня 2010 року, повідомляють «Українські новини». Про це йдеться в законопроекті «Про антикризові заходи у виданні друкарських засобів масової інформації», зареєстрованому у Верховній Раді 29 грудня 2008 року.
 • ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік
  Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) оприлюднив на прес-конференції в Києві перелік законодавчих пріоритетів телевізійної індустрії на 2008 рік. Основні зміни, які збирається лобіювати ІТК, стосуються законодаства про рекламу, телебачення і радіомовлення, вживання мов та діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
 • Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік
  18 грудня Радіокомітетом було висунуто вимоги щодо досліджень аудиторії радіо компаній, які проводяться компанією TNS Ukraine. По це «МедіаБізнесу» повідомили в Радіокомітеті. Вимоги стосуються методології досліджень та можливості контролю їх виконання.
 • Телеканал «Україна»: плани на 2007 рік Телеканал «Україна»: плани на 2007 рік
  Київ, 7 грудня, 15:00 — телеканал «Україна» запрошує на прес-конференцію, присвячену планам на 2007 рік і результатам роботи в 2006 році. Заснований у 1993 році як регіональна телерадіокомпанія, телеканал «Україна» до 2004 року став одним із лідерів за покриттям: охопив 85% території України і 90,5% мешканців. Нині телеканал «Україна» займає 6-те місце серед усіх українських мовників. Це канал молодої й активної частини глядачів: понад 55% аудиторії каналу у 2006 р. склали люди у віці 16-55 років. У 2006 році частка каналу в загальному телеперегляді зросла на 20,10% протягом року. При цьому середній рейтинг каналу зріс на 22,64%, а рейтинг рекламних матеріалів — на 21,43%.