Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України...

19 января 2009 г.

Користуючись нагодою, дозвольте висловити вам свою повагу та звернутися до вас як до політиків та відповідальних громадян. 25 грудня 2008 року у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3563 Кондратюк-Абдулліна про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи у рекламній галузі та електронних засобах масової інформації).

Звертаємо вашу увагу, що цей законопроект є антинародним та таким, що сприяє сучасному прихованому геноциду українського народу.
 
Прикриваючись кризою, лобісти тютюнової, алкогольної та рекламної індустрії цим законопроектом намагаються призупинити на цілий рік, тобто до 1 січня 2010 року, довгоочікувану заборону на рекламу тютюнових та алкогольних виробів на зовнішніх рекламних носіях та на телебаченні, закон про яку вступив в дію з 1 січня 2009 року.
 
Законопроект №3563 Кондратюк-Абдулліна, у разі прийняття, дозволить виробникам тютюнових та алкогольних виробів ще цілий рік «зомбувати» українців, а особливо дітей та молодь, неправдою про модність, крутість та гламурність тютюнокуріння та алкоголізму. Ця смертельна пропаганда є одним з основних чинників демографічної катастрофи в Україні.
 
Нація спивається та вимирає, а деякі депутати за підтримки своїх політичних сил заробляють надприбутки на стражданнях та смертях українців.  
 
Ми рішуче заявляємо: криза - не привід для геноциду українського народу! Ні – рекламі тютюну та алкоголю! Рекламісти та телевізійники повинні шукати інші шляхи заробляння грошей! Вони не мають права вирішувати свої фінансові проблеми за рахунок здоров’я українського народу!
 
Шановні представники вищих органів державної влади! Закликаємо вас стати на захист українського народу та продемонструвати, що ви відповідальні політики з масштабним мисленням. Політики, які особисто відповідають за життя кожного з 47 мільйонів українців. Політики, які зможуть захистити український народ від смертельної загрози, яку несе тютюнокуріння та алкоголь.
 
Дбаючи про добробут українського народу, просимо вас застосувати ваш особистий авторитет, політичний вплив та інші можливості задля недопущення прийняття законопроекту №3563 від 25.12.2008 року, який підписали 5 народних депутатів від БЮТ: Кондратюк О.К., Абдуллін О.Р., Баграєв М.Г., Уколов В.О., Шевченко А.В., 3 - від Партії Регіонів: Бондаренко О.А., Ландік В.І., Прутнік Е.А. та 1 – від НУНС: Стець Ю.Я.

З повагою та сподіванням на вашу допомогу українському народу

Ігор Шевченко,
Голова Української Національної ГромадиКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Штанцізмочувальна літня прем’єра: «ПОREVO» – REVOлюційний стендап-клуб! Штанцізмочувальна літня прем’єра: «ПОREVO» – REVOлюційний стендап-клуб!
  Жарти, в які закохуєшся. Коміки, що збуджують. Напої, від яких течеш Якими є найвідоміші дилери людського задоволення? Секс, рок-н-рол із усіма похідними і… звісно, гумор! Останнє тепер у руках справді надійних хлопців. Літній сезон відчиняє двері нового REVOлюційного стендап-клубу «ПОREVO», що має амбітний намір стати головним майданчиком для вільного та буйного розвитку українського стендапу!
 • Мужчины работают ради денег, а женщины ради удовольствия Мужчины работают ради денег, а женщины ради удовольствия
  Для мужчин главным в работе является высокая зарплата, женщинам важно, чтобы трудовая деятельность приносила удовольствие, самые «счастливые» офисные сотрудники живут в Киеве. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Исследовательским центром Международного кадрового портала HeadHunter Украина.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:» Прес-секретар спікера Верховної Ради України забороняє рекламну кампанію тижневика «КОМЕНТАРІ:»
  КИЇВ, 23 березня 2011 року. У рекламній кампанії мультимедійного бренда «КОМЕНТАРІ:» (газета + інтернет-портал + додатки для мобільних пристроїв) використовується обкладинка газети «КОМЕНТАРІ:» № 3 (248) від 21.01.2011 р. із зображенням спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Реклама була розміщена в ефірі національних телеканалів та на носіях зовнішньої реклами.
 • Звернення Асоціації рекламістів Волині до Луцького міського голови Звернення Асоціації рекламістів Волині до Луцького міського голови
  «Асоціація рекламістів Волині», звернулася до Луцького міського голови з пропозицією  зменшити тарифи на оренду місць розташування ОЗР на 50% на строк до одного року.
 • Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами
  Оголошені Президентом дострокові вибори спричинять різке зростання попиту на рекламні площини по всій країні. Ціни для комерційних клієнтів піднімуться мінімум на 30%, про що вже давно говорять оператори, ціни на розміщення політичної реклами будуть ще більшими. На сьогодні середня вартість якісної площини формату 3х6 у Києві починається від 650 дол. США.
 • Заява Спілки підприємств зовнішньої реклами щодо законопроекту Президента України Заява Спілки підприємств зовнішньої реклами щодо законопроекту Президента України
  Спілка підприємств зовнішньої реклами звертає увагу учасників ринку на значні порушення процедури обговорення поданого Президентом України проекту закону щодо регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.  Прийняття цього документу не тільки завдасть значних збитків галузі та спричинить банкрутство багатьох компаній, але й призведе до повної заборони частини популярних нині типів рекламоносіїв.
 • Повідомлення від КП “Київреклама” для ЗМІ щодо звернення в Прокуратуру. Повідомлення від КП “Київреклама” для ЗМІ щодо звернення в Прокуратуру.
  Комунальне підприємство “Київреклама” змушене вдатись до більш рішучих дій для забезпечення своєчасного внесення столичними операторами ринку зовнішньої реклами плати за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів. У зв'язку з тривалим небажанням оремих компаній вносити кошти до міського бюджету, а також ігноруванням численних звернень КП “Київреклама” щодо необхідності сплати боргів, загальний обсяг яких на 24 серпня 2007 року складає 5863807.11 грн.,  було прийнято рішення про направлення відповідних звернень до суду та прокуратури міста Києва
 • Андрій Шевченко ставиться до призначення Олени Бондаренко в.о. голови Комітету іронічно Андрій Шевченко ставиться до призначення Олени Бондаренко в.о. голови Комітету іронічно
  26 квiтня семеро членів Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації обрали виконувачем обов’язків голови цього комітету першого заступника голови Олену Бондаренко. «З таким самим успіхом мої колеги з коаліції могли би призначити себе виконувачем обов‘язки Папи Римського або Генсека НАТО, — коментує цю подію голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко. — Закон «Про комітети» та Регламент чітко визначає, що рішення про призначення і звільнення голів комітетів може ухвалювати лише Верховна Рада.»
 • Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації
  Семеро членів Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, всупереч учорашньому рішенню голови Комітету Андрія Шевченка, 26 квітня провели засідання. Головуючою було обрано першого заступника голови комітету Олену Бондаренко. «Семеро одного не ждут», - прокоментувала «Телекритиці» Олена Бондаренко рішення депутатів зібратись у четвер, на день раніше, ніж пропонував голова Комітету.