Павло Мовчан і Володимир Кметик мають намір запустити дитячий та сімейний канали

29 августа 2008 г.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення розглянула заявки на створення супутникових каналів «Малятко-TV» та «Family-TV», засновником і власником яких є Володимир Кметик, а в редакційній раді – депутат Верховної Ради та керівник «Просвіти» Павло Мовчан (БЮТ).

«Малятко-TV» презентує концепцію дитячого українського телеканалу (дитячих програм – 15 год./добу; з них 4 год. 24 хв. – власного виробництва, 10 год. 36 хв. – іноземний продукт), а «Family-TV» заявлено як просвітницький канал (науково-просвітницькі програми передбачено лише іноземного виробництва – 4 год. 45 хв.; культурно-мистецьких програм теж 3 год. 45 хв., з яких 45 хвилин – власне виробництво, 3 години – іноземний продукт).
 
Нацрада перенесла розгляд питання про надання ліцензій, висловивши побажання додатково опрацювати концепцію мовлення.
 
Так само на доопрацювання відправили і проект екологічного супутникового каналу «ЕКО-TV», за яким стоїть Олег Степченко, колишній власник «O-TV».
 
Довідка «Телекритики»
Володимир Кметик в минулому - заступник голови Держкомтелерадіо, віце-президент НТКУ. В 2005 році проти призначення Кметика президентом Першого Національного ГК «ПОРА» провела одну зі своїх гучних постреволюційних кампаній. Зокрема у зверненні «ПОРИ» йшлося про те, що Володимир Кметик відзначився на усіх посадах помітними скандалами. За час перебування генеральним директором Львівської ОДТРК проти Кметика було порушено кримінальну справу, кіностудію «Галичина фільм» за його керівництва було майже доведено до банкрутства, а Держтелерадіо за участі заступника голови Володимира Кметика почало активно використовувати вексельні розрахунки. Разом з Павлом Мовчаном і «Просвітою» Володимир Кметик та його студія «Фрески» зняли мультсеріал «Лис Микита».

www.telekritika.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи