В «Таврійських Іграх» новий генеральний директор

17 июля 2008 г.

Новим генеральним директором ЗАТ «Таврійські Ігри» призначено Сергія Ковальчука, який раніше обіймав посаду прес-аташе та виконував функції координатора фестивалю «Таврійські Ігри». ЗАТ «Таврійські Ігри» працює на ринку шоу-бізнесу України з 1992 р. і спеціалізується на проведенні фестивалів, масових заходів та організації спеціальних подій.

Найвідоміші проекти: фестиваль «Таврійські Ігри» (17 років поспіль), Всеукраїнський дитячий благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» (10 років), «Свято краси в місті краси» (9 років), «Незалежність. Європа. Майбутнє» (9 років), міжнародний фольклорний фестиваль у м. Ялта (6 років) тощо.

«Сергій Ковальчук в структурі компанії з 1999 року, - коментує почесний президент «Таврійських Ігор» Микола Баграєв. – Він пройшов шлях від PR-менеджера до координатора проектів. Я вважаю, що його досвіду достатньо, щоб керувати компанією «Таврійські Ігри», продовжувати її найкращі традиції та привносити в її діяльність нові ідеї».

«Головною задачею на найближчий рік є повернення компанії «Таврійські Ігри» статусу головного організатора спеціальних подій в Україні, - говорить Сергій Ковальчук. – Адже останні 2 роки компанія займалася суто проведенням фестивалів і відійшла від організації івентів. Ми відновлюємо діяльність з організації івентів і пропонуємо клієнтам широкий спектр послуг. Наша головна перевага – великий практичний досвід та тісна співпраця з партнерами: телеканалами М1, М2, ICTV, «Новий канал», СТБ; радіостанціями: «Русское Радио Україна», Хіт ФМ, Kiss Fm; компанією «РТМ Україна», PR-агентством «Радник» та продюсерським центром Music Motors».


http://propr.com.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL
  Компания «САН ИнБев Украина» в сотрудничестве с International Flavors & Fragrances, известным разработчиком вкусов и ароматов, представила бренд CHILL.
 • Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4 Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4
  Новий 911 Carrera 4 поєднує в собі вражаючі показники динаміки та ефективності нового покоління 911 Carrera та переваги повного приводу РТМ (Porsche Traction Management)
 • «Світоч» - генеральний партнер святкування Дня Незалежності у Львові «Світоч» - генеральний партнер святкування Дня Незалежності у Львові
  Кондитерська фабрика «Світоч» виступила генеральним партнером святкування 20-ї річниці Незалежності України у Львові. Один з найстаровинніших львівських брендів «Світоч» запрошує львів'ян та гостей міста на святкування 20-ї річниці Незалежності України. Львівська кондитерська фабрика підтримала усі святкові події, заплановані у місті протягом 20-24 серпня.
 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка
  Крамничка дизайну oooo.com.ua – це проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, який має на меті розвивати і популяризувати в Україні український предметний дизайн.
 • Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку Маркетинговый директор Kodak подал в отставку
  Джеффри Хэйзлетт объявил о своем решении покинуть компанию через Twitter и Facebook.
 • Телеканал новин «24» запустив новий сайт Телеканал новин «24» запустив новий сайт
  Вчора, 27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.