«Інтер-реклама» і «Стиль С+» продаватимуть рекламу на каналах ICTV, СТБ, Новий і М1 у 2009 році

11 июля 2008 г.

Телеканали ICTV, СТБ, Новий і М1 подовжили угоди на рекламне обслуговування у 2009 році із сейлз-хаусами «Інтер-реклама» та «Стиль С+». Підписання угод відбулося 9.07. Про це повідомив топ-менеджер одного з телеканалів, який попросив не називати його ім’я.

Генеральний директор РА «Інтер-реклама» Людмила Кот підтвердила «ТК» інформацію, що канал ICTV підписав із ними угоду. «У нас довгострокові плани й домовленості. На базі року – це точно. Ми співпрацюємо з ICTV не перший рік. Гадаю, вирішальну роль у їхньому виборі зіграло те, що ми надійні партнери», – повідомила вона.

Нагадаємо, що раніше «Інтер-реклама» займалася продажем реклами на телеканалі ICTV, а рекламна агенція «Стиль С+» – на СТБ, Новому й М1. Водночас обидва сейлз-хауси є частиною медіагрупи «Інтер».

www.telekritika.uaКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Vi начал продавать рекламу на каналах Viasat Vi начал продавать рекламу на каналах Viasat

  Селлер заключил эксклюзивное партнерство с владельцем популярных кабельных каналов

 • Реклама на каналах Viasat в России принесла шведской группе 1% выручки Реклама на каналах Viasat в России принесла шведской группе 1% выручки

  Запрет рекламы на платных каналах в России лишает шведскую Modern Times Group (MTG) не менее 88 млн крон дохода. Но вскоре реклама должна вернуться на самый популярный канал MTG – «TV 1000 Русское кино».

 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • У 2010 році «Хортиця» збільшить витрати на інтернет-рекламу У 2010 році «Хортиця» збільшить витрати на інтернет-рекламу
  У 2010 році торгова марка «Хортиця» збільшила витрати на рекламу в інтернеті. Про це «МедіаБізнесу» повідомив керівник департаменту маркетингу та реклами «Хортиці» Євген Разуваєв під час Третього українського форуму маркетинг-директорів.
 • Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін Ціни на передвиборну агітацію на «Інтері», «1+1», Новому, ICTV, СТБ та ін
  17 жовтня в газетах «Урядовий кур'єр» і «Голос України» телеканали «Інтер», «1+1», Новий канал, ICTV, СТБ, М1, М2, «Мегаспорт», «Кіно», ТРК «Ера», КРТ, O-TV, «Спорт 1», «Спорт 2», «Міст ТБ», ОК, UBR, «ЧП-info» опублікували свої розцінки на розміщення передвиборної агітації кандидатів у Президенти.
 • CТБ, Новий канал, ICTV та М1 змінюють сейлз-хаус CТБ, Новий канал, ICTV та М1 змінюють сейлз-хаус
  Рекламний час телеканалів холдингу Віктора Пінчука – СТБ, ICTV, Нового каналу та М1 - 2009 року продаватимуть не «Інтер-реклама» та «Стиль С+», а дві інші компанії. Підписання відповідної угоди, за інформацією «Телекритики», має відбутися у понеділок, 22 грудня.
 • «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили договір з Новим каналом , СТБ, ICTV та М1 «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили договір з Новим каналом , СТБ, ICTV та М1
  Сейлз-хауси «Інтер-реклама» та «Стиль С+» призупинили дію договорів із Новим каналом, СТБ, ICTV та М1 на 2009 рік. Вони вважають, що не зможуть забезпечити ту суму зобов’язань, яку взяли на себе влітку цього року, це $190 млн.
 • Реклама на московских каналах в 2009 г. будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах Реклама на московских каналах в 2009 г. будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах
  Телереклама на московских каналах в следующем году будет дорожать вдвое медленнее, чем в регионах. Таково следствие перенасыщения московского рынка. При этом темпы медиаинфляции снизятся по всей стране.
 • До нових вершин у Новому році До нових вершин у Новому році
  Телеканал «Київ» розпочав 2008 рік новим зростанням рейтингових показників. Новорічний ефір столичного телебачення викликав живий інтерес телеглядачів. Найбільшою популярністю у святкові дні користувалися власні програми та ексклюзивні відеоматеріали телеканалу «Київ».
 • ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр ICTV, СТБ и «Новый канал» ушли на Кипр
  Антимонопольный комитет Украины дал разрешение кипрской компании «Venus Bay Holdings Limited» на обретение контроля над ООО «Международная коммерческая телерадиокомпания, Телеканал ICTV», ЗАО «Международный Медиа Центр - СТБ» и ЗАО «Новый канал». Об этом сообщает официальный сайт АМКУ.