НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ

30 апреля 2021 г.
НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ
Щоденна підтримка здоров’я та краси в новій серії відеороликів інноваційної мінеральної води з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska Plus AntiOxi Water
Нещодавно на полицях магазинів по всій Україні з’явилась вода нового покоління — Morshynska plus AntiOxi Water, збагачена антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом, хромом та цинком. А сьогодні бренд презентував серію роликів, присвячених здоров’ю та красі. Головними героями відео стали фітнес-тренер Андрій Хомицький, топмодель Тетяна Рубан та балерина Анна Муромцева.
“Герої нової кампанії Morshynska plus AntiOxi Water танцюють, займаються спортом та моделінгом. Кожен — у власній стихії, у своєму ритмі. Всі вони — цінують свій час, слідкують за самопочуттям та зупиняються, аби відновити гідробаланс і розповісти, чому обирають саме AntiOxi Water.
Разом з Тетяною Рубан, Андрієм Хомицьким, Анною Муромцевою в відеороликах ми відповідаємо на питання сучасної людини: як підтримувати молодість клітин, нервову систему та загальний тонус організму? Як зберігати здоров’я в ритмі великого міста, особливо, в часи пандемії? Як відновлювати та насичувати тіло йодом, селеном, хромом та цинком щодня?
Morshynska plus AntiOxi Water — ще більш корисна вода, справжній тренд та інновація у сфері здорового способу життя. Мікроелементи у поєднанні антиоксидантами підтримують тіло, наповнюють силою, сприяють детоксу шкідливих речовин, омолоджують та зберігають вашу красу”, — розповідає директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.
Morshynska Plus AntiOxi Water — наша улюблена природна мінеральна вода, збагачена антиоксидантами та мікроелементами, які блокують дію вільних радикалів і захищають клітини від негативного впливу зовнішнього середовища. Вода легко засвоюється, зміцнює імунну систему та підвищує її стійкість.
Morshynska plus AntiOxi Water наразі представлена у двох комбінаціях — селен+йод (Se+I) та селен+хром+цинк (Se+Cr+Zn). Обирайте свою в магазинах вашого міста, піклуйтесь та збагачуйте себе разом з Morshynska plus AntiOxi Water.

Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • ОНОВЛЕНА MORSHYNSKA PLUS PINE WATER — РЕЦЕПТ ЛІТНЬОГО НАСТРОЮ ОНОВЛЕНА MORSHYNSKA PLUS PINE WATER — РЕЦЕПТ ЛІТНЬОГО НАСТРОЮ
  Файна бо хвойна лінійка MORSHYNSKA PLUS PINE WATER постала в новому дизайні та поповнилась новим смаком солодкої мандаринки
 • Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям* Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям*
  Природна Моршинська + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water
 • Body-positive кампанія «Щоденник шкіри» для Vichy від Havas Kyiv Body-positive кампанія «Щоденник шкіри» для Vichy від Havas Kyiv
  Кожна жінка унікальна, і шкіра кожної жінки має свої особливості, створені самим життям — емоціями, подіями, подорожами, раптовими спалахами почуттів і спонтанними вчинками.
 • Stella Artois и Water.orgзапустили кампанию «Угостите леди напитком» Stella Artois и Water.orgзапустили кампанию «Угостите леди напитком»

  Stella Artois и Water.org, при поддержке соучредителей Мэтта Дэймона и Гэри Уайта, запустили кампанию «Угостите леди напитком», чтобы помочь женщинам в развивающихся странах, которые проводят много времени в дороге за чистой питьевой водой

 • Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ
  УАВПП отримала лист Комітету ВР України з питань охорони здоров’я за підписом голови комітету Т.Д. Бахтеєвої (частина 1, частина 2 , частина 3, частина 4). З отриманої нами інформації зрозуміло, що Комітет ВРУ продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ, йдеться, зокрема, про проект закону № 7007 співавтором якого є пані Бахтеєва.
 • Berg Water - ледниковая вода в оригинальной бутылке Berg Water - ледниковая вода в оригинальной бутылке
  Канадская компания Berg Water, территориально расположенная на острове Ньюфаундленд, разливает питьевую ледниковую воду. Вода выпускается в пластиковых бутылках оригинальной формы. Крышка и бутылка выполнены из прозрачного ПЭТ материала. Форма и цвет бутылки призваны напоминать ледники и вызывать ассоциацию с кристально чистой водой.
 • 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24» 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24»
  Перший етап кампанії триватиме місяць і завершиться наприкінці жовтня. Слоган кампанії – «Дивись новини коли зручно». Мета – підкреслити одну з цінностей телеканалу «24» – зручність (зручно витрачати на перегляд новин тільки півгодини і отримувати максимум інформації, зручно отримувати лише факти, без довгих підводок дикторів, зручно дивитися новини в «фоновому режимі» (без звуку) -  завдяки фірмовим титрам інформація повністю зрозуміла).
 •      До кінця року будуть оголошені лидери галузі охорони здоров’я. До кінця року будуть оголошені лидери галузі охорони здоров’я.
  Вже у грудні громадяни України отримають підказку професіоналів – перелік 100 кращих лікарів та закладів охорони здоров’я, складений за результатами опитування працівників сфери охорони здоров’я. Про це заявив на прес-конференції з нагоди старту Національної медичної премій «Асклепій» Сергій Сошинський, директор ПМРА «MARSMEDIA».
 • В Україні стартувала виборча кампанія. Чи не стартувала? В Україні стартувала виборча кампанія. Чи не стартувала?
  Сьогодні в Україні згідно указу Президента за номером 675/2007 від 31 липня стартує виборча кампанія. Це — вже четвертий підписаний Віктором Ющенком документ, покликаний забезпечити проведення дострокових парламентських виборів. У ньому чітко вказується дата початку перегонів — 2 серпня 2007 р. За словами заступника глави Секретаріату Марини Ставнійчук, новим указом чітко визначена дата початку виборчого процесу і цей факт не підлягає сумніву.
 • «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою
  13 липня 2007 року «Київреклама» вперше провела «День відкритих дверей» для журналістів. На прес-конференції керівництво цього столичного комунального підприємства фактично звітувалося за перше півріччя своєї діяльності. За останній рік у сфері регулювання зовнішньої реклами столиці відбулися зміни. Було створено Головне управління з питань реклами, реорганізовано з госпрозрахункової організації в комунальне підприємство «Київрекламу». Незабаром вступить в силу новий Порядок розміщення зовнішньої реклами в Києві, який передбачає нову процедуру узгодження дозвільної документації для встановлення рекламних конструкцій.